سواد مالی چیست و چرا مهم است؟/ روش‌هایی برای بهبود سواد مالی

بدون شک یکی از نقاط روشن رزمه و سوابق شرکت داتین، در حوزه عرضه محصولات به بانک‌های کشور، تجربیات موفق عملیاتی در زمینه ارائه خدمات مهاجرت داده بانک‌ها است. این مهاجرت‌ها که در ابعاد و با روش‌های گوناگون انجام شده‌اند، دارای یک نقطه مشترک هستند و آن‌ موفقیت شرکت داتین در برنامه‌ریزی، سازماندهی و پیشبرد عملیات برنامه‌ریزی شده، به عنوان یکی از فاز‌های مهم پروژه ارائه راهکار جامع بانکی است.

داستان ایفای نقش داتین در پروژه‌های مهاجرتی از مهاجرت سامانه بانکداری متمرکز بانک پاسارگاد شروع شده و در آخرین تجربه با پروژه راهکار جامع بانکی امید (سپه) به عنوان بزرگ‌ترین پروژه مهاجرت و بهره‌برداری حوزه فناوری اطلاعات بانکی در کشور ادامه پیدا کرده است.

Rate this software-systems
ویژگی‌ها
زیرسیستم

آخرین اخبار

 
داتین استراتژی خود را بالابردن سطح دسترس‌پذیری افراد جامعه به خدمات مالی و توانمندسازی آنان قرار داده و حالا در یازدهمین سال فعالیتش، بر اساس این استراتژی در بلوط سرمایه گذاری کرد تا پازل خدمات خود را با محوریت توسعه فراگیری مالی بهبود دهد.
 
خودکارسازی خدمات بانکداری سنتی یا همان بانکداری دیجیتال، عنصر اصلی تعامل با مشتری و سودآوری بهتر است. به‌ عبارت ‌دیگر، بانکداری دیجیتال ترکیبی از بانکداری آنلاین و همراه است. بانکداری آنلاین به معنای دسترسی به خدمات بانکی از طریق وب‌سایت بانک است.
 
هوش مالی یا همان Financial intelligence اصطلاح نسبتا جدیدی است که در میان صاحبان مشاغل و افراد جامعه محبوبیت روزافزونی به‌ دست آورده است. این هوش، مهارتی اکتسابی است که می‌توان با تمرین و تکرار آن را آموخت. به ‌عبارت دیگر هوش مالی توانایی درک و کسب دانش و مهارت در زمینه امور مالی در دنیای کسب‌وکار است.