سواد مالی چیست و چرا مهم است؟/ روش‌هایی برای بهبود سواد مالی

داتین برنامه منسجمی برای افزایش تعداد سرمایه‌های انسانی در سراسر ایران دارد؛ به گونه‌ای که در طول پنج سال به دو هزار و در ۱۰ سال به پنج هزار نفر برسد. داتین از سال گذشته فرایند جذب از سایر استان‌های کشور را آغاز کرد و برای تکمیل سرمایه‌های انسانی خود علاوه بر تهران از تمام افرادی که در سراسر ایران، رشته‌های مرتبط به کامپیوتر و فناوری اطلاعات خوانده‌اند یا در این حوزه‌ها مهارت دارند، به صورت دورکار، دعوت به همکاری می‌کند.

1

اگر می‌خواهید داتینی شوید، اولین راه برای ارسال رزومه، سایت شرکت است. ما در بخش «فرصت‌های شغلی» از ردیف‌های شغلی و نیازهایی که داریم، نوشته‌ایم. مهارت‌ها و وظایف هر فرد هم به تفکیک آمده است. از طریق سایت‌هایی مانند جابینجا، جاب ویژن، کوئرا و مدرسه داتین هم می‌توانید آگهی‌های جذب ما را دنبال کنید و برای ما رزومه‌تان را ارسال کنید.

2

وقتی رزومه را ارسال کردید، مسئولان کمیته جذب داتین، مهارت‌ها و توانمندی‌های شما را بررسی می‌کنند. اگر این ویژگی‌ها با موارد درخواستی برای شغل تطابق داشته باشد و مورد تایید قرار بگیرد، رزومه شما برای تیم‌ متقاضی سرمایه انسانی ارسال می‌شود و در صورت تائید، وارد مرحله بعدی مصاحبه یعنی «مصاحبه فنی» می‌شوید. در صورتی که رزومه شما مورد تائید نباشد، یک ایمیل با محتوای عدم پذیرش اولیه دریافت خواهید کرد.

3

بعد از انجام مصاحبه فنی با مدیر مربوطه امکان تائید یا عدم تائید متقاضی وجود دارد. در صورت عدم تائید، ناامید نشوید چراکه هنوز راه مذاکره و همکاری باز است، اما نه به‌سرعت و مشروط بر اینکه مهارت‌ها و توانمندی‌های فنی خود را افزایش دهید و باز برای ما رزومه بفرستید. اگر قرار بر عدم همکاری باشد به شما از طریق ایمیل اطلاع می‌دهیم و رزومه‌تان را در بانک رزومه‌های داتین بایگانی می‌کنیم، تا چند سال دیگر باز هم به آنجا رجوع کنیم و به شما درخواست همکاری بدهیم؛ البته اگر مهارت‌هایتان با عنوان شغلی مورد نیاز ما هم‌خوانی داشته باشد.

4

در صورت تائید در مصاحبه فنی، مرحله نهایی یعنی مصاحبه با نماینده کمیته جذب برگزار خواهد شد. هدف از انجام این مصاحبه این است که تناسب بین فرد، مدل شایستگی‌ها و فرهنگ داتین سنجیده شود. همچنین شرح شغل فرد، امکانات و مزایای داتین و نحوه تعیین حقوق فرد یک بار دیگر برای شما تشریح شده و حداکثر بعد از ۱۰ روز کاری از نتیجه مصاحبه مطلع می‌شوید.

برای شروع همکاری هم از تیم اداری با شما تماس می‌گیرند و مواردی نظیر روز شروع همکاری و حقوق مد نظر به شما اعلام می‌شود.

به داتین بپیوندید

Rate this page