داتین از چهارمین دوره مسابقه کدنویسی مبهم حمایت می‌کند

داتین

داتین

همکاری را تصور کنید که به نظر شما چندان هم فرد باهوشی محسوب نمی‌شود و همین همکار، یک روز در شرکت، شیرینی ماشین گران‌قیمتی را که به‌تازگی خریده را به شما و دیگر همکاران می‌دهد. احتمالا در چنین شرایطی، احساس حسادت می‌کنید و حتی ممکن است کل روز خود را با ناراحتی سپری کرده و احساس شادی را برای تمام روز از دست بدهید.

عوامل زیادی روی شادبودن ما در زندگی موثرند که یکی از آنها همین احساس حسادت است که در مثال بالا به آن اشاره کردیم. به دلیل تاثیر زیادی که موضوع شادی روی زندگی‌هایمان دارد، ما در ادامه دو اپیزود قبلی داتکست، باز هم در اپیزود شانزدهم به این موضوع پرداختیم.

در اپیزود شانزدهم داتکست، از دسته‌بندی‌های شادی و عوامل موثر روی شادی صحبت می‌کنیم و راهکارهایی برای شاد‌بودن ارائه می‌دهیم که می‌تواند برای همه کاربرد داشته باشد.

شما می‌توانید در تمام پلتفرم‌های پادکستی با جست‌وجوی عبارت «DotCast – داتکست» یا از طریق سایت رسمی داتین، به اپیزودهای داتکست گوش بدهید.

Rate this post

مطالب مرتبط

 
داتین از چهارمین دوره مسابقه کدنویسی مبهم با هدف حمایت از دانشجویان مستعد کشور حمایت می‌کند. سیزدهم بهمن ماه داتین درحالی از رویداد کدنویسی مبهم با حضور دانشجویان برنامه‌نویس حمایت می‌کند که چند سالی است از ایده تاسیس مدرسه داتین می‌گذرد.
 
 برخی بانک‌ها محصول آماده کربنکینگ را خریداری و بعضی دیگر خود این سامانه متمرکز را تولید می‌کنند. شرکت نرم‌افزاری داتین از جمله تولیدکنندگان کربنکینگ  در ایران است که می‌تواند خدمات مختلفی را در قالب کر خود به بانک‌ها ارائه دهد.
 
داتین استراتژی خود را بالابردن سطح دسترس‌پذیری افراد جامعه به خدمات مالی و توانمندسازی آنان قرار داده و حالا در یازدهمین سال فعالیتش، بر اساس این استراتژی در بلوط سرمایه گذاری کرد تا پازل خدمات خود را با محوریت توسعه فراگیری مالی بهبود دهد.