همراهی داتین در طرح آموزشی فناپ کمپس
کمپین نفس

داتین در راستای مسئولیت اجتماعی و به منظور حمایت از جامعه و کسب‌وکارها در برابر بحران کرونا از کمپین نفس حمایت مالی کرد.

با شیوع کرونا و ابتلا جمعی از هموطنان‌مان به این ویروس، بی‌تفاوتی به این بحران دشوار و در همین لحظات است که هر یک از ما باید با تمام قوا در کنار مردم و فعالان حوزه درمان و بهداشت بایستیم. در همین راستا و به منظور همراهی با دیگر فعالان بخش خصوصی برای کمک به بحران کرونا در کشور، داتین به کمپین نفس پیوست و با حمایت مالی از آن، قدمی هر چند کوچک برای عبور از این بحران و روزهای سخت برداشت.

تامین مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز در بحث بهداشتی و پزشکی مهم‌ترین هدفی است که در این کمپین دنبال می‌شود و تلاش دارد با اطلاع‌رسانی بیشتر بنگاه‌های بخش خصوصی را آگاه کند که با مخاطرات این بحران آشنا شوند و از کارمندان خود محافظت کنند. همچنین تولید و توسعه و استفاده از فناوری‌های جدید در تهیه اقلام بهداشتی از دیگر اهداف کمپین نفس است که نقش نوآورانه استارت‌آپ‌ها را به‌عنوان بازوهای این کمپین، پراهمیت‌تر می‌کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

داتین در اقدامی جدید، همراه طرح آموزشی فناپ کمپس با شعار «توانا بود هر که دانا بود» شده تا به افراد مستعد و توانمند برای مهارت‌آموزی و ورود به بازار کار فناوری اطلاعات کمک کند.
قسمتی از تجربه‌نگاری مسیر یازده ساله داتین در طراحی و توسعه نرم‌افزارهای بزرگ مقیاس، تحت‌نام «سکوی تجربه» و با پیام «بازخوانی تجربه‌های داتین» در سایت داتین به آدرس www.dotin.ir/experience-platform در دسترس قرار گرفت. 
در مراسمی که به مناسبت روز ملی صنعت و معدن برگزار شد، داتین به‌عنوان واحد برتر گروه صنایع نرم‌افزار معرفی و لوح تقدیر و تندیس این رویداد را از آن خود کرد. این مراسم، شنبه دهم تیرماه به‌منظور گرامی‌داشت روز صنعت و معدن و با حضور فعالان حوزه صنعت در سالن اجلاس سران برگزار شد
داتین براساس ارزیابی‌های انجام‌شده توسط هیئت داوران، جایزه ملی مدیریت مالی را به دست آورند. این شرکت در اولین حضور خود در این رویداد، موفق به دریافت گواهینامه ملی مدیریت مالی ایران شد و سعید شیرازیان، معاون مالی و عضو هییت‌مدیره داتین به نمایندگی از شرکت، این جایزه را از داوران رویداد دریافت کرد.