داتین از چهارمین دوره مسابقه کدنویسی مبهم حمایت می‌کند

روابط عمومی داتین

روابط عمومی داتین

در روزهایی که شرکت‌های بورسی به دلیل محدودیت‌های شیوع کرونا و همچنین در دسترس نبودن زیرساخت برگزاری آنلاین مجامع، دچار مشکلات بسیاری شدند و بعضاً مجبور به تعویق مجامع سهام‌داران خود شدند، داتین با ارائه «سامانه مدیریت سهام و مجامع آنلاین»، معضل پیش آمده را مرتفع و امکان رای‌گیری و پرسش و پاسخ مجامع را به صورت آنلاین فراهم کرد. درواقع این سامانه می‌تواند یک مجمع را صفر تا صد برنامه‌ریزی کند؛ سهامداران نیز از طریق پروفایل کاربری و حتی پیامکی به صورت خودکار از اتفاقات مطلع می‌شوند.

از جمله نقاط قوت سامانه یکپارچه مدیریت سهام و مجامع آنلاین داتین ارائه خدمات در سه بخش «مدیریت سهام ستادی»، «داشبورد نظارتی» و «برگزاری مجمع آنلاین» به شکلی یکپارچه است و به سامانه‌های ERP و سامانه‌های منابع انسانی بانک‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های بورسی متصل می‌شود.

بانک پاسارگاد اولین سازمانی بود که در تاریخ 31 تیرماه امسال با استفاده از این سامانه، مجمع عمومی سالیانه و فوق‌العاده خود را به‌صورت آنلاین برگزار کرد. بیش از ۶۰۰ نفر از سهام‌داران این بانک پس از احراز هویت هوشمند به صورت زنده این مجمع را مشاهده کردند و تمامی سوالات خود را پرسیدند. علاوه‌ بر این، برگزاری موفقیت‌آمیز آنلاین مجامع هلدینگ پارس آریان و شرکت پتروشیمی پردیس پس از مجمع بانک پاسارگاد، موید موفقیت سامانه مدیریت سهام و مجامع آنلاین داتین است.

مجمع عمومی عادی فوق‌العاده سالیانه شرکت سرمایه‌گذاری پارس آریان، ۲۰ مردادماه ۱۳۹۹ توسط سامانه مدیریت سهام و مجامع آنلاین داتین برگزار شد. در این مجمع ۸۶.۴۰ درصد از سهامداران که اکثریت آنها بودند، حضور داشتند. در این جلسه از ارائه‌ گزارش عملکرد سال ۱۳۹۸ شرکت تا پاسخ به سؤالات سهامداران و انتخاب اعضای جدید هیات‌مدیره توسط سامانه داتین انجام شد.

در مجمع شرکت پتروشیمی پردیس که ۲۵ آذرماه، برگزار شد بیش از ۲۰۰ سهامدار پتروشیمی پردیس حضور داشتند. همچنین مجمع به‌صورت آنلاین در سه سالن دانشگاه شهید بهشتی توسط سامانه مجامع آنلاین داتین پخش شد. ذکر این نکته ضروری است که پیش از این در ۲۲ و ۲۴ آذرماه دو مانور توسط واحد راهکارهای سازمانی داتین (ERP) برگزار شد تا احتمال ایجاد هرگونه مساله‌ای در این مجمع، به حداقل ممکن برسد.

طبق گفته‌های امیرعباس کمالی‌پور، مدیر محصول سامانه مدیریت سهام داتین، با تقسیم‌بندی نیازهای شرکت‌ها در حوزه مدیریت سهام این محصول می‌تواند به حوزه اداره و مدیریت سهام یک شرکت این امکان را بدهد که بتواند با یک راهکار یکپارچه اطلاعات کلیه سهامداران، تراکنش‌ها و … را از بورس دریافت و مدیریت کند.

در قسمت دوم، این سامانه متشکل شده از یک داشبورد اطلاعاتی سهامداران است که هر سهامدار یک پروفایل سهامداری دارد و می‌تواند اطلاعات تراکنش‌های خود را درخصوص این سهام ببیند.

قسمت سوم این محصول، مربوط به برگزاری مجامع آنلاین است که محصول سامانه مدیریت سهام داتین این قسمت سوم را هم کامل پشتیبانی می‌کند و شرکت‌ها می‌توانند مجامع خود را به‌صورت رسمی با تمام ویژگی‌ها اجرا کنند.

Rate this post

مطالب مرتبط

محمد آجدانی از افزایش چندبرابری سقف تسهیلات ویپاد خبر داد
ویپاد؛ ترابانک پاسارگاد یک بانک تماماً دیجیتال است و تمرکزش ارائه اعتبار خرد به اشخاص حقیقی است. ما در بیش از هزار شهر و در نزدیک به دو هزار روستا مشتری دارای حساب دیجیتال داریم.
آیا با روش نصب و استفاده از خدمات اپلیکیشن ویپاد به عنوان شعبه تمام دیجیتال پاسارگاد آشنایی دارید؟
بانک پاسارگاد، همگام با روندهای جدید جهانی و با هدف فراگیری خدمات مالی در سراسر ایران، ترابانک خود با نام «ویپاد» را طراحی و عرضه کرده است. «ویپاد» یک شعبه تمام دیجیتال است که به پشتوانه بانک پاسارگاد و توسط داتین، طراحی و توسعه داده شده است.
 
محصولات بانک پاسارگاد در حوزه امنیت سایبری از جمله CDN بانکی داتین، یک سیستم امنیت سایبری است که به طور همزمان شرایط امنی را با استفاده از آخرین ابزارهای این حوزه برای بانک‌ها فراهم می‌کند.
 
ویپاد که از بهمن‏‌ماه ۱۴۰۰، ارائه خدمات «الآن بخر، بعداً پرداخت کن» (BNPL) خود را در قالب طرح پشتوانه به کاربرانش آغاز کرده بود، با هدف توسعه فراگیری مالی و دسترسی همگانی به خدمات پایه بانک پاسارگاد، از هفته گذشته خدمات خود را به‌صورت عمومی در اختیار تمام متقاضیان از سراسر کشور قرار داده است.