روابط عمومی داتین

روابط عمومی داتین

سلمانی در گفت و گو با فابا نیوز درباره پروژه انتخاب داتین و شایعاتی که پیرامون آن اخیرا عنوان شده بود گفت: انتخاب پیمانکار پروژه کربنکینگ سپه پروسه‌ای چند ساله، چندلایه، علمی و بر اساس استانداردهای به روز دنیا بود و لذا این موضوع دیگر قابل بحث نیست؛ بر اساس انتخابی که انجام دادیم با سرعت تمام در حال کار هستیم و با جزئیات پیش‌بینی شده مسیر را دنبال می‌کنیم و هیچ تردیدی نیز در این باره نداریم

احمد سلمانی آرانی؛ مدیركل فناورى و اطلاعات بانك سپه در گفت‌وگو با خبرنگار فابانیوز گفت: پروژه استقرار سامانه کربنکینگ داتین در این بانک تا پایان سال ۹۸ نهایی خواهد شد.

وی در این باره گفت: مطابق نقشه راهی که برای استراتژی‌های بانک سپه در نظر گرفته شده است تعدادی از پروژه‌های بزرگ در حال نتیجه‌دهی است و انشالله تا پایان سال ۹۸ شاهد استقرار سامانه کربنکینگ داتین خواهیم بود.

وی افزود: بر این اساس بخشی از سرویس‌های این سامانه مستقر خواهد شد و می‌تواند به متمرکز شدن حساب‌های بانکی که بانک سپه تا به امروز انجام داده است کمک کند و اقدامات انجام شده را نهایی کند.

سلمانی درباره پروژه انتخاب داتین و شایعاتی که پیرامون آن اخیرا عنوان شده بود نیز گفت: انتخاب پیمانکار پروژه کربنکینگ سپه پروسه‌ای چند ساله، چندلایه، علمی و بر اساس استانداردهای به روز دنیا بود و لذا این موضوع دیگر قابل بحث نیست؛ بر اساس انتخابی که انجام دادیم با سرعت تمام در حال کار هستیم و با جزئیات پیش‌بینی شده مسیر را دنبال می‌کنیم و هیچ تردیدی نیز در این باره نداریم.

وی افزود: دیگر برنامه‌های بانک سپه در سال ۹۸ در زمینهBI وData warehouse است که پیشتر پروژه‌های زیرساختی آن آغاز شده بود که امسال به نتیجه خواهند رسید.

سلمانی گفت: موضوع بانکداری باز از دیگر برنامه‌های بانک سپه است که شرکت مجری اختصاصی در حال جلو بردن آن است و انشالله بخش‌هایی از آن را امسال رونمایی خواهیم کرد.

مدیركل فن‌آورى و اطلاعات بانك سپه تاکید کرد: ماموریت اصلی سال جاری بانک سپه موضوع ملی ادغام است، تاکنون همکاران ما در بانک سپه تلاش بسیاری در خصوص به ثمر نشستن آن انجام داده‌اند و مطمئن باشید این پروژه به نفع نظام بانکی کشور است.

وی تاکید کرد: این پروژه به نفع نظام بانکداری کشور است و امیدواریم با همراهی و حمایتی که وزارت محترم امور اقتصادی و دارایی و بانک محترم مرکزی تا کنون داشته اند به نتایج مقبول این تحول بانکی نایل شویم.