برگزاری بوت کمپ آموزشی Administration مدرسه داتین در روزهای آغازین 1402

روابط عمومی داتین

روابط عمومی داتین

سلمانی در گفت و گو با فابا نیوز درباره پروژه انتخاب داتین و شایعاتی که پیرامون آن اخیرا عنوان شده بود گفت: انتخاب پیمانکار پروژه کربنکینگ سپه پروسه‌ای چند ساله، چندلایه، علمی و بر اساس استانداردهای به روز دنیا بود و لذا این موضوع دیگر قابل بحث نیست؛ بر اساس انتخابی که انجام دادیم با سرعت تمام در حال کار هستیم و با جزئیات پیش‌بینی شده مسیر را دنبال می‌کنیم و هیچ تردیدی نیز در این باره نداریم

احمد سلمانی آرانی؛ مدیركل فناورى و اطلاعات بانك سپه در گفت‌وگو با خبرنگار فابانیوز گفت: پروژه استقرار سامانه کربنکینگ داتین در این بانک تا پایان سال ۹۸ نهایی خواهد شد.

وی در این باره گفت: مطابق نقشه راهی که برای استراتژی‌های بانک سپه در نظر گرفته شده است تعدادی از پروژه‌های بزرگ در حال نتیجه‌دهی است و انشالله تا پایان سال ۹۸ شاهد استقرار سامانه کربنکینگ داتین خواهیم بود.

وی افزود: بر این اساس بخشی از سرویس‌های این سامانه مستقر خواهد شد و می‌تواند به متمرکز شدن حساب‌های بانکی که بانک سپه تا به امروز انجام داده است کمک کند و اقدامات انجام شده را نهایی کند.

سلمانی درباره پروژه انتخاب داتین و شایعاتی که پیرامون آن اخیرا عنوان شده بود نیز گفت: انتخاب پیمانکار پروژه کربنکینگ سپه پروسه‌ای چند ساله، چندلایه، علمی و بر اساس استانداردهای به روز دنیا بود و لذا این موضوع دیگر قابل بحث نیست؛ بر اساس انتخابی که انجام دادیم با سرعت تمام در حال کار هستیم و با جزئیات پیش‌بینی شده مسیر را دنبال می‌کنیم و هیچ تردیدی نیز در این باره نداریم.

وی افزود: دیگر برنامه‌های بانک سپه در سال ۹۸ در زمینهBI وData warehouse است که پیشتر پروژه‌های زیرساختی آن آغاز شده بود که امسال به نتیجه خواهند رسید.

سلمانی گفت: موضوع بانکداری باز از دیگر برنامه‌های بانک سپه است که شرکت مجری اختصاصی در حال جلو بردن آن است و انشالله بخش‌هایی از آن را امسال رونمایی خواهیم کرد.

مدیركل فن‌آورى و اطلاعات بانك سپه تاکید کرد: ماموریت اصلی سال جاری بانک سپه موضوع ملی ادغام است، تاکنون همکاران ما در بانک سپه تلاش بسیاری در خصوص به ثمر نشستن آن انجام داده‌اند و مطمئن باشید این پروژه به نفع نظام بانکی کشور است.

وی تاکید کرد: این پروژه به نفع نظام بانکداری کشور است و امیدواریم با همراهی و حمایتی که وزارت محترم امور اقتصادی و دارایی و بانک محترم مرکزی تا کنون داشته اند به نتایج مقبول این تحول بانکی نایل شویم.

Rate this post

مطالب مرتبط

 
مهم‌‎ترین مقصود کسب‌وکارها، کسب منافع اقتصادی از طریق خلق ارزش به‌واسطه محصولات، خدمات و راهکارهاست. این محصولات و خدمات می‎‌‌بایست به رفع نیازهای مشتری منجر شوند تا سود و منفعت حاصل شود.
 
داتین براساس ارزیابی‌های انجام‌شده توسط هیئت داوران، جایزه ملی مدیریت مالی را به دست آورند. این شرکت در اولین حضور خود در این رویداد، موفق به دریافت گواهینامه ملی مدیریت مالی ایران شد و سعید شیرازیان، معاون مالی و عضو هییت‌مدیره داتین به نمایندگی از شرکت، این جایزه را از داوران رویداد دریافت کرد.
 
 برخی بانک‌ها محصول آماده کربنکینگ را خریداری و بعضی دیگر خود این سامانه متمرکز را تولید می‌کنند. شرکت نرم‌افزاری داتین از جمله تولیدکنندگان کربنکینگ  در ایران است که می‌تواند خدمات مختلفی را در قالب کر خود به بانک‌ها ارائه دهد.
 
مرکز رتبه‌بندی شرکت‌های برتر مانند ادوار گذشته در سال 1401 شرکت‌های برتر ایران را از نظر اطلاعات مالی آنها در سال قبل مورد ارزیابی قرار داد. امسال نیز این شرکت‌ها را در شاخص‌هایی نظیر فروش، ارتقای رتبه، رشد فروش، ارزش‌افزوده، دارایی، اشتغال‌زایی، سودآوری، بازده فروش، صادرات، ارزش بازار و... ارزیابی و معرفی کرد.