سواد مالی چیست و چرا مهم است؟/ روش‌هایی برای بهبود سواد مالی

روابط عمومی داتین

روابط عمومی داتین

عزیزالله نگهدار، از همکاران داتین موفق به فتح بلندترین قله آتشفشانی آسیا شد.

دماوند بلندترین کوه ایران و خاورمیانه است که در سال ۱۳۸۷به‌عنوان نخستین اثر طبیعی ایران در فهرست آثار ملّی ایران ثبت شد و تا به امروز تحت‌عنوان «اثر طبیعی ملّی» در شمار مناطق چهارگانه ارزشمند از نظر محیط زیست حفاظت می‌شود.

این قله ۵۶۱۰ متری در قسمت مرکزی رشته‌کوه البرز در جنوب دریای خزر و در استان مازندران قرار دارد و به عنوان بلندترین قله آتشفشانی آسیا شناخته می شود.

اواخر مردادماه سال جاری بود که عزیزالله نگهدار از کارشناسان داتین موفق به فتح دماوند شد و پرچم این شرکت را بر بام ایران و برفراز رشته کوه البرز به اهتزاز درآورد.

نگهدار کوهنوردی را به‌صورت حرفه‌ای از سال ۱۳۹۲ آغاز و تاکنون به قله‌های علم کوه، آزاد کوه، پاشوره، حماسون، گل زرد و گل اندام صعود کرده است.

Rate this post

مطالب مرتبط

 
مرکز رتبه‌بندی شرکت‌های برتر مانند ادوار گذشته در سال 1401 شرکت‌های برتر ایران را از نظر اطلاعات مالی آنها در سال قبل مورد ارزیابی قرار داد. امسال نیز این شرکت‌ها را در شاخص‌هایی نظیر فروش، ارتقای رتبه، رشد فروش، ارزش‌افزوده، دارایی، اشتغال‌زایی، سودآوری، بازده فروش، صادرات، ارزش بازار و... ارزیابی و معرفی کرد.
 
داتین استراتژی خود را بالابردن سطح دسترس‌پذیری افراد جامعه به خدمات مالی و توانمندسازی آنان قرار داده و حالا در یازدهمین سال فعالیتش، بر اساس این استراتژی در بلوط سرمایه گذاری کرد تا پازل خدمات خود را با محوریت توسعه فراگیری مالی بهبود دهد.
 
دومین شماره از فصلنامه فناوری‌های مالی منتشر شد/ نخستین شماره از فصلنامه فناوری‌های مالی با محوریت تقلب و تخلف در صنعت بانکی، تابستان 1401 منتشر شد و حالا در دومین شماره موضوع فراگیری مالی و توانمندسازی اقتصادی افراد جامعه مورد توجه قرار گرفته است.
 
تحولاتی که در زمینه فناوری و صنعت نرم‌افزاری در دنیا و کشورمان رخ داده، بانک‌ها را به این سمت کشانده که به نیازهای مشتریان خود در کمترین زمان و هزینه ممکن پاسخ دهند. اتفاقی که کربنکینگ یا همان Centralized On Real Time Exchange به تسهیل آن کمک کرده است.