همراهی داتین در طرح آموزشی فناپ کمپس
کارآموزان داتین

اول مردادماه دانشجویانی از دانشگاه‌های قم، امیرکبیر و تهران با حضور در داتین به عنوان کارآموزان این شرکت پذیرفته شدند.

داتین امسال با توجه به ظرفیت‌‌های خود، علاوه‌بر پذیرش دانشجویان فارغ‌التحصیل در مدرسه داتین، میزبان دانشجویان برای گذراندن دوره کارآموزی است.

دانشجویانی که شنبه یکم مردادماه برای شروع دوره کارآموزی خود در داتین حاضر شدند، از دانشگاه‌های قم، امیرکبیر و تهران بودند و پس از آشنایی مختصر با فعالیت‌های داتین، در واحدهای مدیریت کارت، مانیتورینگ و بانکداری الکترونیک فعالیت خود را آغاز کردند. در حال حاضر، به هر یک از آنها متناسب با فعالیتشان یک منتور، اختصاص داده شده تا همزمان آموزش حین کار را نیز تجربه کنند.

به این ترتیب، این دانشجویان پس از گذراندن دوران کارآموزی خود، متناسب با نحوه جذب در داتین و میزان ظرفیت‌ها در واحد مورد نظر، می‌توانند به عنوان یک همکار داتینی فعالیت رسمی خود را آغاز ‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

داتین در اقدامی جدید، همراه طرح آموزشی فناپ کمپس با شعار «توانا بود هر که دانا بود» شده تا به افراد مستعد و توانمند برای مهارت‌آموزی و ورود به بازار کار فناوری اطلاعات کمک کند.
بوت‌کمپ آموزشی برنامه‌نویسی دات‌نت از ۱۳ مهرماه سال جاری آغاز می‌شود. شرکت‌کنندگان در این دوره آموزشی علاوه‌بر آشنایی با مفاهیم و تکنولوژی‌های متعدد در حوزه برنامه‌نویسی با نیازمندی‌های کسب‌وکاری و چگونگی پیاده‌سازی آنها نیز آشنا می‌شوند تا بتوانند زودتر جذب بازار کار شوند.
کاریار با همراهی و حمایت مدرسه داتین، دوره آموزشی تست و تضمین کیفیت نرم‌افزار (QA) را ویژه افراد مستعد و علاقه‌مند ساکن مناطق کم برخوردار برگزار می‌کند.
داتین به همراهی رویداد آموزشی cs50xtehran آمده تا با در اختیار قراردادن امکاناتی همچون سمینارهای تخصصی، منتورینگ و طراحی چالش‌ها و مسائل مرتبط در هکاتون، دانش‌آموزان و دانشجویان شرکت‌کننده در این رویداد را با مسائل واقعی پروژه‌های IT روبه‌رو کند.