مراقبت از اعتماد مهم‌ترین اصل در همکاری بانک کارآفرین و داتین
EN
EN
داتکست 16 - شادی 3

اپیزود شماره 16 داتکست؛ شادی 3

همکاری را تصور کنید که به نظر شما چندان هم فرد باهوشی محسوب نمی‌شود و همین همکار، یک روز در شرکت، شیرینی ماشین گران‌قیمتی را که به‌تازگی خریده را به شما و دیگر همکاران می‌دهد. احتمالا در چنین شرایطی، احساس حسادت می‌کنید و حتی ممکن است کل روز خود را با ناراحتی سپری کرده و احساس شادی را برای تمام روز از دست بدهید.

عوامل زیادی روی شادبودن ما در زندگی موثرند که یکی از آنها همین احساس حسادت است که در مثال بالا به آن اشاره کردیم. به دلیل تاثیر زیادی که موضوع شادی روی زندگی‌هایمان دارد، ما در ادامه دو اپیزود قبلی داتکست، باز هم در اپیزود شانزدهم به این موضوع پرداختیم.

در اپیزود شانزدهم داتکست، از دسته‌بندی‌های شادی و عوامل موثر روی شادی صحبت می‌کنیم و راهکارهایی برای شاد‌بودن ارائه می‌دهیم که می‌تواند برای همه کاربرد داشته باشد.

شما می‌توانید در تمام پلتفرم‌های پادکستی با جست‌وجوی عبارت «DotCast – داتکست» یا از طریق سایت رسمی داتین، به اپیزودهای داتکست گوش بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

معاون مشارکت‌ها و سرمایه‌گذاری‌های داتین:
داتین از جمله مهم‌ترین شرکت‌های ایران در حوزه ارائه راهکارهای مالی به بانک‌هاست و طبق گفته هومن مسگری در 12 سال گذشته موفق به تولید 42 محصول متنوع شده و در جایگاه دومین شرکت عرضه‌کننده این نوع خدمات ایستاده است. عوامل متعددی در کسب این موفقیت نقش دارد که فرهنگ سازمانی و تخصص‌گرایی در صدر آن قرار می‌گیرد. مسگری در این گفت‌وگو علاوه‌بر معرفی شرکت داتین به جزئیات پروژه مهاجرت بانک کارآفرین نیز می‌پردازد.
فعالان صنایع مالی بر این باورند که با بلوغ نسل بومی عصر دیجیتال و تغییر زنجیره‌های ارزش خدمات مالی، امور مالی تعبیه‌شده در ایران و جهان در سال‌های آینده توسعه بیشتری پیدا خواهد کرد، اما توسعه آن در ایران احتمالاً درگیر چالش‌هایی خاص شود؛ ازجمله نحوه رویارویی رگولاتور با آن. در این مطلب به سراغ فاطمه حیدری، مدیر محصول منابع بانکداری متمرکز داتین رفتیم و با آنها درباره وضعیت امور مالی تعبیه‌شده در ایران و جهان، مزایا و معایب آن و آینده‌ای که در انتظارش است، صحبت کردیم.
با رویکرد سرمایه‌گذاری در توسعه سازمانی؛
داتین در پیروی از فرهنگ سازمانی فراگیر و با نگاه به سرمایه‌گذاری در جذب سرمایه‌های انسانی از سراسر ایران، دفاتر شیراز و قزوین را راه‌اندازی کرد و تعداد دفاتر استانی خود را به چهار رساند.
دانشگاه فردوسی مشهد روز 13 تیرماه، جشن دانش‌آموختگی دانشجویان مهندسی کامپیوتر را که ورودی سال 1399 بودند، با حمایت مدرسه داتین برگزار کرد. در این مراسم بیش از 100 دانشجوی فارغ‌التحصیل حضور داشتند؛ کسانی که به‌زودی کار خود را در اکوسیستم فناوری کشور آغاز خواهند کرد.