همراهی داتین در طرح آموزشی فناپ کمپس
مجمع عمومی داتین

مجمع عمومی عادی سالانه داتین برای دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۰، امروز پنجم اردیبهشت ماه با حضور بخشی از صاحبان سهام در محل ساختمان هزاره سوم بانک پاسارگاد برگزار شد.

در این جلسه، گزارش هیئت مدیره در خصوص عملکرد سال ۱۴۰۰ از منظر عملیاتی و مالی و همچنین برنامه توسعه فعالیت‌های شرکت در آینده به سهامداران این شرکت ارائه شد.

حاضرین جلسه ضمن تقدیر از عملکرد شرکت داتین در سال گذشته در زمینه مهاجرت حوزه منابع بانک‌های ادغامی در بانک سپه، بر اهمیت نقش محصولات و خدمات داتین در بهره‌وری زیرساختی و عملیاتی بانک‌ها و بیمه‌ها و نیز رفع دغدغه‌های این سازمان‌ها در حوزه پدافند غیرعامل تاکید کردند.

همچنین در حوزه بانکداری دیجیتال با اشاره به فرصت‌های موجود در زمینه فراگیری خدمات مالی در کشور، راهبری کسب‌وکاری سامانه ویپاد در تعامل با بانک پاسارگاد مورد اشاره قرار گرفت.

در پایان این جلسه، گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت قرائت شد و ترازنامه و صورت‌های مالی شرکت در سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۰ به تصویب رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

داتین در اقدامی جدید، همراه طرح آموزشی فناپ کمپس با شعار «توانا بود هر که دانا بود» شده تا به افراد مستعد و توانمند برای مهارت‌آموزی و ورود به بازار کار فناوری اطلاعات کمک کند.
ویپاد، ترابانک پاسارگاد، از شیوه جدید تسهیلات‌دهی کاملا آنلاین و بدون ضامن و وثیقه تا سقف سی میلیون تومان به نام «تسهیلات برآیند» رونمایی کرد. در این شیوه جدید، کاربران در فرایندی کاملا آنلاین، براساس دریافت امتیاز در وی‌کلاب (باشگاه مشتریان ویپاد) می‌توانند وام سی میلیون تومانی دریافت کنند.
پروانه تحقیق و توسعه از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به شرکت‌هایی تعلق می‌گیرد که شرایط مطلوب و لازم را از نظر ساختار سازمانی و تجهیزات و زیرساخت داشته باشند.
قسمتی از تجربه‌نگاری مسیر یازده ساله داتین در طراحی و توسعه نرم‌افزارهای بزرگ مقیاس، تحت‌نام «سکوی تجربه» و با پیام «بازخوانی تجربه‌های داتین» در سایت داتین به آدرس www.dotin.ir/experience-platform در دسترس قرار گرفت.