داتین از چهارمین دوره مسابقه کدنویسی مبهم حمایت می‌کند

سامانه تشخیص تخلف و تقلب وظیفه پایش تراکنش‌های بانکی به صورت برخط (on-line) و غیر برخط (off-line) و شناسایی و اعلام تراکنش‌های مشکوک را بر عهده دارد. کشف تخلف در حوزه‌های مختلف با توجه به ضرر و زیان‌هایی که به سازمان مرتبط وارد می‌کند، از مهم‌ترین مباحثی است که در هر سازمانی مطرح می‌شود.

بانک‌ها، بیمه‌ها، شرکت‌ها و موسسات مالی یکی از اهداف مهم متخلفین هستند. به صورت کلی با توجه به اینکه سود مالی فراوانی برای متخلفین در این حوزه‌ها وجود دارد، یکی از سازمان‌هایی که به صورت بالقوه در خطر انجام تخلفات قرار دارد بانک‌ها و شرکت‌های پرداخت الکترونیک (PSP) هستند.

بنابراین به منظور کشف و کنترل تخلف‌های انجام‌شده، به سامانه‌ای که توانایی پردازش سریع اطلاعات و ارائه تحلیل‌ها و تشخیص‌های به‌موقع را داشته باشد نیاز است.

Rate this software-systems
ویژگی‌ها

عملکرد و ارائه گزارشات نظارتی به‌صورت آفلاین و آنلاین
امکان سفارشی‌سازی
موتور تعریف قوانین و قواعد پایه
ارتباط با سامانه کاشف
قابلیت هوش مصنوعی یادگیرنده قواعد
طراحی به‌صورت اکوسیستم
کشف تخلف به‌صورت آنلاین بر اساس تحلیل کلان داده‌ها و داده‌کاوی
کشف تخلف به‌صورت الگوریتمی و تحلیل‌های آماری

زیرسیستم

اطلاعات پایه
داشبورد مدیریتی منابع، حسابداری، شعبه، پرسنل، ارزی، مصارف، بانکداری مجازی
گزارشات جامع
تعریف قواعد کشف تقلب برخط

آخرین اخبار

 
داتین از چهارمین دوره مسابقه کدنویسی مبهم با هدف حمایت از دانشجویان مستعد کشور حمایت می‌کند. سیزدهم بهمن ماه داتین درحالی از رویداد کدنویسی مبهم با حضور دانشجویان برنامه‌نویس حمایت می‌کند که چند سالی است از ایده تاسیس مدرسه داتین می‌گذرد.
 
 برخی بانک‌ها محصول آماده کربنکینگ را خریداری و بعضی دیگر خود این سامانه متمرکز را تولید می‌کنند. شرکت نرم‌افزاری داتین از جمله تولیدکنندگان کربنکینگ  در ایران است که می‌تواند خدمات مختلفی را در قالب کر خود به بانک‌ها ارائه دهد.
 
داتین استراتژی خود را بالابردن سطح دسترس‌پذیری افراد جامعه به خدمات مالی و توانمندسازی آنان قرار داده و حالا در یازدهمین سال فعالیتش، بر اساس این استراتژی در بلوط سرمایه گذاری کرد تا پازل خدمات خود را با محوریت توسعه فراگیری مالی بهبود دهد.