برای ارائه اعتبار به کاربران ویپاد، رفتارسازی کردیم
EN
EN

مشخصات ثبتی

شرکت نرم‌افزاری داتیس آرین قشم

شماره ثبت:

2233

شناسه ملی:

14000256403

کد اقتصادی:

411397584336

گواهی‌نامه عضویت در نظام صنفی رایانه‌ای
گواهی‌نامه دانش‌بنیان
گواهی‌نامه رتبه‌بندی و احراز صلاحیت شرکت‌های انفورماتیکی
گواهی‌نامه سیستم مدیریت شایستگی و توسعه کارکنان
گواهی‌نامه آزمون تخصصى شاخص کارایى با ثبت TPS 2100
گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2015
تندیس سیمین «زبدگی دیجیتال» و تقدیرنامه «مدیریت کار در دوران کرونا»
تقدیرنامه «رهبری دیجیتال»
پروانه فعالیت تحقیق و توسعه
جوایز
تندیس و گواهی‌نامه واحد برتر گروه صنایع نرم‌افزار
از داتین بیشتر بدانید

داتین شرکتی نرم‌افزاری است که در مسیر توسعه فراگیری مالی پیش می‌رود و آنچه انجام می‌دهد تهیه بسترهای زیرساختی نهادهای مالی و ارائه محصولات مالی فناورانه به مصرف‌کننده است.
داتین با سرلوحه قرار دادن «مقیاس‌پذیری» و «توسعه‌گرایی» در پاسخگویی به نیازهای صنعت مالی و بانکی، بستر زیرساخت نرم‌افزاری را برای انجام عملیات بانکی و بیمه‌ای به هفت بانک کشور و ۴ شرکت بیمه‌ای ارائه داده است. همچنین، با به‌کارگیری تکنولوژی سبب شده که این بانک‌ها و شرکت‌های بیمه بتوانند سرویس‌هایی را بر اساس نیازهای مشتریان خود تعریف کنند و به آنها ارائه دهند. شیوه داتین در پاسخ به مسائل صنعت بانک، بیمه و سازمان‌ها، ارائه راهکارهای جامع و فناورانه است. داتین همچنین به‌عنوان مجری و توسعه‌دهنده ویپاد؛ ترابانک پاسارگاد، با ایجاد بسترهای فناورانه و استفاده از تکنولوژی برای توسعه فناوری صنعت مالی تلاش می‌کند تا دسترسی همیشگی و عادلانه همه افراد جامعه به خدمات مالی را فراهم کند. 

فلسفه وجودی داتین: توسعه فراگیری مالی 

داتین، فراگیری مالی را سرلوحه خود برای توسعه قرار داده و در مسیر فراگیری مالی از فناوری و تکنولوژی بهره می‌برد تا خدمات مالی را سریع و آسان در دسترس مردم قرار دهد. داتین به‌دنبال آن است تا بین خدمت مالی و دغدغه و نیاز افراد، فصل مشترک جدیدی بسازد تا کاربران بتوانند خدمات‌ مالی را در فرایندی عادلانه، قاعده‌مند و دسترس‌پذیر از هر نقطه و در هر لحظه از شبانه‌روز دریافت کنند. جامعه هدف داتین در مسیر توسعه فراگیری مالی؛ ابتدا آن بخش از افراد جامعه است که تاکنون نتوانسته‌اند در فضایی عادلانه به خدمات مالی و بانکی دسترسی داشته باشند؛ آن دسته از هموطنان که حساب بانکی دارند اما تاکنون قادر به دریافت خدمات بانکی به‌ویژه اعتبارات و تسهیلات نبوده‌اند. همچنین خدمت‌رسانی به هموطنان در شهرهای کوچک و مناطق روستایی از دیگر اهداف داتین در مسیر توسعه فراگیری مالی است. 

داتین در صنعت بانکی و مالی 

داتین در طول ۱۲سال فعالیتش، طراحی و ارائه ۴۲ محصول و خدمت را برای صنعت بانکی، بیمه و سازمان‌ها در کارنامه خود دارد که براساس نگرش مقیاس پذیری و رویکرد توسعه‌گرایی طراحی شده‌اند تا در قدم اول نیازهای جامعه را به‌صورت پایدار پوشش و در قدم بعدی، در همراهی با شرکای تجاری، خدمات مالی برای نظام بانکی ارائه دهد.

۴۲ محصول داتین

داتین و شرکای تجاری

داتین در همکاری‌های تجاری خود با سرلوحه قراردادن همراهی و پشتیبانی، هم‌افزایی و آینده‌نگری به مشتریان خود به‌عنوان شریک تجاری نگاه می‌کند در این نگاه داتین، آنچه که همواره مورد تاکید است تلاش برای ایجاد محیطی تعاملی، سازنده و شفاف در مسیر خلق ارزش است تا علاوه بر رفع نیازها و خواسته‌های مطرح شده توسط شرکای تجاری، مسیر پاسخگویی به نیازهای ثانویه شکل گرفته نیز هموار باقی بماند تا پاسخ نیازهای آینده مشتریانی که از شرکای تجاری خدمات می‌گیرند بدون پاسخ نماند و برای آن تدابیری وجود داشته باشد.

  • همراهی و پشتیبانی

داتین همراهی و پشتیبانی را اساس همکاری با شرکای تجاری می‌داند و در تمامی مسیر همکاری در انواع حالات مختلف، خود را متعهد در همراهی و پشتیبانی می‌داند. همراهی و پشتیبانی داتین براساس پاسخگویی دنبال می‌شود و تلاش دارد تا از آنچه که برای همکاری با شرکای تجاری ساخته و پرداخته شده، همواره مراقبت و حمایت شود.

  • هم‌‌افزایی

با نگاه هم‌افزایی، داتین همراه شرکای تجاریش خواهد بود تا با در نظر گرفتن استانداردها و الگو‌های توسعه از دریچه‌ آنها، با شرکای تجاری خود در طراحی ابعاد خواسته‌ها و نیازهای مشتریان نهایی قدم بردارد.

  • آینده‌نگری

داتین همواره به قدم‌های بعدی و مسیر توسعه نرم‌افزاری پایدار و مقیاس‌پذیر فکر می‌کند تا شرکای تجاریش بتوانند با آسودگی برای آینده خود برنامه‌ریزی کنند. براساس همین آینده‌نگری است که داتین  به‌دنبال راه‌هایی خواهند بود که در آن مسیر توسعه نرم‌افزارها سریع‌تر، هوشمندانه‌تر و پایدارتر دنبال شوند.

 

همکاری با داتین

فرصت‌های همکاری

مدرسه داتین

ارتباط صنعت و دانشگاه

فرایند جذب داتین

مراحل آغاز همکاری

Untitled-1-Recovered0124
پخش ویدیو
0 + میلیون بیمه‌نامه

توسط نرم‌افزار بیمه‌گری داتین صادر شده است.

0 + هزار نفر

کاربر سامانه بانکداری متمرکز داتین هستند.

0 شرکت بیمه

از نرم‌افزار بیمه‌گری داتین استفاده می‌کنند.

0 + هزار شعبه بانک

به سامانه بانکداری متمرکز داتین متصل هستند.

0 + میلیون کارت فعال

در سامانه‌های مدیریت کارت داتین تعریف شده‌اند.

0 + میلیون نفر

مشتری بانک‌های استفاده‌کننده از راهکار جامع بانکی داتین هستند.

0 + میلیون بیمه‌گذار حقیقی و حقوقی

از نرم‌افزار بیمه‌گری داتین بیمه‌نامه دریافت کرده‌اند.

0 + میلیون پرونده جبران خسارت درمان

سالانه در سیستم بیمه‌گری داتین پردازش می‌شود.

0 + هزار بیمه‌نامه الکترونیکی

از طریق APIهای داتین صادر شده است.

0 + میلیارد تراکنش

توسط سامانه‌های بانکی داتین پردازش شد.

0 بانک و موسسه مالی

در سامانه‌های مدیریت کارت داتین تعریف شده‌اند.

0 + هزار نفر

کاربر نرم‌افزار بیمه‌گری داتین هستند.

0 + هزار فروشنده

به شبکه فروش مشتریان بیمه‌ای متصل هستند.

0 + هزار خودپرداز

به سامانه‌های سوئیچ بانکی داتین متصل هستند.

0 + پتابایت داده

روی پایگاه‌های داده سامانه جامع بانکی داتین قرار دارد.

0 بانک و موسسه مالی کشور

بستر ارائه خدمات و محصولات خود را از داتین دریافت می‌کنند.