داتین از چهارمین دوره مسابقه کدنویسی مبهم حمایت می‌کند

اینترنت‌بانک شرکت داتین سامانه‌ای است که امکان ارائه تمامی خدمات بانکی در فضای اینترنت و بدون حضور در شعب بانک را فراهم می‌کند. بانک با استفاده از این محصول، بهر‌ه‌برداری از محصولات خود را با استفاده از فضای اینترنت در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

این سامانه خدمات متنوع بانکى را در بستر شبکه اینترنت در اختیار مشتریان بانک قرار مى‌دهد. از طریق این سامانه، مشتریان بانک بدون نیاز به مراجعه به شعب و در هر ساعت از شبانه‌روز به خدماتى همچون فهرست حساب‌هاى سپرده و تسهیلات، صورت‌حساب، انتقال وجه (داخلى، بین بانکى و کارت‌به‌کارت)، درخواست مسدودى کارت، درخواست صدور دسته‌چک و… دسترسى دارند.

معماری این سامانه‌ مبتنی بر دریافت خدمات بانکداری از یک سامانه مرکزی به نام سامانه خدمات بانکداری مدرن (Modern Banking Services – MBS) است که بر مبنای اصول معماری سرویس‌گرا به ارائه خدمات می‌پردازد.

Rate this software-systems
ویژگی‌ها

طراحی به‌صورت واکنش‌گرا responsive
سرعت بالای بارگذاری در تلفن همراه
احراز هویت دوعاملی با نام کاربری، رمز ثابت و رمز دوم ارسالی به تلفن همراه کاربر
ایجاد محدودیت در دسترسی بر اساس IP
بهره‌مندی از کیبرد امن و استفاده از توکن نرم‌افزاری USSD برای ورود به سامانه
ذخیره اطلاعات در قالب‌های Excel، Html و Pdf
ارائه کامل سرویس‌های بانکی
تمهیدات امنیتی بسیار بالا در لایه مدیریتی

زیرسیستم

فهرست حساب‌های سپرده و تسهیلات
صورت‌حساب
انواع انتقال وجه
عملیات مدیریت کارت
درخواست صدور دسته‌چک و…

آخرین اخبار

 
داتین از چهارمین دوره مسابقه کدنویسی مبهم با هدف حمایت از دانشجویان مستعد کشور حمایت می‌کند. سیزدهم بهمن ماه داتین درحالی از رویداد کدنویسی مبهم با حضور دانشجویان برنامه‌نویس حمایت می‌کند که چند سالی است از ایده تاسیس مدرسه داتین می‌گذرد.
 
 برخی بانک‌ها محصول آماده کربنکینگ را خریداری و بعضی دیگر خود این سامانه متمرکز را تولید می‌کنند. شرکت نرم‌افزاری داتین از جمله تولیدکنندگان کربنکینگ  در ایران است که می‌تواند خدمات مختلفی را در قالب کر خود به بانک‌ها ارائه دهد.
 
داتین استراتژی خود را بالابردن سطح دسترس‌پذیری افراد جامعه به خدمات مالی و توانمندسازی آنان قرار داده و حالا در یازدهمین سال فعالیتش، بر اساس این استراتژی در بلوط سرمایه گذاری کرد تا پازل خدمات خود را با محوریت توسعه فراگیری مالی بهبود دهد.