مراقبت از اعتماد مهم‌ترین اصل در همکاری بانک کارآفرین و داتین
EN
EN
داتکست پادکست

اپیزود شماره 15 داتکست؛ شادی 2

داتکست، پادکستی است که قرار است از مسائل و مشکلات کاری و روش‌های بهبود تعاملات کاری حرف بزند.

محیط کاری‌ای را تصور کنید که امن است، در آن اطمینان شغلی وجود دارد و از همه مهم‌تر، آنجا شاد هستید. بازدهی کارتان در چنین محیط کاری‌ای بالاتر است یا زمانی که در محیط کاری‌ای قرار داشته باشید که بدون هیچ مشکلی، فقط فضای شادی نداشته باشد؟

بدیهی است که جواب بدهید: «در محیط کاری شاد بازدهی بیشتری دارم و آنجا با علاقه بیشتری کارهایم را انجام می‌دهم.»

پیداکردن شادی در محیط کار و کل زندگی، مسئله‌ای است که می‌توان گفت همه آدم‌های دنیا به آن نیاز دارند. اهمیت این موضوع، باعث شده ما در اپیزود پانزدهم داتکست، در ادامه اپیزود چهاردهم، درباره شادی صحبت کنیم.

این بار به سراغ این سوال رفته‌ایم که آیا قرار است شادی را در به‌دست‌آوردن خواسته‌هایمان پیدا کنیم؟ یا شادی جایی درون ما قرار دارد؟ در این اپیزود درباره موضوعاتی که در شادبودن ما موثر است صحبت و بررسی می‌کنیم که آیا فرمول مشخصی برای رسیدن به شادی وجود دارد یا خیر؟

شما می‌توانید در تمام پلتفرم‌های پادکستی با جست‌وجوی عبارت «DotCast – داتکست» یا از طریق سایت رسمی داتین، به اپیزودهای داتکست گوش بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

دانشگاه فردوسی مشهد روز 13 تیرماه، جشن دانش‌آموختگی دانشجویان مهندسی کامپیوتر را که ورودی سال 1399 بودند، با حمایت مدرسه داتین برگزار کرد. در این مراسم بیش از 100 دانشجوی فارغ‌التحصیل حضور داشتند؛ کسانی که به‌زودی کار خود را در اکوسیستم فناوری کشور آغاز خواهند کرد.
مدیرمحصول بانکداری دیجیتال داتین در سمینار نرم‌افزاری دانشگاه صنعتی شریف:
لیلا پاکروان‌نژاد، مدیرمحصول بانکداری دیجیتال داتین در نخستین سری از سمینارهای نرم‌افزاری دانشگاه صنعتی شریف به ارائه‌ای تحت عنوان «چارچوب چابک مقیاس‌شده» پرداخت و جدیدترین تجربیات خود درباره رویکرد اجایل را برای حاضران تشریح کرد.
داتین در برگزاری سومین دوره مسابقات ملی برنامه‌نویسی Decode Cup (کدگشایی) همراه دانشگاه خاتم شد تا دانشجویان سراسر کشور بتوانند در رویدادی یک‌روزه، دانش برنامه‌نویسی خود را محک بزنند.
داتین و مدرسه داتین، به‌همراهی نخستین سری از سمینارهای نرم‌افزاری دانشگاه صنعتی شریف با نام Sharif Software Seminar Series یا S4 آمده‌اند تا متخصصان داتینی تجربه‌های خود را در حوزه نرم‌افزار با دانشجویان به اشتراک بگذارند.