برای ارائه اعتبار به کاربران ویپاد، رفتارسازی کردیم
EN
EN

همکاران ما در داتین، سرمایه‌هایی ارزشمند هستند. افرادی که در کنار آن‌ها اهدافمان معنا پیدا می‌کند و مسیرو لذت رسیدن به مقصد با وجودشان رنگ دیگری به خود می‌گیرد. اما نباید فراموش کرد که در فراز و نشیب راه، در میان تلاش‌های بسیار، خستگی‌های ناشی از کار و غبار روزمرگی‌ها باید حال خوب را برای سرمایه‌های انسانی رقم زد.

 

حال خوب یعنی فرصتی برای شنیده شدن، زمانی برای تعامل بیشتر و فضایی برای هم‌نشینی و همراهی و هم‌صحبتی با افرادی که روزها و ساعت‌هایمان را در کنارشان سپری می‌کنیم. تیم بهبود تجربه‌ی همکاری داتین، رسالت خود می‌داند تا تجربه‌ای متفاوت از حضور در یک محیط کاری حرفه‌ای را برای داتینی‌ها رقم بزند.

 

از ایجاد فضای تعامل در محیط کار گرفته تا برگزاری بازی‌های تیمی، از آماده‌سازی پادکست در مورد مسائل سازمان و مهارت‌های نرم تا نوشتن در رابطه با هرانچه دانستن آن به رشد و توسعه‌ی همکاران در داتین کمک می‌کند. از شنیدن دغدغه‌ها، نگرانی‌ها، رصد حال همکاران و توسعه فضای کار مطلوب بر اساس معیارو شاخص‌های جهانی گرفته تا تلاش برای بهبود فرآیندهایی که سرمایه‌های انسانی با آن در ارتباط هستند.

 

آنچه در تیم بهبود تجربه همکاری رقم می‌خورد، تلاش برای ساختن محیط کاری جذاب و همدلانه در سازمانی است که سرمایه‌های انسانی خود را لایق بهترین احوال و رسیدن به بالاترین قله‌های افتخارمی‌بیند.

slider21

اخبار مرتبط

در هفدهمین قسمت از داتکست ما درباره خودمراقبتی صحبت می‌کنیم، روش‌هایش را باهم مرور می‌کنیم و تلاش می‌کنیم که آنها را به ساده‌ترین شکل بیان کنیم تا همه افراد بتوانند برای مراقبت از جسم و روانشان از آن استفاده کنند.
داتکست، پادکستی است که قرار است از مسائل و مشکلات کاری و روش‌های بهبود تعاملات کاری حرف بزند.
داتکست، پادکستی است که قرار است از مسائل و مشکلات کاری و روش‌های بهبود تعاملات کاری حرف بزند.

از داتین بیشتر بدانید