همراهی داتین در طرح آموزشی فناپ کمپس
تراکنش پردازش شده

۲۷ اسفندماه امسال، رکورد تراکنش‌های پردازش شده در سامانه‌‌های بانکداری داتین با بیش از ۳۷ میلیون تراکنش شکسته شد.

در این روز در مجموع ۳۷٫۲۱۴٫۸۳۳ تراکنش مبتنی بر کارت در بانک‌های پاسارگاد، سپه، قرض‌الحسنه رسالت، گردشگری و توسعه تعاون پردازش شد که با اغماض از شش ساعت بامداد (۱۲ شب تا ۶ صبح)، بطور متوسط در هر ثانیه ۵۷۰ نفر از طریق سامانه‌های داتین خدمات مالی دریافت کرده‌‌اند.

چشم‌انداز و فلسفه وجودی داتین «توسعه فراگیری مالی» است. داتین در سال آینده تمرکز ویژه‌ای بر محصولات و خدمات برای گروه‌های Unbanked یا Underbanked خواهد داشت تا نقش و تاثیرگذاری داتین در توسعه فراگیری مالی جامعه پررنگ‌تر باشد.

فراگیری مالی به این معناست که باید دسترسی عادلانه به خدمات مالی برای اقشار جامعه فراهم شود تا ‌افراد و شرکت‌ها دسترسی مشابه و عادلانه‌ای به خدمات مالی (حساب و سپرده، اعتبار، بیمه، بورس و اوراق بهادار) داشته باشند. خدمات ساده، به‌موقع، مناسب و مقرون به‌صرفه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

ویپاد، ترابانک پاسارگاد، از شیوه جدید تسهیلات‌دهی کاملا آنلاین و بدون ضامن و وثیقه تا سقف سی میلیون تومان به نام «تسهیلات برآیند» رونمایی کرد. در این شیوه جدید، کاربران در فرایندی کاملا آنلاین، براساس دریافت امتیاز در وی‌کلاب (باشگاه مشتریان ویپاد) می‌توانند وام سی میلیون تومانی دریافت کنند.
اپلیکیشن ویپاد، ارائه‌دهنده نسل جدیدی از خدمات مالی و بانکی دیجیتال است که کاربران با استفاده از آن می‌توانند تا سقف سی میلیون تومان تسهیلات را به‌صورت کاملا آنلاین، بدون ضامن و وثیقه دریافت کنند.
با برگزاری مناقصه «سامانه مدیریت منابع انسانی» در بانک سینا، شرکت داتین در ارزیابی‌های فنی و نهایی به‌عنوان برنده این مناقصه اعلام شد. به این ترتیب با انعقاد قرارداد، بانک سینا تصمیم گرفته تا خدمات مربوط به سرمایه‌های انسانی را از طریق سامانه HRM داتین به همکاران خود ارائه دهد.
محصولات بانک پاسارگاد در حوزه امنیت سایبری از جمله CDN بانکی داتین، یک سیستم امنیت سایبری است که به طور همزمان شرایط امنی را با استفاده از آخرین ابزارهای این حوزه برای بانک‌ها فراهم می‌کند.