همراهی داتین در طرح آموزشی فناپ کمپس
فتح دماوند- داتین

عزیزالله نگهدار، از همکاران داتین موفق به فتح بلندترین قله آتشفشانی آسیا شد.

دماوند بلندترین کوه ایران و خاورمیانه است که در سال ۱۳۸۷ به‌عنوان نخستین اثر طبیعی ایران در فهرست آثار ملّی ایران ثبت شد و تا به امروز تحت‌ عنوان «اثر طبیعی ملّی» در شمار مناطق چهارگانه ارزشمند از نظر محیط زیست حفاظت می‌شود.

این قله ۵۶۱۰ متری در قسمت مرکزی رشته‌کوه البرز در جنوب دریای خزر و در استان مازندران قرار دارد و به عنوان بلندترین قله آتشفشانی آسیا شناخته می شود.

اواخر مردادماه سال جاری بود که عزیزالله نگهدار از کارشناسان داتین موفق به فتح دماوند شد و پرچم این شرکت را بر بام ایران و برفراز رشته کوه البرز به اهتزاز درآورد.

نگهدار کوهنوردی را به‌صورت حرفه‌ای از سال ۱۳۹۲ آغاز و تاکنون به قله‌های علم کوه، آزاد کوه، پاشوره، حماسون، گل زرد و گل اندام صعود کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

داتین در اقدامی جدید، همراه طرح آموزشی فناپ کمپس با شعار «توانا بود هر که دانا بود» شده تا به افراد مستعد و توانمند برای مهارت‌آموزی و ورود به بازار کار فناوری اطلاعات کمک کند.
قسمتی از تجربه‌نگاری مسیر یازده ساله داتین در طراحی و توسعه نرم‌افزارهای بزرگ مقیاس، تحت‌نام «سکوی تجربه» و با پیام «بازخوانی تجربه‌های داتین» در سایت داتین به آدرس www.dotin.ir/experience-platform در دسترس قرار گرفت. 
در مراسمی که به مناسبت روز ملی صنعت و معدن برگزار شد، داتین به‌عنوان واحد برتر گروه صنایع نرم‌افزار معرفی و لوح تقدیر و تندیس این رویداد را از آن خود کرد. این مراسم، شنبه دهم تیرماه به‌منظور گرامی‌داشت روز صنعت و معدن و با حضور فعالان حوزه صنعت در سالن اجلاس سران برگزار شد
داتین براساس ارزیابی‌های انجام‌شده توسط هیئت داوران، جایزه ملی مدیریت مالی را به دست آورند. این شرکت در اولین حضور خود در این رویداد، موفق به دریافت گواهینامه ملی مدیریت مالی ایران شد و سعید شیرازیان، معاون مالی و عضو هییت‌مدیره داتین به نمایندگی از شرکت، این جایزه را از داوران رویداد دریافت کرد.