همراهی داتین در طرح آموزشی فناپ کمپس
داتکست 16 - شادی 3

همکاری را تصور کنید که به نظر شما چندان هم فرد باهوشی محسوب نمی‌شود و همین همکار، یک روز در شرکت، شیرینی ماشین گران‌قیمتی را که به‌تازگی خریده را به شما و دیگر همکاران می‌دهد. احتمالا در چنین شرایطی، احساس حسادت می‌کنید و حتی ممکن است کل روز خود را با ناراحتی سپری کرده و احساس شادی را برای تمام روز از دست بدهید.

عوامل زیادی روی شادبودن ما در زندگی موثرند که یکی از آنها همین احساس حسادت است که در مثال بالا به آن اشاره کردیم. به دلیل تاثیر زیادی که موضوع شادی روی زندگی‌هایمان دارد، ما در ادامه دو اپیزود قبلی داتکست، باز هم در اپیزود شانزدهم به این موضوع پرداختیم.

در اپیزود شانزدهم داتکست، از دسته‌بندی‌های شادی و عوامل موثر روی شادی صحبت می‌کنیم و راهکارهایی برای شاد‌بودن ارائه می‌دهیم که می‌تواند برای همه کاربرد داشته باشد.

شما می‌توانید در تمام پلتفرم‌های پادکستی با جست‌وجوی عبارت «DotCast – داتکست» یا از طریق سایت رسمی داتین، به اپیزودهای داتکست گوش بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

در هفدهمین قسمت از داتکست ما درباره خودمراقبتی صحبت می‌کنیم، روش‌هایش را باهم مرور می‌کنیم و تلاش می‌کنیم که آنها را به ساده‌ترین شکل بیان کنیم تا همه افراد بتوانند برای مراقبت از جسم و روانشان از آن استفاده کنند.
داتکست، پادکستی است که قرار است از مسائل و مشکلات کاری و روش‌های بهبود تعاملات کاری حرف بزند.
داتکست، پادکستی است که قرار است از مسائل و مشکلات کاری و روش‌های بهبود تعاملات کاری حرف بزند. شما می‌توانید در تمام پلتفرم‌های پادکستی با جست‌وجوی عبارت «DotCast – داتکست» یا از طریق سایت رسمی داتین، به اپیزودهای داتکست گوش بدهید.
داتکست، پادکستی است که قرار است از مسائل و مشکلات کاری و روش‌های بهبود تعاملات کاری حرف بزند. در سیزدهمین اپیزود داتکست، درباره «عاملیت» صحبت کردیم. قبل از هر چیزی مفهوم «عاملیت» را واضح‌تر گفتیم.