همراهی داتین در طرح آموزشی فناپ کمپس
پادکست داتکست

داتکست، پادکستی است که قرار است از مسائل و مشکلات کاری و روش‌های بهبود تعاملات کاری حرف بزند.

اگر چندسالی به گذشته بازگردیم، تصور آنکه بتوانیم از هر کجا که هستیم و به کمک دم دستی‌ترین وسیله شخصی، یعنی تلفن همراهمان با هر کسی از هر کجای دنیا تماس تصویری برقرار کنیم، سخت خواهد بود. اما امروز چطور؟ اصلا می‌توانید دنیای بدون تماس‌های تصویری را تصور کنید؟ «اریک یوان»، مدیرعامل شرکت ZOOM یکی از کسانی است که این رویا را به بدیهیات تبدیل کرد. او برای تبدیل این رویا به واقعیت، ناچار شد بسیاری از پل‌های پشت سر خود را خراب کند و از شرکت سیسکو، جایی که سال‌های جوانی‌اش را در آن گذرانده بود، جدا شود.

موفقیت «اریک» و ZOOM برکسی پوشیده نیست و البته پاندمی نیز، در این موفقیت بی‌تاثیر نبوده است.

با شروع پاندمی، سرویس‌هایی مانند ZOOM نجات‌دهنده بشریت برای پیشبرد جلسه‌های آنلاین و تبدیل «دورکاری» به مفهومی در دسترس شد. حالا که مدت زمان زیادی از شروع پاندمی گذشته است، بسیاری از ما به دورکاری عادت کرده‌ایم و حتی شاید تصمیم گرفته باشیم که پس از عبور از این دوران هم، به همین روشِ کارکردن خود را ادامه دهیم.

به همین دلیل است که در یازدهمین قسمت از داتکست، از دورکاری صحبت کرده‌ایم. در این اپیزود انواع دورکاری را مشخص و مزایا و معایب آن را بررسی کردیم و در پایان، تکنیک‌های مدیریت دورکاری را مرور می‌کنیم.

شما می‌توانید در تمام پلتفرم‌های پادکستی با جست‌وجوی عبارت «DotCast – داتکست» یا از طریق سایت رسمی داتین، به اپیزودهای داتکست گوش بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

در هفدهمین قسمت از داتکست ما درباره خودمراقبتی صحبت می‌کنیم، روش‌هایش را باهم مرور می‌کنیم و تلاش می‌کنیم که آنها را به ساده‌ترین شکل بیان کنیم تا همه افراد بتوانند برای مراقبت از جسم و روانشان از آن استفاده کنند.
داتکست، پادکستی است که قرار است از مسائل و مشکلات کاری و روش‌های بهبود تعاملات کاری حرف بزند.
داتکست، پادکستی است که قرار است از مسائل و مشکلات کاری و روش‌های بهبود تعاملات کاری حرف بزند.
داتکست، پادکستی است که قرار است از مسائل و مشکلات کاری و روش‌های بهبود تعاملات کاری حرف بزند. شما می‌توانید در تمام پلتفرم‌های پادکستی با جست‌وجوی عبارت «DotCast – داتکست» یا از طریق سایت رسمی داتین، به اپیزودهای داتکست گوش بدهید.