انقلاب امور مالی تعبیه‌شده در ارائه خدمات مالی
EN
EN
مجمع عمومی داتین

مجمع عمومی عادی سالانه داتین برگزار شد  

مجمع عمومی عادی سالانه داتین برای دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۰، امروز پنجم اردیبهشت ماه با حضور بخشی از صاحبان سهام در محل ساختمان هزاره سوم بانک پاسارگاد برگزار شد.

در این جلسه، گزارش هیئت مدیره در خصوص عملکرد سال ۱۴۰۰ از منظر عملیاتی و مالی و همچنین برنامه توسعه فعالیت‌های شرکت در آینده به سهامداران این شرکت ارائه شد.

حاضرین جلسه ضمن تقدیر از عملکرد شرکت داتین در سال گذشته در زمینه مهاجرت حوزه منابع بانک‌های ادغامی در بانک سپه، بر اهمیت نقش محصولات و خدمات داتین در بهره‌وری زیرساختی و عملیاتی بانک‌ها و بیمه‌ها و نیز رفع دغدغه‌های این سازمان‌ها در حوزه پدافند غیرعامل تاکید کردند.

همچنین در حوزه بانکداری دیجیتال با اشاره به فرصت‌های موجود در زمینه فراگیری خدمات مالی در کشور، راهبری کسب‌وکاری سامانه ویپاد در تعامل با بانک پاسارگاد مورد اشاره قرار گرفت.

در پایان این جلسه، گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت قرائت شد و ترازنامه و صورت‌های مالی شرکت در سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۰ به تصویب رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

دانشگاه فردوسی مشهد روز 13 تیرماه، جشن دانش‌آموختگی دانشجویان مهندسی کامپیوتر را که ورودی سال 1399 بودند، با حمایت مدرسه داتین برگزار کرد. در این مراسم بیش از 100 دانشجوی فارغ‌التحصیل حضور داشتند؛ کسانی که به‌زودی کار خود را در اکوسیستم فناوری کشور آغاز خواهند کرد.
همکاری و مشارکت بیمه پاسارگاد و داتین با چشم‌انداز ریتون  
«ریتون» با هدف ارائه راهکارهای جامع، نوین و فناوری‌محور بیمه‌گری و با رویکرد پوشش خلاهای فعلی زیست‌بوم بیمه کشور در حوزه راهکارهای نرم‌افزاری و زیرساختی، فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت قصد دارد با ارائه معماری فنی به‌روز و استاندارد در کنار ساختاری چابک و جوان، بسترساز تغییر و تحول در حوزه فناوری صنعت بیمه شود. 
بانک شهر پس از بررسی مستندات فنی و تخصصی تامین‌کنندگان نرم‌افزارهای جامع شرکت‌کننده در مناقصه سامانه مدیریت املاک و ساختمان، داتین را برنده این مناقصه اعلام کرد. سامانه داتین پیش‌تر توسط بانک‌های سپه و پاسارگاد انتخاب و برای مدیریت جامع حوزه املاک این د‌و بانک به کار گرفته شده بود.
نوآوری در اکوسیستم بانکی هرچند بسیار پیشروتر از بخش‌های دیگر کشور بود اما به نظر می‌رسد طی چند سال گذشته دچار یک رکود نسبی شده است و پروژه‌های نوآورانه با سرعتی که انتظار می‌رود اجرا نمی‌شود یا شکل اجرایش آنقدر تغییر می‌کند که دیگر شبیه آنچه از ابتدا برای آن برنامه‌ریزی شده بود نیست.