سواد مالی چیست و چرا مهم است؟/ روش‌هایی برای بهبود سواد مالی

امروزه بانک‌ها، بیمه‌ها و سازمان‌های بزرگ برای تداوم فعالیت‌های خود نیازمند به‌کارگیری پیشرفته‌ترین و برترین تکنولوژی‌ها و بهره‌گیری از سیستم‌های نر‌م‌افزاری کارآمد هستند. سامانه هوشمندی کسب‌وکار داتین راه حلی است در اختیار مدیران به منظور نظارت و تحلیل دقیق وضعیت جاری سازمان‌ها که با کمک آن تصمیمات صحیح اتخاذ شود. روشن است با به‌کارگیری این قابلیت می‌توان از سایر رقبای خود یک گام فراتر رفته و مشتریان بیشتری را به پشتوانه این تصمیمات جذب کرد.

سامانه هوشمندی کسب‌وکار یک چارچوب کاری (framework) شامل فرایندها، ابزار و تکنولوژی‌های مختلف برای تبدیل داده به اطلاعات و اطلاعات به دانش مورد نیاز است. با استفاده از دانش به‌دست‌آمده، مدیران سازمان می‌توانند بهتر تصمیم‌گیری کنند و با طرح برنامه‌های عملی برای سازمان، فعالیت‌های تجاری را به‌ صورت مؤثرتری انجام دهند. سامانه هوشمندى کسب‌وکار داتین با بهره‌گیرى از تجربه و توانمندى بالاى این شرکت در حوزه کسب‌وکار بانکى و بیمه‌ای، خدمات مناسب کاربران این حوزه را به آنها ارائه مى‌کند.

Rate this software-systems
ویژگی‌ها

شخصی‌سازی مبتنی بر نیاز هر بانک
گزارشات و داشبوردهای اختصاصی
تحلیل و ارائه خدمات مشاوره‌ای در زمان طراحی و پیاده‌سازی

زیرسیستم

داشبوردها

آخرین اخبار

 
داتین استراتژی خود را بالابردن سطح دسترس‌پذیری افراد جامعه به خدمات مالی و توانمندسازی آنان قرار داده و حالا در یازدهمین سال فعالیتش، بر اساس این استراتژی در بلوط سرمایه گذاری کرد تا پازل خدمات خود را با محوریت توسعه فراگیری مالی بهبود دهد.
 
خودکارسازی خدمات بانکداری سنتی یا همان بانکداری دیجیتال، عنصر اصلی تعامل با مشتری و سودآوری بهتر است. به‌ عبارت ‌دیگر، بانکداری دیجیتال ترکیبی از بانکداری آنلاین و همراه است. بانکداری آنلاین به معنای دسترسی به خدمات بانکی از طریق وب‌سایت بانک است.
 
هوش مالی یا همان Financial intelligence اصطلاح نسبتا جدیدی است که در میان صاحبان مشاغل و افراد جامعه محبوبیت روزافزونی به‌ دست آورده است. این هوش، مهارتی اکتسابی است که می‌توان با تمرین و تکرار آن را آموخت. به ‌عبارت دیگر هوش مالی توانایی درک و کسب دانش و مهارت در زمینه امور مالی در دنیای کسب‌وکار است.