مراقبت از اعتماد مهم‌ترین اصل در همکاری بانک کارآفرین و داتین
EN
EN

سامانه مانیتورینگ رصد، نخستین نرم‌افزار جامع پایشگر بومى است که منطبق با استانداردهاى داخلى و با رعایت حداکثر امنیت، راه حلى کامل به مشتریان ارائه مى‌دهد.

رصد، این امکان را فراهم می‌کند تا مدیران و کارشناسان فناورى اطلاعات بتوانند به صورت یکپارچه تمامى اطلاعات مرتبط با عملکرد زیرساخت (سخت‌افزار، شبکه ارتباطى و…) و سامانه‌ها را مشاهده کنند و در نهایت بتوانند در یک نماى منسجم و یکپارچه به بررسى اطلاعات جمع‌آورى‌شده بپردازد.

ویژگى منحصربه‌فرد این سامانه توانایى دریافت و تحلیل اطلاعات تخصصى عملکرد سامانه‌هاى بانکى است. هدف غایی پایشگر رصد این است که با جمع‌آوری اطلاعات دقیق و تحلیلی از وضعیت عملکرد مجموعه‌ نرم‌افزارهای مورد استفاده در سازوکار فناوری اطلاعات سازمان‌ها، این امکان فراهم شود تا فرایند عیب‌یابی، تنظیم و بهبود، به سریع‌ترین شکل ممکن و با کمترین هزینه‌ انسانی صورت پذیرد.

بر این اساس پایشگر رصد این امکان را فراهم می‌کند تا مجموعه‌ وسیعی از اطلاعات از سطوح مختلف فناوری اطلاعات و با استفاده از روش‌های مختلف جمع‌آوری شده و در اختیار موتور تحلیل اطلاعات پایشگر رصد قرار گیرد.

به‌وسیله پایشگر رصد هر اطلاع خاص، به روش‌های مختلف و با سطوح جزئیات متفاوت، در نماهای گوناگون، برای کاربران و گروه‌های مختلف مخاطب این سیستم نمایش داده می‌شود. به این ترتیب پایشگر رصد، این امکان را به کاربران خود می‌دهد که نمایی دقیق از لایه‌های مختلف و ارتباطات سیستم‌ها داشته و بر اساس گزارش وضعیت کنونی و تحلیل رفتار آنها، محل دقیق اشکال را تشخیص دهند.

زیرسیستم

مانیتورینگ شتاب
داشبوردهای عمومی
گزارشات انحصاری
مدیریت خرابی
سلامت بانک
امنیت عملیات
توان و عملکرد

ویژگی

ارائه اطلاعات لحظه‌ای با حداکثر تأخیر ۱ دقیقه
ایجاد گزارش‌های تحلیلی بانک مرکزی
مانیتورینگ کامل ترمینال ها و پایگاه داده ها و BI
فارسی بودن
صرفه‌جویی در هزینه
دلخواه‌سازی
پشتیبانی 24 ساعته و شناسایی و ردیابی خطا
کاهش جریمه حاصل از تراکنش‌ها