انقلاب امور مالی تعبیه‌شده در ارائه خدمات مالی
EN
EN
فتح دماوند- داتین

فتح بلندترین کوه ایران توسط داتینی‌ها

عزیزالله نگهدار، از همکاران داتین موفق به فتح بلندترین قله آتشفشانی آسیا شد.

دماوند بلندترین کوه ایران و خاورمیانه است که در سال ۱۳۸۷ به‌عنوان نخستین اثر طبیعی ایران در فهرست آثار ملّی ایران ثبت شد و تا به امروز تحت‌ عنوان «اثر طبیعی ملّی» در شمار مناطق چهارگانه ارزشمند از نظر محیط زیست حفاظت می‌شود.

این قله ۵۶۱۰ متری در قسمت مرکزی رشته‌کوه البرز در جنوب دریای خزر و در استان مازندران قرار دارد و به عنوان بلندترین قله آتشفشانی آسیا شناخته می شود.

اواخر مردادماه سال جاری بود که عزیزالله نگهدار از کارشناسان داتین موفق به فتح دماوند شد و پرچم این شرکت را بر بام ایران و برفراز رشته کوه البرز به اهتزاز درآورد.

نگهدار کوهنوردی را به‌صورت حرفه‌ای از سال ۱۳۹۲ آغاز و تاکنون به قله‌های علم کوه، آزاد کوه، پاشوره، حماسون، گل زرد و گل اندام صعود کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

دانشگاه فردوسی مشهد روز 13 تیرماه، جشن دانش‌آموختگی دانشجویان مهندسی کامپیوتر را که ورودی سال 1399 بودند، با حمایت مدرسه داتین برگزار کرد. در این مراسم بیش از 100 دانشجوی فارغ‌التحصیل حضور داشتند؛ کسانی که به‌زودی کار خود را در اکوسیستم فناوری کشور آغاز خواهند کرد.
مدیرمحصول بانکداری دیجیتال داتین در سمینار نرم‌افزاری دانشگاه صنعتی شریف:
لیلا پاکروان‌نژاد، مدیرمحصول بانکداری دیجیتال داتین در نخستین سری از سمینارهای نرم‌افزاری دانشگاه صنعتی شریف به ارائه‌ای تحت عنوان «چارچوب چابک مقیاس‌شده» پرداخت و جدیدترین تجربیات خود درباره رویکرد اجایل را برای حاضران تشریح کرد.
داتین در برگزاری سومین دوره مسابقات ملی برنامه‌نویسی Decode Cup (کدگشایی) همراه دانشگاه خاتم شد تا دانشجویان سراسر کشور بتوانند در رویدادی یک‌روزه، دانش برنامه‌نویسی خود را محک بزنند.
داتین و مدرسه داتین، به‌همراهی نخستین سری از سمینارهای نرم‌افزاری دانشگاه صنعتی شریف با نام Sharif Software Seminar Series یا S4 آمده‌اند تا متخصصان داتینی تجربه‌های خود را در حوزه نرم‌افزار با دانشجویان به اشتراک بگذارند.