سواد مالی چیست و چرا مهم است؟/ روش‌هایی برای بهبود سواد مالی

با توجه به فراگیر شدن استفاده از تلفن همراه هوشمند در انجام امور متعدد روزمره، استفاده از درگاه پرداخت همراه (MPG) در انجام پرداخت‌های روزانه به یکی از متداول‌ترین روش‌های پرداخت الکترونیک تبدیل شده است. شرکت داتین با تأمین سامانه نرم‌افزاری پرداخت تلفن همراه، راه حلی قابل اتکا و مطمئن را برای بانک‌ها و شرکت‌های پرداخت الکترونیک در مسیر عرضه خدمات درگاه پرداخت تلفن همراه به مشتریان خود ارائه کرده است.

Rate this software-systems
ویژگی‌ها
زیرسیستم

خدمات مبتنی بر کارت
خدمات مبتنی بر سپرده
عملیات پرداخت قبوض
عملیات شارژ
صورت‌حساب
عملیات رمز

آخرین اخبار

 
داتین استراتژی خود را بالابردن سطح دسترس‌پذیری افراد جامعه به خدمات مالی و توانمندسازی آنان قرار داده و حالا در یازدهمین سال فعالیتش، بر اساس این استراتژی در بلوط سرمایه گذاری کرد تا پازل خدمات خود را با محوریت توسعه فراگیری مالی بهبود دهد.
 
خودکارسازی خدمات بانکداری سنتی یا همان بانکداری دیجیتال، عنصر اصلی تعامل با مشتری و سودآوری بهتر است. به‌ عبارت ‌دیگر، بانکداری دیجیتال ترکیبی از بانکداری آنلاین و همراه است. بانکداری آنلاین به معنای دسترسی به خدمات بانکی از طریق وب‌سایت بانک است.
 
هوش مالی یا همان Financial intelligence اصطلاح نسبتا جدیدی است که در میان صاحبان مشاغل و افراد جامعه محبوبیت روزافزونی به‌ دست آورده است. این هوش، مهارتی اکتسابی است که می‌توان با تمرین و تکرار آن را آموخت. به ‌عبارت دیگر هوش مالی توانایی درک و کسب دانش و مهارت در زمینه امور مالی در دنیای کسب‌وکار است.