داتین از چهارمین دوره مسابقه کدنویسی مبهم حمایت می‌کند

یکی از الزامات فعلی حوزه فناوری اطلاعات در شرکت‌های بیمه امکان اتصال برخط نرم‌افزار جامع شرکت‌های بیمه با ارائه‌دهندگان خدمات به شرکت‌های بیمه است. از جمله این شرکت‌ها می‌توان به بیمه مرکزی، بانک‌های عامل شرکت‌های بیمه، عرضه‌کنندگان خدمات الکترونیک استعلام، فروش و خدمات پس از فروش و شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات خسارت اشاره کرد.

Rate this software-systems
ویژگی‌ها

اتصال و استفاده بر خط از سامانه سنهاب و سرویس‌های بیمه مرکزی
اتصال به سامانه شرکت‌های باربری
اتصال به نرم‌افزارهای جامع و سوئیچ‌های بانک‌های عامل
اتصال به پایانه‌های فروش (POS) و شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت الکترونیکی
اتصال به سامانه بانک مرکزی از طریق بیمه مرکزی برای دریافت نرخ ارز
اتصال به سامانه شرکت‌های کمک‌رسان، سامان‌نگار، محک خسارت، ارتقا سلامت و…
اتصال به سامانه ارسال پیام کوتاه

زیرسیستم

بیمه مرکزی
بانک‌های عامل شرکت‌های بیمه
عرضه‌کنندگان خدمات استعلام، فروش و خدمات پس از فروش

آخرین اخبار

 
داتین از چهارمین دوره مسابقه کدنویسی مبهم با هدف حمایت از دانشجویان مستعد کشور حمایت می‌کند. سیزدهم بهمن ماه داتین درحالی از رویداد کدنویسی مبهم با حضور دانشجویان برنامه‌نویس حمایت می‌کند که چند سالی است از ایده تاسیس مدرسه داتین می‌گذرد.
 
 برخی بانک‌ها محصول آماده کربنکینگ را خریداری و بعضی دیگر خود این سامانه متمرکز را تولید می‌کنند. شرکت نرم‌افزاری داتین از جمله تولیدکنندگان کربنکینگ  در ایران است که می‌تواند خدمات مختلفی را در قالب کر خود به بانک‌ها ارائه دهد.
 
داتین استراتژی خود را بالابردن سطح دسترس‌پذیری افراد جامعه به خدمات مالی و توانمندسازی آنان قرار داده و حالا در یازدهمین سال فعالیتش، بر اساس این استراتژی در بلوط سرمایه گذاری کرد تا پازل خدمات خود را با محوریت توسعه فراگیری مالی بهبود دهد.