اپیزود شماره 16 داتکست؛ شادی 3

داتین

داتین

همکاری را تصور کنید که به نظر شما چندان هم فرد باهوشی محسوب نمی‌شود و همین همکار، یک روز در شرکت، شیرینی ماشین گران‌قیمتی را که به‌تازگی خریده را به شما و دیگر همکاران می‌دهد. احتمالا در چنین شرایطی، احساس حسادت می‌کنید و حتی ممکن است کل روز خود را با ناراحتی سپری کرده و احساس شادی را برای تمام روز از دست بدهید.

عوامل زیادی روی شادبودن ما در زندگی موثرند که یکی از آنها همین احساس حسادت است که در مثال بالا به آن اشاره کردیم. به دلیل تاثیر زیادی که موضوع شادی روی زندگی‌هایمان دارد، ما در ادامه دو اپیزود قبلی داتکست، باز هم در اپیزود شانزدهم به این موضوع پرداختیم.

در اپیزود شانزدهم داتکست، از دسته‌بندی‌های شادی و عوامل موثر روی شادی صحبت می‌کنیم و راهکارهایی برای شاد‌بودن ارائه می‌دهیم که می‌تواند برای همه کاربرد داشته باشد.

شما می‌توانید در تمام پلتفرم‌های پادکستی با جست‌وجوی عبارت «DotCast – داتکست» یا از طریق سایت رسمی داتین، به اپیزودهای داتکست گوش بدهید

Rate this post

مطالب مرتبط

در همایش معماری میکروسرویس از افسانه تا واقعیت بررسی شد
همایش معماری میکروسرویس از افسانه تا واقعیت، روز سوم شهریورماه با حمایت داتین در دانشگاه الزهرا (س) برگزار و معماری میکروسرویس، چالش‌ها و مزایای آن بررسی شد.
محمد آجدانی از افزایش چندبرابری سقف تسهیلات ویپاد خبر داد
ویپاد؛ ترابانک پاسارگاد یک بانک تماماً دیجیتال است و تمرکزش ارائه اعتبار خرد به اشخاص حقیقی است. ما در بیش از هزار شهر و در نزدیک به دو هزار روستا مشتری دارای حساب دیجیتال داریم.
 
دسترسی به خدمات مالی با هدف ازبین‌بردن فقر در کشورها و در سطوح بالاتر، ازبین‌بردن فقر مطلق در جهان است و به همین دلیل، بزرگترین و اصلی‌ترین هدف موسسات و بنگاه‌های مالی در جهان، گسترش فراگیری مالی است.