برای ارائه اعتبار به کاربران ویپاد، رفتارسازی کردیم
EN
EN

داتین برنامه منسجمی برای افزایش تعداد سرمایه‌های انسانی در سراسر ایران دارد؛ به گونه‌ای که در طول پنج سال به دو هزار و در ۱۰ سال به پنج هزار نفر برسد. داتین از سال گذشته فرایند جذب از سایر استان‌های کشور را آغاز کرد و برای تکمیل سرمایه‌های انسانی خود علاوه بر تهران از تمام افرادی که در سراسر ایران، رشته‌های مرتبط به کامپیوتر و فناوری اطلاعات خوانده‌اند یا در این حوزه‌ها مهارت دارند، به صورت دورکار، دعوت به همکاری می‌کند.

اگر می‌خواهید داتینی شوید، اولین راه برای ارسال رزومه، سایت شرکت است. ما در بخش «فرصت‌های همکاری» از ردیف‌های شغلی و نیازهایی که داریم، نوشته‌ایم. مهارت‌ها و وظایف هر فرد هم به تفکیک آمده است. از طریق سایت‌هایی مانند جابینجا، جاب ویژن، کوئرا و مدرسه داتین هم می‌توانید آگهی‌های جذب ما را دنبال کنید و برای ما رزومه‌تان را ارسال کنید.

وقتی رزومه را ارسال کردید، مسئولان کمیته جذب داتین، مهارت‌ها و توانمندی‌های شما را بررسی می‌کنند. اگر این ویژگی‌ها با موارد درخواستی برای شغل تطابق داشته باشد و مورد تایید قرار بگیرد، رزومه شما برای تیم‌ متقاضی سرمایه انسانی ارسال می‌شود و در صورت تائید، وارد مرحله بعدی مصاحبه یعنی «مصاحبه فنی» می‌شوید. در صورتی که رزومه شما مورد تائید نباشد، یک ایمیل با محتوای عدم پذیرش اولیه دریافت خواهید کرد.

بعد از انجام مصاحبه فنی با مدیر مربوطه امکان تائید یا عدم تائید متقاضی وجود دارد. در صورت عدم تائید، ناامید نشوید چراکه هنوز راه مذاکره و همکاری باز است، اما نه به‌سرعت و مشروط بر اینکه مهارت‌ها و توانمندی‌های فنی خود را افزایش دهید و باز برای ما رزومه بفرستید. اگر قرار بر عدم همکاری باشد به شما از طریق ایمیل اطلاع می‌دهیم و رزومه‌تان را در بانک رزومه‌های داتین بایگانی می‌کنیم، تا چند سال دیگر باز هم به آنجا رجوع کنیم و به شما درخواست همکاری بدهیم؛ البته اگر مهارت‌هایتان با عنوان شغلی مورد نیاز ما هم‌خوانی داشته باشد.

در صورت تائید در مصاحبه فنی، مرحله نهایی یعنی مصاحبه با نماینده کمیته جذب برگزار خواهد شد. هدف از انجام این مصاحبه این است که تناسب بین فرد، مدل شایستگی‌ها و فرهنگ داتین سنجیده شود. همچنین شرح شغل فرد، امکانات و مزایای داتین و نحوه تعیین حقوق فرد یک بار دیگر برای شما تشریح شده و حداکثر بعد از ۱۰ روز کاری از نتیجه مصاحبه مطلع می‌شوید.

برای شروع همکاری هم از تیم اداری با شما تماس می‌گیرند و مواردی نظیر روز شروع همکاری و حقوق مد نظر به شما اعلام می‌شود.

از داتین بیشتر بدانید