همراهی داتین در طرح آموزشی فناپ کمپس
بوت کمپ برنامه نویسی دات نت

مدرسه داتین، بوت‌کمپ دات‌نت را با هدف آمادگی فارغ‌التحصیلان رشته‌های مرتبط با فناوری اطلاعات برای ورود به حوزه برنامه‌نویسی به‌صورت رایگان برگزار می‌کند.

بوت‌کمپ آموزشی برنامه‌نویسی دات‌نت از ۱۳ مهرماه سال جاری آغاز می‌شود. شرکت‌کنندگان در این دوره آموزشی علاوه‌بر آشنایی با مفاهیم و تکنولوژی‌های متعدد در حوزه برنامه‌نویسی با نیازمندی‌های کسب‌وکاری و چگونگی پیاده‌سازی آنها نیز آشنا می‌شوند تا بتوانند زودتر جذب بازار کار شوند. همچنین، پس از پایان دوره، افراد مستعد و مشتاق این دوره می‌توانند فعالیت خود را در شرکت داتین آغاز کنند.

این بوت‌کمپ با آموزش مفاهیم دیتابیس شروع می‌شود و شرکت‌کنندگان با تحلیل، طراحی و پیاده‌سازی دیتابیس‌ها آشنا می‌شوند. همچنین در کنار ایجاد دیتابیس‌هایی مورد نیاز با نرم‌افزار SQL Server، سیستم عملیاتی دلخواه خود را  ابتدا پیاده‌سازی و سپس تحلیل و طراحی خواهند کرد. آموزش کوئری‌نویسی و زبان T-SQL به‌صورت حرفه‌ای بخش دیگری از سرفصل‌های این دوره است.

بخش دیگر این بوت کمپ آموزشی به ایجاد فضایی برای آشنایی با  زبان برنامه‌نویسی C# اختصاص دارد و در این مسیر افراد با استفاده از تجربیات منتور دوره، مسیر تبدیل شدن به یک برنامه‌نویس حرفه‌ای می آموزند. یادگیری و درک مفاهیم شی‌گرایی و مفاهیم طراحی وب برای برنامه‌نویسان، از دیگر سرفصل‌های آموزشی در این دوره است و در پایان نیز این فرصت به شرکت‌کنندگان بوت‌کمپ داده می‌شود تا نتیجه فعالیت‌های خود را در قالب یک محصول نرم‌افزاری ارائه دهند.

ثبت‌نام این دوره که ظرفیت آن 30 نفر است مخصوص افرادی است که 22 تا 30 سال سن دارند. آنها می‌توانند از ۱۱ الی ۲۰ شهریورماه و از طریق ارسال رزومه به ایمیل مدرسه داتین (SCHOOL@DOTIN.IR) آمادگی خود را برای حضور در دوره اعلام کنند. رزومه‌های ارسالی توسط کارشناسان تیم جذب و استخدام و تیم‌های فنی در داتین بررسی می‌شوند و نتیجه بررسی در صورت پذیرش یا عدم پذیرش فرد از طریق ایمیل درج‌شده در رزومه اعلام می‌شود.

بوت‌کمپ آموزشی دوره برنامه‌نویسی دات‌نت از 13 مهرماه سال 1402 به مدت پنج ماه در دو جلسه پنج ساعته حضوری و آنلاین برگزار می‌شود و در پایان کارآموزان مستعد در این حوزه، برای جذب در گروه‌های مرتبط شرکت داتین دعوت به همکاری می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

داتین در اقدامی جدید، همراه طرح آموزشی فناپ کمپس با شعار «توانا بود هر که دانا بود» شده تا به افراد مستعد و توانمند برای مهارت‌آموزی و ورود به بازار کار فناوری اطلاعات کمک کند.
ویپاد، ترابانک پاسارگاد، از شیوه جدید تسهیلات‌دهی کاملا آنلاین و بدون ضامن و وثیقه تا سقف سی میلیون تومان به نام «تسهیلات برآیند» رونمایی کرد. در این شیوه جدید، کاربران در فرایندی کاملا آنلاین، براساس دریافت امتیاز در وی‌کلاب (باشگاه مشتریان ویپاد) می‌توانند وام سی میلیون تومانی دریافت کنند.
پروانه تحقیق و توسعه از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به شرکت‌هایی تعلق می‌گیرد که شرایط مطلوب و لازم را از نظر ساختار سازمانی و تجهیزات و زیرساخت داشته باشند.
قسمتی از تجربه‌نگاری مسیر یازده ساله داتین در طراحی و توسعه نرم‌افزارهای بزرگ مقیاس، تحت‌نام «سکوی تجربه» و با پیام «بازخوانی تجربه‌های داتین» در سایت داتین به آدرس www.dotin.ir/experience-platform در دسترس قرار گرفت.