مراقبت از اعتماد مهم‌ترین اصل در همکاری بانک کارآفرین و داتین
EN
EN
بوت کمپ برنامه نویسی دات نت

مدرسه داتین بوت‌کمپ آموزشی دوره برنامه‌نویسی دات‌نت برگزار می‌کند

مدرسه داتین، بوت‌کمپ دات‌نت را با هدف آمادگی فارغ‌التحصیلان رشته‌های مرتبط با فناوری اطلاعات برای ورود به حوزه برنامه‌نویسی به‌صورت رایگان برگزار می‌کند.

بوت‌کمپ آموزشی برنامه‌نویسی دات‌نت از ۱۳ مهرماه سال جاری آغاز می‌شود. شرکت‌کنندگان در این دوره آموزشی علاوه‌بر آشنایی با مفاهیم و تکنولوژی‌های متعدد در حوزه برنامه‌نویسی با نیازمندی‌های کسب‌وکاری و چگونگی پیاده‌سازی آنها نیز آشنا می‌شوند تا بتوانند زودتر جذب بازار کار شوند. همچنین، پس از پایان دوره، افراد مستعد و مشتاق این دوره می‌توانند فعالیت خود را در شرکت داتین آغاز کنند.

این بوت‌کمپ با آموزش مفاهیم دیتابیس شروع می‌شود و شرکت‌کنندگان با تحلیل، طراحی و پیاده‌سازی دیتابیس‌ها آشنا می‌شوند. همچنین در کنار ایجاد دیتابیس‌هایی مورد نیاز با نرم‌افزار SQL Server، سیستم عملیاتی دلخواه خود را  ابتدا پیاده‌سازی و سپس تحلیل و طراحی خواهند کرد. آموزش کوئری‌نویسی و زبان T-SQL به‌صورت حرفه‌ای بخش دیگری از سرفصل‌های این دوره است.

بخش دیگر این بوت کمپ آموزشی به ایجاد فضایی برای آشنایی با  زبان برنامه‌نویسی C# اختصاص دارد و در این مسیر افراد با استفاده از تجربیات منتور دوره، مسیر تبدیل شدن به یک برنامه‌نویس حرفه‌ای می آموزند. یادگیری و درک مفاهیم شی‌گرایی و مفاهیم طراحی وب برای برنامه‌نویسان، از دیگر سرفصل‌های آموزشی در این دوره است و در پایان نیز این فرصت به شرکت‌کنندگان بوت‌کمپ داده می‌شود تا نتیجه فعالیت‌های خود را در قالب یک محصول نرم‌افزاری ارائه دهند.

ثبت‌نام این دوره که ظرفیت آن 30 نفر است مخصوص افرادی است که 22 تا 30 سال سن دارند. آنها می‌توانند از ۱۱ الی ۲۰ شهریورماه و از طریق ارسال رزومه به ایمیل مدرسه داتین (SCHOOL@DOTIN.IR) آمادگی خود را برای حضور در دوره اعلام کنند. رزومه‌های ارسالی توسط کارشناسان تیم جذب و استخدام و تیم‌های فنی در داتین بررسی می‌شوند و نتیجه بررسی در صورت پذیرش یا عدم پذیرش فرد از طریق ایمیل درج‌شده در رزومه اعلام می‌شود.

بوت‌کمپ آموزشی دوره برنامه‌نویسی دات‌نت از 13 مهرماه سال 1402 به مدت پنج ماه در دو جلسه پنج ساعته حضوری و آنلاین برگزار می‌شود و در پایان کارآموزان مستعد در این حوزه، برای جذب در گروه‌های مرتبط شرکت داتین دعوت به همکاری می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

معاون مشارکت‌ها و سرمایه‌گذاری‌های داتین:
داتین از جمله مهم‌ترین شرکت‌های ایران در حوزه ارائه راهکارهای مالی به بانک‌هاست و طبق گفته هومن مسگری در 12 سال گذشته موفق به تولید 42 محصول متنوع شده و در جایگاه دومین شرکت عرضه‌کننده این نوع خدمات ایستاده است. عوامل متعددی در کسب این موفقیت نقش دارد که فرهنگ سازمانی و تخصص‌گرایی در صدر آن قرار می‌گیرد. مسگری در این گفت‌وگو علاوه‌بر معرفی شرکت داتین به جزئیات پروژه مهاجرت بانک کارآفرین نیز می‌پردازد.
«زنجیره ارزش؛ مشارکت‌ها و توسعه بازار» موضوع هشتمین شماره فصلنامه فناوری‌های مالی است و از این می‌گوید که شرکت‌ها چطور می‌توانند برای توسعه و گسترش حضور خود در محیط بازار، به تکمیل زنجیره ارزش بپردازند.
فعالان صنایع مالی بر این باورند که با بلوغ نسل بومی عصر دیجیتال و تغییر زنجیره‌های ارزش خدمات مالی، امور مالی تعبیه‌شده در ایران و جهان در سال‌های آینده توسعه بیشتری پیدا خواهد کرد، اما توسعه آن در ایران احتمالاً درگیر چالش‌هایی خاص شود؛ ازجمله نحوه رویارویی رگولاتور با آن. در این مطلب به سراغ فاطمه حیدری، مدیر محصول منابع بانکداری متمرکز داتین رفتیم و با آنها درباره وضعیت امور مالی تعبیه‌شده در ایران و جهان، مزایا و معایب آن و آینده‌ای که در انتظارش است، صحبت کردیم.
با رویکرد سرمایه‌گذاری در توسعه سازمانی؛
داتین در پیروی از فرهنگ سازمانی فراگیر و با نگاه به سرمایه‌گذاری در جذب سرمایه‌های انسانی از سراسر ایران، دفاتر شیراز و قزوین را راه‌اندازی کرد و تعداد دفاتر استانی خود را به چهار رساند.