برای ارائه اعتبار به کاربران ویپاد، رفتارسازی کردیم
EN
EN
پردیس

محل کار بخشی از داتینی‌ها، ساختمانی سه طبقه در پارک فناوری پردیس است که در طراحی آن، رویکرد فضای کار باز لحاظ شده است.

همکارانی که از این محل با داتین همکاری می‌کنند از شرایطی همچون، سرویس رفت و برگشت از مسیرهای گوناگون غرب، شرق و مرکز، وعده‌های غذایی صبحانه و ناهار، امکانات ورزشی و دیگر تسهیلات مالی برخوردارند.

تهران
ساختمان ناهید

ساختمان ناهید شناخته‌شده‌ترین ساختمان داتین است که بسیاری از شهروندان آن‌را از بزرگراه‌های صدر و شهید مدرس نیز مشاهده می‌کنند.

در طراحی این ساختمان ده طبقه نیز رویکرد فضای کار باز لحاظ شده است و بسیاری از تیم‌های داتینی را در خود جای داده است. همکاران ساختمان ناهید از امکاناتی چون میان‌وعده، اتاق کودک و دیگر تسهیلات برخوردارند.

تهران
ساختمان ارمغان

ساختمان ارمغان نیز یکی دیگر از ساختمان‌هایی است که در خیابان آفریقا، نبش خیابان ارمغان شرقی قرار دارد و تعدادی از تیم‌های داتین در آنجا مشغول به کارند.

همکاران ساختمان ارمغان نیز از امکاناتی چون صبحانه، میان‌وعده و دیگر تسهیلات برخوردارند.

مشهد

بسیاری از همکاران داتین از شهرهای مختلف با داتین به‌صورت دورکاری همکاری می‌کنند. در حال حاضر بیش از 40 تن از همکاران داتینی از شهرهای بابل، مشهد، قم، اصفهان، کرمان، رشت، قزوین، همدان، ارام، شهرکرد و شیراز همکاری خود را با داتین ادامه می‌دهند.

به منظور ارتباط این همکاران با یکدیگر، داتین تلاش کرده تا دفاتری را در شهرهای فعالیت همکاران خود ایجاد کند. دفتر مشهد نخستین دفتری است که پذیرای همکاران داتینی در این شهر است.

همکاران دفتر مشهد از امکاناتی چون صبحانه، میان‌وعده، نهار و دیگر تسهیلات برخوردارند.

از داتین بیشتر بدانید