همراهی داتین و مدرسه داتین با رویداد برنامه‌نویسی کداکد دانشگاه علم و صنعت

تلاش ما پایبندی به تعهدات است. با توجه به مبانی اخلاقی و حرفه‌ای که برای خود تعریف کرده‌ایم، مسئولیت کارها را می‌پذیریم و پاسخگو هستیم. در این ارزش، می‌خواهیم فرهنگ‌ پایبندی به تعهدات را مبتنی‌بر مبانی اخلاقی و حرفه‌ای، پذیرش مسئولیت و پاسخگو بودن در قبال مسئولیت‌ها و تعهدات، توسعه دهیم. ما باور داریم که با وجود این ارزش، هم بین خودمان رابطه‌ای با محوریت اعتماد برقرار است و هم مشتریان به ما اعتماد می‌کنند.

هدف ما این است که کار درست را در زمان درست انجام دهیم. البته موضوع به همین جا ختم نمی‌شود و تحویل درست کار نیز بخش دیگری از این ارزش تعریف‌شده برای ماست.

ما می‌دانیم که برای تحقق اهداف داتین لازم است چابک‌ و منعطف‌ عمل کنیم. بنابراین دیگر ارزش ما در داتین، انعطاف‌پذیری و هوشیاری نسبت به محیط است؛ به این معنا که تغییرات فناوری را می‌پذیریم و در واکنش به آنها چابک هستیم.

ما اعتقاد داریم برای اینکه به زیست‌بوم صنعت مالی خدمت ارائه دهیم لازم است تا با روندهای جهانی فناوری همگام باشیم، بازیگر فعالی در صنعت باشیم و مبتنی‌‌بر خلاقیت عمل کنیم.

ما قصد داریم از طریق فهم مسائل مشتری و ارتقای بلوغ فناوری به سمتی حرکت کنیم که چشم‌انداز مشترک با مشتری ایجاد شود و جایگاه متفاوتی به دست آوریم. به این ترتیب ما به ‌جای اینکه یک تامین‌کننده حیاتی نرم‌افزار برای بانک‌ها باشیم، شریک استراتژیک آنها خواهیم بود و دست به خلق چشم‌انداز می‌زنیم. ما می‌خواهیم راهکارهای بانکی و بیمه‌گری را گسترش دهیم و کل صنعت مالی را هدف قرار دهیم. این توسعه دامنه کسب‌وکار یا توسعه افقی است.

بیمه

فرصت‌های همکاری

مدرسه داتین

ارتباط صنعت و دانشگاه

فرایند جذب داتین

مراحل آغاز همکاری