همراهی داتین در طرح آموزشی فناپ کمپس
داتکست پادکست

داتکست، پادکستی است که قرار است از مسائل و مشکلات کاری و روش‌های بهبود تعاملات کاری حرف بزند.

محیط کاری‌ای را تصور کنید که امن است، در آن اطمینان شغلی وجود دارد و از همه مهم‌تر، آنجا شاد هستید. بازدهی کارتان در چنین محیط کاری‌ای بالاتر است یا زمانی که در محیط کاری‌ای قرار داشته باشید که بدون هیچ مشکلی، فقط فضای شادی نداشته باشد؟

بدیهی است که جواب بدهید: «در محیط کاری شاد بازدهی بیشتری دارم و آنجا با علاقه بیشتری کارهایم را انجام می‌دهم.»

پیداکردن شادی در محیط کار و کل زندگی، مسئله‌ای است که می‌توان گفت همه آدم‌های دنیا به آن نیاز دارند. اهمیت این موضوع، باعث شده ما در اپیزود پانزدهم داتکست، در ادامه اپیزود چهاردهم، درباره شادی صحبت کنیم.

این بار به سراغ این سوال رفته‌ایم که آیا قرار است شادی را در به‌دست‌آوردن خواسته‌هایمان پیدا کنیم؟ یا شادی جایی درون ما قرار دارد؟ در این اپیزود درباره موضوعاتی که در شادبودن ما موثر است صحبت و بررسی می‌کنیم که آیا فرمول مشخصی برای رسیدن به شادی وجود دارد یا خیر؟

شما می‌توانید در تمام پلتفرم‌های پادکستی با جست‌وجوی عبارت «DotCast – داتکست» یا از طریق سایت رسمی داتین، به اپیزودهای داتکست گوش بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

در هفدهمین قسمت از داتکست ما درباره خودمراقبتی صحبت می‌کنیم، روش‌هایش را باهم مرور می‌کنیم و تلاش می‌کنیم که آنها را به ساده‌ترین شکل بیان کنیم تا همه افراد بتوانند برای مراقبت از جسم و روانشان از آن استفاده کنند.
داتکست، پادکستی است که قرار است از مسائل و مشکلات کاری و روش‌های بهبود تعاملات کاری حرف بزند.
داتکست، پادکستی است که قرار است از مسائل و مشکلات کاری و روش‌های بهبود تعاملات کاری حرف بزند. شما می‌توانید در تمام پلتفرم‌های پادکستی با جست‌وجوی عبارت «DotCast – داتکست» یا از طریق سایت رسمی داتین، به اپیزودهای داتکست گوش بدهید.
داتکست، پادکستی است که قرار است از مسائل و مشکلات کاری و روش‌های بهبود تعاملات کاری حرف بزند. در سیزدهمین اپیزود داتکست، درباره «عاملیت» صحبت کردیم. قبل از هر چیزی مفهوم «عاملیت» را واضح‌تر گفتیم.