مراقبت از اعتماد مهم‌ترین اصل در همکاری بانک کارآفرین و داتین
EN
EN
کار و اشتغال

حضور داتین در دومین نمایشگاه تخصصی کار و اشتغال

داتین با بیش از ۵۰ فرصت شغلی در دومین نمایشگاه تخصصی کار و اشتغال، ویژه شرکت‌های دانش‌‌بنیان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و نرم‌افزارهای رايانه‌ای حضور خواهد یافت.

دومین نمایشگاه تخصصی کار و اشتغال، جایی برای آشنایی با فرصت‌های شغلی داتین است که هم شامل افراد باتجربه و هم افراد مشتاقی است که به‌دنبال کسب تجربه در فضای کاری شرکت‌های نرم‌افزاری هستند. داتین، شرکتی فعال در حوزه راهکارهای جامع نرم‌افزاری مالی، بانکی و بیمه‌ای است که با همراهی بیش از ۱۷۰۰ همکار متخصص به کمک بانک‌ها، موسسات مالی، بیمه‌ها و سازمان‌ها می‌آید.

مدرسه داتین، اقدام این شرکت برای پرورش افراد متخصص در فضای مالی و بانکی است. افرادی که وارد مدرسه داتین می‌شوند، با همراهی منتورها روی پروژه‌های واقعی کار می‌کنند و با توانمندسازی در حوزه فنی و کاری، برای حل مسائل کسب‌وکاری آماده می‌شوند.

دومین نمایشگاه تخصصی کار و اشتغال هشتم و نهم خردادماه از ساعت 9 تا 16 در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود. برای آشنایی با فرصت‌های شغلی داتین، اینجا را کلیک کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

معاون مشارکت‌ها و سرمایه‌گذاری‌های داتین:
داتین از جمله مهم‌ترین شرکت‌های ایران در حوزه ارائه راهکارهای مالی به بانک‌هاست و طبق گفته هومن مسگری در 12 سال گذشته موفق به تولید 42 محصول متنوع شده و در جایگاه دومین شرکت عرضه‌کننده این نوع خدمات ایستاده است. عوامل متعددی در کسب این موفقیت نقش دارد که فرهنگ سازمانی و تخصص‌گرایی در صدر آن قرار می‌گیرد. مسگری در این گفت‌وگو علاوه‌بر معرفی شرکت داتین به جزئیات پروژه مهاجرت بانک کارآفرین نیز می‌پردازد.
فعالان صنایع مالی بر این باورند که با بلوغ نسل بومی عصر دیجیتال و تغییر زنجیره‌های ارزش خدمات مالی، امور مالی تعبیه‌شده در ایران و جهان در سال‌های آینده توسعه بیشتری پیدا خواهد کرد، اما توسعه آن در ایران احتمالاً درگیر چالش‌هایی خاص شود؛ ازجمله نحوه رویارویی رگولاتور با آن. در این مطلب به سراغ فاطمه حیدری، مدیر محصول منابع بانکداری متمرکز داتین رفتیم و با آنها درباره وضعیت امور مالی تعبیه‌شده در ایران و جهان، مزایا و معایب آن و آینده‌ای که در انتظارش است، صحبت کردیم.
با رویکرد سرمایه‌گذاری در توسعه سازمانی؛
داتین در پیروی از فرهنگ سازمانی فراگیر و با نگاه به سرمایه‌گذاری در جذب سرمایه‌های انسانی از سراسر ایران، دفاتر شیراز و قزوین را راه‌اندازی کرد و تعداد دفاتر استانی خود را به چهار رساند.
دانشگاه فردوسی مشهد روز 13 تیرماه، جشن دانش‌آموختگی دانشجویان مهندسی کامپیوتر را که ورودی سال 1399 بودند، با حمایت مدرسه داتین برگزار کرد. در این مراسم بیش از 100 دانشجوی فارغ‌التحصیل حضور داشتند؛ کسانی که به‌زودی کار خود را در اکوسیستم فناوری کشور آغاز خواهند کرد.