برگزاری بوت کمپ آموزشی Administration مدرسه داتین در روزهای آغازین 1402

پلتفرم توسعه نئوبانک امکان ایجاد یک بانک دیجیتال و ترکیب فضای بانکی و پرداخت با خدمات سایر اصناف را فراهم می‌سازد. در این اکوسیستم کاربر و مشتری پس از احراز هویت و کسب اجازه ورود، امکان بهره‌برداری از خدمات تعریف‌شده توسط بانک را در اختیار خواهد داشت.

در این اکوسیستم تمامی محصولات بانکی و پرداخت قابلیت ترکیب با محصولات سایر اصناف را خواهند داشت تا کاربر در فضای آن به تمامی خدمات ارائه‌شده نظیر فروشگاه‌های الکترونیک و تأمین‌کنندگان خدمات به واسطه فضای مجازی و اینترنت دسترسی داشته باشد.

Rate this software-systems
ویژگی‌ها

احراز هویت غیرحضوری
افتتاح حساب غیرحضوری و آنی
صدور آنی کارت مجازی
کارت هدیه مجازی
نسخه اندروید و IOS
کاربرپسندی مناسب
امکان شخصی‌سازی پوسته کاربری

زیرسیستم

افتتاح حساب غیرحضوری
انتقال وجه
درخواست کارت اعتباری
درخواست کارت هدیه
مدیریت هزینه‌های گروهی
پرداخت قبوض
گزارشات

آخرین اخبار

 
با توسعه فناوری‌های مالی در دهه‌های اخیر، انواع روش‌های پرداخت نیز دچار تغییر و تحول شده و صورت‌های جدیدی به خود گرفته‌اند. یکی از این روش‌ها، ‌BNPL است که از زیرمجموعه‌های روش پرداخت اعتباری است.
 
سومین شماره از فصلنامه فناوری‌های مالی با نگاهی پرونده‌ای به موضوع «اقتصاد صنعت فناوری اطلاعات» و پرداختن به عناوینی همچون ارزش‌گذاری و قیمت‌گذاری نرم‌افزار، ملاحظات شرکت در مناقصات نرم‌افزارها و... منتشر شد.
 
بانکداری اجتماعی رویکردی متفاوت برای بانکداری و منفعت ناشی از عملیات بانکداری اراِئه می‌کند. طبق این تعریف، مسئولیت اصلی بانک‌ها افزایش تعامل و شراکت در توسعه‌ جامعه و موفقیت در حفظ محیط زیست در امروز و آینده است. بنابراین بانک‌های اجتماعی بر منافع مشترک و همگانی جامعه متمرکز می‌شوند و در فعالیت آنها خود پول و سود مالی صرفا هدف نهایی نیست.