مراقبت از اعتماد مهم‌ترین اصل در همکاری بانک کارآفرین و داتین
EN
EN
کدگشایی

سومین دوره مسابقات ملی کدگشایی با همراهی داتین برگزار شد

داتین در برگزاری سومین دوره مسابقات ملی برنامه‌نویسی Decode Cup (کدگشایی) همراه دانشگاه خاتم شد تا دانشجویان سراسر کشور بتوانند در رویدادی یک‌روزه، دانش برنامه‌نویسی خود را محک بزنند.

دهم خردادماه، 50 تیم دانشجویی از دانشگاه‌‌های مختلف کشور در دانشگاه خاتم گرد هم جمع شدند تا مهارت برنامه‌نویسی خود را در دو زبان پایتون و سی پلاس پلاس به چالش بکشند. داتین نیز با هدف ارتقای دانش و مهارت برنامه‌نویسی و شناخت و جذب افراد توانمند در این حوزه با این رویداد همراهی کرد.

شرکت‌کننده‌ها در سه مرحله به رقابت با یکدیگر پرداختند؛ مرحله نخست مربوط به مهندسی معکوس پیام‌های کدگذاری‌شده با روش‌های پیچیده بود. در مرحله دوم، الگوریتم‌های مشهور توسط شرکت‌کنندگان تجزیه‌وتحلیل و الگوریتم مورد نظر کشف شد. مرحله سوم هم مربوط به دی‌کدکردن برنامه‌های کدشده و یافتن رشته خروجی بود. درنهایت، شش تیم برتر در دو لیگ پایتون و سی پلاس پلاس معرفی شدند. به تیم‌‌های اول هر لیگ نیز ۵۰ میلیون تومان، تیم‌های دوم ۳۵ میلیون تومان و تیم‌های سوم ۱۵ میلیون تومان اهدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

معاون مشارکت‌ها و سرمایه‌گذاری‌های داتین:
داتین از جمله مهم‌ترین شرکت‌های ایران در حوزه ارائه راهکارهای مالی به بانک‌هاست و طبق گفته هومن مسگری در 12 سال گذشته موفق به تولید 42 محصول متنوع شده و در جایگاه دومین شرکت عرضه‌کننده این نوع خدمات ایستاده است. عوامل متعددی در کسب این موفقیت نقش دارد که فرهنگ سازمانی و تخصص‌گرایی در صدر آن قرار می‌گیرد. مسگری در این گفت‌وگو علاوه‌بر معرفی شرکت داتین به جزئیات پروژه مهاجرت بانک کارآفرین نیز می‌پردازد.
فعالان صنایع مالی بر این باورند که با بلوغ نسل بومی عصر دیجیتال و تغییر زنجیره‌های ارزش خدمات مالی، امور مالی تعبیه‌شده در ایران و جهان در سال‌های آینده توسعه بیشتری پیدا خواهد کرد، اما توسعه آن در ایران احتمالاً درگیر چالش‌هایی خاص شود؛ ازجمله نحوه رویارویی رگولاتور با آن. در این مطلب به سراغ فاطمه حیدری، مدیر محصول منابع بانکداری متمرکز داتین رفتیم و با آنها درباره وضعیت امور مالی تعبیه‌شده در ایران و جهان، مزایا و معایب آن و آینده‌ای که در انتظارش است، صحبت کردیم.
با رویکرد سرمایه‌گذاری در توسعه سازمانی؛
داتین در پیروی از فرهنگ سازمانی فراگیر و با نگاه به سرمایه‌گذاری در جذب سرمایه‌های انسانی از سراسر ایران، دفاتر شیراز و قزوین را راه‌اندازی کرد و تعداد دفاتر استانی خود را به چهار رساند.
دانشگاه فردوسی مشهد روز 13 تیرماه، جشن دانش‌آموختگی دانشجویان مهندسی کامپیوتر را که ورودی سال 1399 بودند، با حمایت مدرسه داتین برگزار کرد. در این مراسم بیش از 100 دانشجوی فارغ‌التحصیل حضور داشتند؛ کسانی که به‌زودی کار خود را در اکوسیستم فناوری کشور آغاز خواهند کرد.