همراهی داتین با دانشگاه فردوسی مشهد و تریگ‌آپ در رویداد Block&Fin Stars
فصلنامه فناوری های مالی

شماره جدید فصلنامه فناوری‌های مالی با موضوع «مدیریت منابع سازمانی» منتشر شد

چهارمین شماره از فصلنامه فناوری های مالی با نگاهی تخصصی به مفهوم مدیریت منابع سازمانی منتشر شد. در این شماره، صاحب‌نظران و مدیران ارشد سازمان‌ها، مفهوم و کارایی استفاده‌ از ERP را در سازمان‌ها مورد بررسی قرار داده‌اند.

شماره چهارم از فصلنامه تخصصی فناوری‌های مالی همانند شماره‌های پیشین، رنگ و بوی کتابی پژوهشی دارد و عموم مطالب آن با نگاهی پژوهشی سعی بر پاسخ به سوالات جاری سازمان‌ها و مدیران سازمان‌ها دارد و در آن تلاش شده تا علاوه بر تحلیل ترندهای مرتبط با ERP،‌ انواع چالش‌ها در پیاده‌سازی این راهکار نیز مورد بررسی و واکاوی قرار گیرد.

در شماره چهارم، نظر بیش از ۱۵ مدیر ارشد و متخصص درمورد سیستم نرم‌افزاریERP و چالش‌های پیاده‌سازی آن در سازمان‌ها، گردآوری و در اختیار خوانندگان قرار گرفته است. در دو عنوان «رابطه فرایندها و مدل‌های کسب‌وکار بانک و بیمه» و «فرایندکاوی در صنعت مالی» به مفهوم فرایند در سازمان پرداخته شده و سپس با نگاهی تطبیقی و براساس نیاز کسب‌وکار، این راهکار سازمانی مورد تحلیل و واکاوی قرار گرفته است.

در این فصلنامه، روزبه زند، مدیر واحد راهکارهای سازمانی داتین در مقاله‌ای سعی کرده به نقش ERP در افزایش بهره‌وری و هدفمندی فرایندهای مالی بپردازد و مزایای آن را در سازمانی که ERP در آن پیاده‌سازی شده، تصویر کند. او همچنین به این پرسش پاسخ داده که برای رسیدن به ERP مطلوب چه گام‌هایی باید برداشته شود.

نظرات مدیرانی از شرکت گسترش فناوری‌های نوین بانک کشاورزی، چارگون، بیمه دی و… در این شماره نیز منعکس شده تا فضای فصلنامه حال و هوای ارائه تجربه مستقیم نیز به خود بگیرد و سبب شود مفهوم ERP براساس واقعیت و به‌منظور استفاده کارشناسان و متخصصان این حوزه، تشریح و تبیین شود.

علاقه‌مندان می‌توانند آخرین شماره از فصلنامه فناوری مالی را از طریق این لینک دریافت کنند و نظرات و پیشنهادات خود را درمورد چهارمین شماره از فصلنامه‌ فناوری مالی با ما درمیان بگذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

دانشگاه فردوسی و شتاب‌دهنده تریگ‌آپ با حمایت و همراهی داتین، رویداد Block&Fin Stars را برای دانشجویان و علاقه‌مندان به نوآوری و فناوری‌های مالی برگزار می‌کند. رویداد Block&fin Stars در ۱۳ اسفندما از ساعت ۱۶ الی ۲۰ در سالن خیام دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی برگزار می‌شود.
هر سازمان، برای انجام فعالیت‌های روزمره و تصمیم‌گیری‌های متعدد، نیازمند روش‌ها و سیستم‌هایی است که به کمک آنها بتواند فعالیت‌هایش را با عملکرد بالاتری مدیریت کند. با توجه به بلوغ سازمانی، هر یک از سازمان‌ها نیازهای متفاوتی نسبت به اجرا و پیاده‌سازی روش‌ها و سیستم‌ها در درون خود احساس می‌کنند.
معاون مشارکت‌ها و سرمایه‌گذاری‌های داتین در آی‌تی ویکند شریف:
هومن مسگری، معاون مشارکت‌ها و سرمایه‌گذاری‌های داتین در ارائه‌ای با موضوع «برخوردی نزدیک با واژه «مشکل»» در دهمین رویداد آی‌تی ویکند شریف، به تشریح واژه مشکل و چگونگی برخورد با آن در فضای کاری پرداخت.
مدرسه داتین از هفت تا هفدهم اسفندماه جاری، میزبان اولین تور فناوری با حضور دانشجویان خراسانی با نام «سفر فناورانه» است که با هدف تسهیل مسیر یادگیری، توسعه شغلی و حرفه‌ای دانشجویان و علاقه‌مندان به فناوری برگزار خواهد شد.