داتین از چهارمین دوره مسابقه کدنویسی مبهم حمایت می‌کند

روابط عمومی داتین

روابط عمومی داتین

داتکست، پادکستی است که قرار است از مسائل و مشکلات کاری و روش‌های بهبود تعاملات کاری حرف بزند.

محیط کاری‌ای را تصور کنید که امن است، در آن اطمینان شغلی وجود دارد و از همه مهم‌تر، آنجا شاد هستید. بازدهی کارتان در چنین محیط کاری‌ای بالاتر است یا زمانی که در محیط کاری‌ای قرار داشته باشید که بدون هیچ مشکلی، فقط فضای شادی نداشته باشد؟

بدیهی است که جواب بدهید: «در محیط کاری شاد بازدهی بیشتری دارم و آنجا با علاقه بیشتری کارهایم را انجام می‌دهم.»

پیداکردن شادی در محیط کار و کل زندگی، مسئله‌ای است که می‌توان گفت همه آدم‌های دنیا به آن نیاز دارند. اهمیت این موضوع، باعث شده ما در اپیزود پانزدهم داتکست، در ادامه اپیزود چهاردهم، درباره شادی صحبت کنیم.

این بار به سراغ این سوال رفته‌ایم که آیا قرار است شادی را در به‌دست‌آوردن خواسته‌هایمان پیدا کنیم؟ یا شادی جایی درون ما قرار دارد؟ در این اپیزود درباره موضوعاتی که در شادبودن ما موثر است صحبت و بررسی می‌کنیم که آیا فرمول مشخصی برای رسیدن به شادی وجود دارد یا خیر؟

شما می‌توانید در تمام پلتفرم‌های پادکستی با جست‌وجوی عبارت «DotCast – داتکست» یا از طریق سایت رسمی داتین، به اپیزودهای داتکست گوش بدهید.

Rate this post

مطالب مرتبط

 
داتین براساس ارزیابی‌های انجام‌شده توسط هیئت داوران، جایزه ملی مدیریت مالی را به دست آورند. این شرکت در اولین حضور خود در این رویداد، موفق به دریافت گواهینامه ملی مدیریت مالی ایران شد و سعید شیرازیان، معاون مالی و عضو هییت‌مدیره داتین به نمایندگی از شرکت، این جایزه را از داوران رویداد دریافت کرد.
 
مرکز رتبه‌بندی شرکت‌های برتر مانند ادوار گذشته در سال 1401 شرکت‌های برتر ایران را از نظر اطلاعات مالی آنها در سال قبل مورد ارزیابی قرار داد. امسال نیز این شرکت‌ها را در شاخص‌هایی نظیر فروش، ارتقای رتبه، رشد فروش، ارزش‌افزوده، دارایی، اشتغال‌زایی، سودآوری، بازده فروش، صادرات، ارزش بازار و... ارزیابی و معرفی کرد.
 
داتین استراتژی خود را بالابردن سطح دسترس‌پذیری افراد جامعه به خدمات مالی و توانمندسازی آنان قرار داده و حالا در یازدهمین سال فعالیتش، بر اساس این استراتژی در بلوط سرمایه گذاری کرد تا پازل خدمات خود را با محوریت توسعه فراگیری مالی بهبود دهد.
 
دومین شماره از فصلنامه فناوری‌های مالی منتشر شد/ نخستین شماره از فصلنامه فناوری‌های مالی با محوریت تقلب و تخلف در صنعت بانکی، تابستان 1401 منتشر شد و حالا در دومین شماره موضوع فراگیری مالی و توانمندسازی اقتصادی افراد جامعه مورد توجه قرار گرفته است.