داتین از چهارمین دوره مسابقه کدنویسی مبهم حمایت می‌کند

این سامانه با هدف رفع نیاز به مراجعه حضوری مشتریان بانک برای ارائه مدارک و مستندات و تشکیل پرونده تسهیلاتی فراهم شده است. مشتریان بانک با استفاده از این سامانه می‌توانند برای دریافت تسهیلات به یک صفحه اینترنتی مراجعه و با بارگذاری مدارک مورد نیاز، پرونده تسهیلاتی خود را تشکیل دهند. سامانه تسهیلات الکترونیک که به سامانه بانکداری متمرکز متصل است، به طور خودکار تکمیل بودن اسناد مورد نیاز را انجام می‌دهد و نتیجه را به مشتری بانک اعلام می‌کند.

در واقع این سامانه نقش یک شعبه مجازى ارائه‌کننده خدمات اعتباری و تسهیلات بانکى را ایفا می‌کند که در آن مشتریان بدون نیاز به حضور فیزیکى خدمات مورد نظر را دریافت می‌کنند.

Rate this software-systems
ویژگی‌ها

متمرکز کردن ثبت درخواست‌های مشتریان
کاهش درخواست‌های حضوری تا پیش از حصول اطمینان
دسترسی آسان به خدمات اعتباری بانک
امکان پیش‌برد فرایند و آماده‌سازی مدارک از راه دور
اخذ الکترونیکی اطلاعات غیر مالی و مالی مشتریان
تولید سیستمی گزارش اطلاعات اعتباری و فرم پیشنهاد اعطای تسهیلات و ایجاد تعهدات
اعتبارسنجی دقیق مشتریان و کاهش ریسک اعتباری
تسریع در ارجاع کار و پاسخگویی به مشتریان
آگاهی مشتری از روند بررسی پرونده خود در ارکان اعتباری بانک

زیرسیستم

آخرین اخبار

 
داتین از چهارمین دوره مسابقه کدنویسی مبهم با هدف حمایت از دانشجویان مستعد کشور حمایت می‌کند. سیزدهم بهمن ماه داتین درحالی از رویداد کدنویسی مبهم با حضور دانشجویان برنامه‌نویس حمایت می‌کند که چند سالی است از ایده تاسیس مدرسه داتین می‌گذرد.
 
 برخی بانک‌ها محصول آماده کربنکینگ را خریداری و بعضی دیگر خود این سامانه متمرکز را تولید می‌کنند. شرکت نرم‌افزاری داتین از جمله تولیدکنندگان کربنکینگ  در ایران است که می‌تواند خدمات مختلفی را در قالب کر خود به بانک‌ها ارائه دهد.
 
داتین استراتژی خود را بالابردن سطح دسترس‌پذیری افراد جامعه به خدمات مالی و توانمندسازی آنان قرار داده و حالا در یازدهمین سال فعالیتش، بر اساس این استراتژی در بلوط سرمایه گذاری کرد تا پازل خدمات خود را با محوریت توسعه فراگیری مالی بهبود دهد.