سواد مالی چیست و چرا مهم است؟/ روش‌هایی برای بهبود سواد مالی

انجام اموری از قبیل شناسایی قبوض با استفاده از شناسه قبض و شناسه پرداخت و پرداخت قبوض با کارت‌ها و حساب‌های بانکی، همچنین فروش شارژ و ووچر به واسطه دراختیارداشتن سامانه قبض، فروش شارژ و ووچر، با کمترین تعداد کلیک و ورود اطلاعات قابل انجام است. همچنین قابلیت‌های این سامانه در بستر اینترنتی وب و موبایل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این سامانه قابلیت تعریف و مدیریت اطلاعات سازمان‌ها را به همراه امکان اعتبارسنجی و مدیریت چرخه حیات تراکنش‌های پرداخت قبض و خرید شارژ را فراهم می‌کند.

Rate this software-systems
ویژگی‌ها

مدیریت یکپارچه تراکنش‌های پرداخت قبض
امکان اعمال اسناد تجمیعی برای شرکت‌های تابعه مطابق صلاحدید بانک
ارا‌ئه سرویس استعلام وضعیت قبوض پرداختی به سازمان‌های طرف قرارداد
پردازش خودکار فایل Batch بانک مرکزی به منظور تسویه قبوض
مغایرت‌گیری
امکان تنظیم تخفیف بر کارمزد

زیرسیستم

مدیریت سازمان‌ها
پروفایل کارمزد
بررسی تراکنش‌ها
گزارشات
مدیریت محصول
مدیریت فایل‌های برگشتی
پردازش تراکنش‌ها
سرویس‌های استعلام
محاسبه و تسویه
تسویه تراکنش‌های فایل پرداخت الکترونیک

آخرین اخبار

 
داتین استراتژی خود را بالابردن سطح دسترس‌پذیری افراد جامعه به خدمات مالی و توانمندسازی آنان قرار داده و حالا در یازدهمین سال فعالیتش، بر اساس این استراتژی در بلوط سرمایه گذاری کرد تا پازل خدمات خود را با محوریت توسعه فراگیری مالی بهبود دهد.
 
خودکارسازی خدمات بانکداری سنتی یا همان بانکداری دیجیتال، عنصر اصلی تعامل با مشتری و سودآوری بهتر است. به‌ عبارت ‌دیگر، بانکداری دیجیتال ترکیبی از بانکداری آنلاین و همراه است. بانکداری آنلاین به معنای دسترسی به خدمات بانکی از طریق وب‌سایت بانک است.
 
هوش مالی یا همان Financial intelligence اصطلاح نسبتا جدیدی است که در میان صاحبان مشاغل و افراد جامعه محبوبیت روزافزونی به‌ دست آورده است. این هوش، مهارتی اکتسابی است که می‌توان با تمرین و تکرار آن را آموخت. به ‌عبارت دیگر هوش مالی توانایی درک و کسب دانش و مهارت در زمینه امور مالی در دنیای کسب‌وکار است.