سواد مالی چیست و چرا مهم است؟/ روش‌هایی برای بهبود سواد مالی

راهکار جامع بیمه‌گری، یکی دیگر از محصولات شرکت داتین است که مشابه با راهکار بانکی، کلیه عملیات مربوط به حوزه بیمه را ثبت و پردازش می‌کند و در کنار آن سامانه‌های مورد نیاز برای مدیریت امور مربوط به بیمه را در قالب پورتال و واسط‌های برنامه‌نویسی (API) ارائه می‌دهد.

توان مهاجرت‌پذیری نرم‌افزار بیمه‌گری داتین، یکی از ویژگی‌های حائز اهمیت این محصول است و شرکت‌هایی که تا پیش از این از خدمات سایر شرکت‌ها استفاده می‌کردند، می‌توانند از نرم‌افزار پیشین خود به نرم‌افزار جدید مهاجرت کنند.

Rate this software-systems
ویژگی‌ها

سبد کامل خدمات و محصولات بیمه‌ای
یکپارچه، متمرکز و در برگیرنده تمامی کسب‌وکار، فرایندها، خدمات و محصولات یک شرکت بیمه
امکان صدور بیمه‌نامه‌های ترکیبی در قالب یک رشته بیمه‌نامه
تعریف منعطف و پارامتریک محصولات بیمه‌ای
مدیریت تاریخچه فرایندهای محاسباتی و کنترلی
انطباق با آخرین استانداردها و قوانین
مالی محوری فرایندی و تولید مکانیزه اسناد حسابداری
استفاده از تکنولوژی‌های روز برنامه‌نویسی در توزیع بار و کشینگ اطلاعات و پردازش‌های موازی
معماری سرویس‌گرا
اتصال به سامانه‌های بیمه مرکزی و بانک و پرداخت

زیرسیستم

خدمات بیمه‌ای
مالی
شبکه فروش
خدمات اتکایی
شکایت حقوقی

آخرین اخبار

 
داتین استراتژی خود را بالابردن سطح دسترس‌پذیری افراد جامعه به خدمات مالی و توانمندسازی آنان قرار داده و حالا در یازدهمین سال فعالیتش، بر اساس این استراتژی در بلوط سرمایه گذاری کرد تا پازل خدمات خود را با محوریت توسعه فراگیری مالی بهبود دهد.
 
خودکارسازی خدمات بانکداری سنتی یا همان بانکداری دیجیتال، عنصر اصلی تعامل با مشتری و سودآوری بهتر است. به‌ عبارت ‌دیگر، بانکداری دیجیتال ترکیبی از بانکداری آنلاین و همراه است. بانکداری آنلاین به معنای دسترسی به خدمات بانکی از طریق وب‌سایت بانک است.
 
هوش مالی یا همان Financial intelligence اصطلاح نسبتا جدیدی است که در میان صاحبان مشاغل و افراد جامعه محبوبیت روزافزونی به‌ دست آورده است. این هوش، مهارتی اکتسابی است که می‌توان با تمرین و تکرار آن را آموخت. به ‌عبارت دیگر هوش مالی توانایی درک و کسب دانش و مهارت در زمینه امور مالی در دنیای کسب‌وکار است.