برای ارائه اعتبار به کاربران ویپاد، رفتارسازی کردیم
EN
EN

داتین استراتژی خود را بالابردن سطح دسترس‌پذیری افراد جامعه به خدمات مالی و توانمندسازی آنان قرار داده و بر اساس این استراتژی، به دنبال تکمیل پازل خدمات و سرویس‌های خود در حوزه توسعه فراگیری مالی است. با این هدف، از ابتدای 1401 معاونت مشارکت‌ها و سرمایه‌گذاری‌ها را تشکیل داد تا با تعریف همکاری‌های استراتژیک از جنس سرمایه‌گذاری یا مشارکت در پروژه‌های مشترک، نقش‌‌آفرینی بیشتری در صنعت مالی برای توسعه و توانمندسازی زیست‌بوم خدمات مالی داشته باشد. بنابراین در این راستا، به سراغ شرکت‌های بالغ و پایداری می‌رود که به‌واسطه این سرمایه‌گذاری یا مشارکت بتوانند خلق ارزش کنند؛ ارزشی که هم باعث رشد و توسعه آن شرکت شود و هم بازوی باشد برای تکمیل سبد محصولات و خدمات داتین.

حوزه‌های مشارکت داتین

بیمه
خدمات بانکی
خدمات پرداخت
سرمایه‌گذاری و پس‌انداز

سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های داتین

بلوط قلک دیجیتالی است که با پیاده‌سازی مکانیزم‌های پس‌انداز خودکار، مسیری را برای سرمایه‌گذاری در صندوق‌های بورسی ایجاد کرده است. کاربران با استفاده از بلوط می‌توانند با کمترین دانش و مهارت مالی، پس‌اندازهای خرد خود را به‌صورت خودکار سرمایه‌گذاری کنند. انواع بانک‌ها با قلک دیجیتال بلوط طرف قرارداد هستند و این قلک دیجیتال به دارندگان انواع حساب‌های بانکی خدمات می‌دهد.

آخرین اخبار

سوالات پرتکرار

داتین مشارکت را مسیری پررنگ برای رشد و هم‌افزایی می‌داند و تلاش می‌کند تا بر اساس انواع توانمندی‌ها و دانش فنی و محصولی و با استفاده از امکانات کسب‌وکاری ایجاد شده در طول سال‌های فعالیتش، فرصتی را در اختیار کسب‌و‌کارها قرار دهد تا آنها بتوانند از این طریق به رشد سریع دست پیدا کنند و از طرفی، داتین نیز بتواند زنجیره محصولات و خدماتش را کامل‌تر کند.

داتین تمایل دارد در شرکت‌هایی سرمایه‌گذاری کند که به یک پایداری و ثبات اولیه رسیده باشند و حوزه فعالیتی آنها، مرتبط با استراتژی فراگیری مالی باشد. مهم است که این شرکت‌ها چه ارزشی را می‌توانند در سبد محصولات و خدمات داتین ایجاد کنند؛ منافع مالی داتین از بزرگ‌تر شدن زنجیره ارزش و خدمات در حال ارائه داتین به دست می‌آید.

رویکرد داتین وی‌سی‌گری و سرمایه‌گذاری صِرف نیست، بلکه به‌دنبال هم‌افزایی است و از ترکیب توانمندی خود و مجموعه‌هایی که در آنها سرمایه‌گذاری می‌کند، در پی خلق ارزش بیشتر و تکمیل پازل خدمات خود با محوریت توسعه فراگیری مالی در کشور است.