همراهی داتین در طرح آموزشی فناپ کمپس
dotinnews70

اختتامیه چهارمین دوره ارزیابی ملی تحول دیجیتال روز گذشته برگزار شد و داتین موفق به کسب تندیس و تقدیرنامه در دو محور «زبدگی دیجیتال» و «رهبری دیجیتال» شد.

چهارمین دوره ارزیابی ملی تحول دیجیتال روز گذشته در سه محور رهبری دیجیتال، نوآوری دیجیتال و زبدگی دیجیتال برگزار شد و داتین توانست در رقابت با سازمان‌هایی همچون بیمه رازی، بانک انصار، بانک ملت، ایرانسل، شرکت ملی پست ایران، بانک سینا و…. تندیس سیمین در محور زبدگی دیجیتال را دریافت کند.

همچنین حمیدرضا آموزگار؛ معاون توسعه محصول داتین نیز، موفق به دریافت تقدیرنامه محور رهبری دیجیتال شد.

این ارزیابی تحول دیجیتال هر ساله به همت دانشگاه تهران برگزار می‌شود و می‌کوشد با گردآوردن نخبگان دانشگاهی و خبرگان دانشگاهی حرفه‌ای در حوزه تحول دیجیتال و استفاده از تجارب عملی آنها در حوزه تحول دیجیتال به تدوین و ارزیابی نقشه راه تحول دیجیتال در صنایع مختلف بپردازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

داتین، امسال هم موفق شد، جوایز کنفرانس بین‌المللی و پنجمین ارزیابی ملی تحول دیجیتال را در سه محور زبدگی دیجیتال، رهبری دیجیتال و مدیریت کار در دوران کرونا دریافت کند. داتین سال گذشته نیز موفق شده بود تندیس سیمین زبدگی دیجیتال و رهبری دیجیتال این رویداد را به خود اختصاص دهد.
اختتامیه چهارمین دوره ارزیابی ملی تحول دیجیتال روز گذشته برگزار شد و داتین موفق به کسب تندیس و تقدیرنامه در دو محور «زبدگی دیجیتال» و «رهبری دیجیتال» شد.
شرکت داتین با تمرکز بر سه حوزه امنیت، تحول دیجیتال و راهکار جامع برنامه‌ریزی منابع سازمانی(ERP) در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی تراکنش حضور پیدا کرد و مدیران و متخصصان صنعت بانکی و پراخت از غرفه این شرکت بازدید به‌عمل آوردند.
شرکت داتین به‌عنوان یکی از شرکت‌های نرم‌افزاری ارائه‌دهنده راهکارهای نوین بانکداری الکترونیک و پرداخت در راستای معرفی محصولات و خدمات خود در سه حوزه راهکارهای جامع برنامه‌ریزی منابع سازمانی (ERP)، تحول دیجیتال و امنیت در پنجمین نمایشگاه بین‌‍‌المللی تراکنش ایران حضور پیدا کرد.