برای ارائه اعتبار به کاربران ویپاد، رفتارسازی کردیم
EN
EN

در اثرگذاری هم‌مسیر داتین باشید

اگر به همکاری با ما علاقه دارید، این صفحه راهنمای شماست!

0
دفتر داتین

0 +
همکار در سایر شهرهای ایران

0 +
همکار در سراسر ایران

0 %
همکار خانم

0 %
همکار آقا

جدیدترین فرصت‌های همکاری

ارزش‌های داتین

آنچه که ما را در داتین و در مسیر رسیدن به هدف‌های بزرگی که داریم در کنار هم قرار داده است، ارزش‌هایی‌ست که آن را باور داریم و می‌کوشیم در تعاملاتمان با یکدیگر و در انجام دقیق کارهایمان، آنها را زندگی کنیم.

نوآوری

انعطاف‌پذیری

قابلیت اعتماد

نتیجه‌گرایی

هم‌آفرینی

آنچه در داتین برای همکاران‌مان داریم

سهام آتیه

بودجه رفاهی

وام و تسهیلات

صبحانه و میان وعده

اتاق کودک داتین

پاداش معرفی همکاران

پزشک و روانشناس
سازمانی

بودجه آموزش و
توانمندسازی

بیمه تکمیلی

مزایای همکاران داتین در پردیس

سالن ورزشی
صبحانه و نهار و میان‌وعده
سرویس رفت و برگشت
اتاق بازی

مسیر همراهی و همکاری با داتین

مرحله 1
بررسی کیفی و فنی رزومه
مرحله 2
ارزیابی فنی و تخصصی متقاضی
مرحله 3
ارزیابی رفتاری متقاضی بر اساس مصاحبه شایستگی محور
مرحله 4
توافق مالی
مرحله 5
پیوستن به داتین
مرحله 6
فرایند جامعه پذیری (آنبوردینگ)

مدرسه داتین؛ فرصتی برای شکوفا شدن

مدرسه‌ داتین یعنی تبدیل آموخته‌های دانشگاهی‌مان به تجربه‌هایی عملی، یعنی رشد و توسعه‌یافتن در مسیر تخصصی و حرفه‌ای که به آن علاقه داریم و نهایتا روبه‌رو شدن بدون هراس با چالش‌های واقعی دنیای کار. اینجا در مدرسه داتین، مشتاقِ همراهی و همکاری با افرادی هستیم که هدف‌های روشن و آینده‌ درخشانی را برای خود ترسیم کرده‌اند. مدرسه داتین با افتخار پذیرای فارغ‌التحصیلان دانشگاهی رشته‌ کامپیوتر و فناوری اطلاعات است تا تجربه، مهارت و توانایی‌های فنی و ارتباطی را آموزش ببینند.

مدرسه داتین؛ فرصتی برای شکوفا شدن

مرحله 1
ارسال رزومه
مرحله 2
ارزیابی فنی در جلسه مصاحبه
مرحله 3
ارزیابی رفتاری بر اساس مصاحبه شایستگی محور
مرحله 4
پیوستن به مدرسه داتین
مرحله 5
شروع دوره 3 الی 6 ماهه توسعه و توانمندسازی فنی و تخصصی
مرحله 6
ارزیابی توسط منتورها
مرحله 7
تایید مدیر واحد
مرحله 8
استخدام در داتین

اثر شما پابرجاست

بیش از 1700 نفر هستیم که از سراسر ایران کنار هم جمع شده‌ایم تا کاری معنادار انجام دهیم و اثری بزرگ داشته باشیم.
پخش ویدئو پخش ویدئو

پرسش‌های متداول

امکان دسترسی و مشاهده «فرصت‌های همکاری» داتین از طریق همین صفحه و همچنین جاب‌بوردها فراهم شده است. با انتخاب موقعیت شغلی مدنظر خود می‌توانید رزومه‌تان را برایمان ارسال کنید.

پس از اینکه درخواست‌تان را برای ما ارسال کردید، مرحله بررسی رزومه و تطبیق آن با نیازهای تیم انجام می‌شود که حدود ۱۰ روز کاری زمان خواهد برد. در صورت تایید مرحله اول، برای هماهنگی زمان مصاحبه با شما تماس می‌گیریم. مصاحبه شغلی در داتین شامل دو بخش فنی و سرمایه‌های انسانی است و در صورتی که هر دو مصاحبه را با موفقیت پشت سر بگذارید، توافقات مالی با شما انجام و همکاری‌تان با داتین آغاز خواهد شد.

ارزش‌های ما در همین صفحه آمده است که با خواندن آن و همچنین دنبال کردن صفحه اینستاگرام و لینکدین می‌توانید بیشتر با محیط و فرهنگ کاری ما آشنا شوید.

محدودیتی در ارسال رزومه برای فرصت‌های شغلی داتین وجود ندارد، اما پیشنهاد ما به شما این است که حداکثر برای 2 فرصت شغلی درخواست همکاری ارسال کنید تا همکاران‌مان روی شناخت توانایی‌ها و مهارت‌های شما بیشتر تمرکز کنند.

همکاران ما پس از دریافت رزومه شما، آن را بررسی می‌کنند. اگر توانایی و مهارت شما با عنوان شغلی مورد نیاز داتین همخوانی داشته باشد، هماهنگی انجام مصاحبه با شما طی 10 روز انجام می‌شود. همچنین درصورتی‌که امکان مصاحبه میسر نباشد از طریق آدرس ایمیل درج شده در رزومه‌تان، شما را مطلع خواهیم کرد.

ما در داتین برای توسعه و توانمندسازی افراد مستعد و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی، بخشی به نام «مدرسه داتین» را تشکیل داده‌ایم تا بدون سابقه کاری بتوانید برایمان رزومه ارسال و فرصت یادگیری در کنار تیم های داتین را کسب کنید. برای مشاهده عنوان‌های شغلی مورد نیاز می‌توانید به قسمت «فرصت‌های شغلی» مدرسه داتین در همین صفحه و جاب‌بوردها مراجعه کنید و در صورت علاقه‌مندی و همخوانی توانایی‌ها و مهارت‌های‌تان، رزومه‌تان را ارسال کنید.

افرادی که در مدرسه داتین حضور دارند نیز همکار ما محسوب می‌شوند و علاوه بر بیمه تامین اجتماعی، از حقوق وزارت کار در طول دوره مدرسه برخوردار خواهند شد.

برای گذراندن واحد کارآموزی می‌توانید در انتهای فصل بهار، رزومه‌تان را به آدرس ایمیل school@dotin.ir ارسال کنید. همکاران ما پس از  بررسی رزومه و ظرفیت تیم‌های داتینی، با شما ارتباط می‌گیرند. دوره کارآموزی در داتین با مدرسه داتین متفاوت است و شامل حقوق وزارت کار و بیمه تامین اجتماعی نخواهد شد.