داتین از چهارمین دوره مسابقه کدنویسی مبهم حمایت می‌کند

روابط عمومی داتین

روابط عمومی داتین

داتکست، پادکستی است که قرار است از مسائل و مشکلات کاری و روش‌های بهبود تعاملات کاری حرف بزند.

تصور کنید قرار بوده یک سند را برای مدیرتان ارسال کنید اما به دلیل حواس‌پرتی آن را برای دیگری ارسال کرده‌اید. حالا، مدیرتان از شما سندی را مطالبه می‌کند که قرار بوده دیروز برایش ارسال کنید. در چنین شرایطی، مسئولیت حواس‌پرتی خودتان را می‌پذیرید یا مقصر دیگری برای تاخیرتان پیدا می‌کنید؟

زمانی که اتفاقی ناخوشایند رخ می‌دهد، در اکثر مواقع اولین واکنشمان این است که تقصیر را گردن هر چیزی به جز خودمان بیندازیم و هیچ مسئولیتی را نپذیریم. در واقع تصورمان آن است که دلیل رخداد اتفاقات، خواست شخص دیگری است و ما قدرت و عاملیت کافی را نداریم.

در سیزدهمین اپیزود داتکست، درباره «عاملیت» صحبت کردیم. قبل از هر چیزی مفهوم «عاملیت» را واضح‌تر گفتیم. از منشا این مفهوم صحبت کردیم و در نهایت، راهکارهایی برای افزایش میزان عاملیت در خود، که می‌تواند منجر به ایجاد حس بهتر نسبت به کارهایمان و افزایش انگیزه شود، ارائه دادیم.

شما می‌توانید در تمام پلتفرم‌های پادکستی با جست‌وجوی عبارت «DotCast – داتکست» یا از طریق سایت رسمی داتین، به اپیزودهای داتکست گوش بدهید.

Rate this post

مطالب مرتبط

 
داتین براساس ارزیابی‌های انجام‌شده توسط هیئت داوران، جایزه ملی مدیریت مالی را به دست آورند. این شرکت در اولین حضور خود در این رویداد، موفق به دریافت گواهینامه ملی مدیریت مالی ایران شد و سعید شیرازیان، معاون مالی و عضو هییت‌مدیره داتین به نمایندگی از شرکت، این جایزه را از داوران رویداد دریافت کرد.
 
مرکز رتبه‌بندی شرکت‌های برتر مانند ادوار گذشته در سال 1401 شرکت‌های برتر ایران را از نظر اطلاعات مالی آنها در سال قبل مورد ارزیابی قرار داد. امسال نیز این شرکت‌ها را در شاخص‌هایی نظیر فروش، ارتقای رتبه، رشد فروش، ارزش‌افزوده، دارایی، اشتغال‌زایی، سودآوری، بازده فروش، صادرات، ارزش بازار و... ارزیابی و معرفی کرد.
 
داتین استراتژی خود را بالابردن سطح دسترس‌پذیری افراد جامعه به خدمات مالی و توانمندسازی آنان قرار داده و حالا در یازدهمین سال فعالیتش، بر اساس این استراتژی در بلوط سرمایه گذاری کرد تا پازل خدمات خود را با محوریت توسعه فراگیری مالی بهبود دهد.
 
دومین شماره از فصلنامه فناوری‌های مالی منتشر شد/ نخستین شماره از فصلنامه فناوری‌های مالی با محوریت تقلب و تخلف در صنعت بانکی، تابستان 1401 منتشر شد و حالا در دومین شماره موضوع فراگیری مالی و توانمندسازی اقتصادی افراد جامعه مورد توجه قرار گرفته است.