داتین از چهارمین دوره مسابقه کدنویسی مبهم حمایت می‌کند

روابط عمومی داتین

روابط عمومی داتین

مجمع عمومی عادی سالانه داتین برای دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۰، امروز پنجم اردیبهشت ماه با حضور بخشی از صاحبان سهام در محل ساختمان هزاره سوم بانک پاسارگاد برگزار شد.

در این جلسه، گزارش هیئت مدیره در خصوص عملکرد سال ۱۴۰۰ از منظر عملیاتی و مالی و همچنین برنامه توسعه فعالیت‌های شرکت در آینده به سهامداران این شرکت ارائه شد.

حاضرین جلسه ضمن تقدیر از عملکرد شرکت داتین در سال گذشته در زمینه مهاجرت حوزه منابع بانک‌های ادغامی در بانک سپه، بر اهمیت نقش محصولات و خدمات داتین در بهره‌وری زیرساختی و عملیاتی بانک‌ها و بیمه‌ها و نیز رفع دغدغه‌های این سازمان‌ها در حوزه پدافند غیرعامل تاکید کردند.

همچنین در حوزه بانکداری دیجیتال با اشاره به فرصت‌های موجود در زمینه فراگیری خدمات مالی در کشور، راهبری کسب‌وکاری سامانه ویپاد در تعامل با بانک پاسارگاد مورد اشاره قرار گرفت.

در پایان این جلسه، گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت قرائت شد و ترازنامه و صورت‌های مالی شرکت در سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۰ به تصویب رسید.

Rate this post

مطالب مرتبط

 
داتین براساس ارزیابی‌های انجام‌شده توسط هیئت داوران، جایزه ملی مدیریت مالی را به دست آورند. این شرکت در اولین حضور خود در این رویداد، موفق به دریافت گواهینامه ملی مدیریت مالی ایران شد و سعید شیرازیان، معاون مالی و عضو هییت‌مدیره داتین به نمایندگی از شرکت، این جایزه را از داوران رویداد دریافت کرد.
 
داتین از چهارمین دوره مسابقه کدنویسی مبهم با هدف حمایت از دانشجویان مستعد کشور حمایت می‌کند. سیزدهم بهمن ماه داتین درحالی از رویداد کدنویسی مبهم با حضور دانشجویان برنامه‌نویس حمایت می‌کند که چند سالی است از ایده تاسیس مدرسه داتین می‌گذرد.
 
 برخی بانک‌ها محصول آماده کربنکینگ را خریداری و بعضی دیگر خود این سامانه متمرکز را تولید می‌کنند. شرکت نرم‌افزاری داتین از جمله تولیدکنندگان کربنکینگ  در ایران است که می‌تواند خدمات مختلفی را در قالب کر خود به بانک‌ها ارائه دهد.
 
مرکز رتبه‌بندی شرکت‌های برتر مانند ادوار گذشته در سال 1401 شرکت‌های برتر ایران را از نظر اطلاعات مالی آنها در سال قبل مورد ارزیابی قرار داد. امسال نیز این شرکت‌ها را در شاخص‌هایی نظیر فروش، ارتقای رتبه، رشد فروش، ارزش‌افزوده، دارایی، اشتغال‌زایی، سودآوری، بازده فروش، صادرات، ارزش بازار و... ارزیابی و معرفی کرد.