برگزاری بوت کمپ آموزشی Administration مدرسه داتین در روزهای آغازین 1402

شاید شما هم مانند خیلی از افراد، پس از سال‌ها درس خواندن منتظر روزهای شروع به کارتان باشید. از حضور در یک فضای جدید، یادگیری اصولی و همراهی با افراد حرفه‌ای نگران هستید اما علاقه دارید تا هرچه سریع‌تر اولین تجربه‌ کاری‌تان به بهترین شکل ممکن رقم بخورد. ما رویایی که پشت صندلی‌های دانشگاه در سر پرورانده‌اید را در «مدرسه‌ی داتین» به واقعیت تبدیل کرده‌ایم.

اینجا، مشتاقِ همراهی و همکاری با افرادی هستیم که هدف‌های روشن و آینده‌ درخشانی را برای خود ترسیم کرده‌اند. مدرسه داتین با افتخار پذیرای فارغ‌التحصیلان دانشگاهی رشته‌ کامپیوتر و فناوری اطلاعات است تا تجربه، مهارت و توانایی‌های فنی و ارتباطی را آموزش ببینند.

راه‌ورسم ما در این مدرسه، صرفا کارآموزی نیست، شما هم یکی از همکاران ما محسوب می‌شوید و از حقوق و بیمه برخوردار خواهید شد. در مدت زمان حضورتان در مدرسه داتین که به عنوان کارموز تمام وقت در کنارمان هستید، به شما این فرصت داده می‌شود تا روی مباحثی کار کنید که در آن به یادگیری بیشتری نیاز دارید. منابع مختلفی برای مطالعه در اختیارتان قرار می‌گیرد و در هر مرحله از این دوره، پروژه‌ای مشابه با پروژه واقعی برای شما تعریف و با انجام آن تجربه‌تان بیشتر می‌شود. در همه‌ این مراحل، منتورهای داتینی در کنارتان هستند تا در صورت مواجهه با سوال یا مشکل، به شما کمک کنند.

در پایان دوره سه ماهه‌ی کارآموزی و بر اساس برآیند عملکردتان در این دوره و کسب نمره در مصاحبه‌ی ورود به تیم، برای همکاری تمام وقت به تیم‌های داتین ملحق خواهید شد.

dotin-131

سن ۲۳ الی ۳۰ سال

dotin-130

فارغ‌التحصیل کارشناسی یا ترم‌آخر

dotin-132

قبولی در مصاحبه فنی و عمومی

مرحله اول
ارسال رزومه
مرحله اول
مرحله دوم
قبولی در مصاحبه فنی و عمومی
مرحله دوم
مرحله سوم
تعریف چند پروژه و حل مسائل آن‌ها
مرحله سوم
مرحله چهارم
ارزیابی توسط منتورها
مرحله چهارم
مرحله پنجم
تایید مدیر واحد
مرحله پنجم
مرحله ششم
استخدام در داتین
مرحله ششم
Rate this page