سواد مالی چیست و چرا مهم است؟/ روش‌هایی برای بهبود سواد مالی

از 1389 تاکنون

بانک گردشگری به عنوان اولین بانک تخصصی و خصوصی در زمینه گردشگری در ایران از سال 1389 کار خود را شروع کرد.

این بانک از همان سال، به جمع مشتریان واحد راهکارهای بانکی فناپ پیوست و کربنکینگ داتین، در این بانک نیز مستقر شد. بانک گردشگری بسته کامل راهکارهای بانکی را از داتین دریافت می‌کند که شامل همه نیازهای مرتبط بانکی می‌شود.

Rate this customer

محصولات ارائه‌شده

سامانه‌های بانکداری متمرکز
سامانه‌های پردازش تراکنش
سامانه‌های بانکداری مدرن
راهکار جامع سازمانی
سامانه‌های تحلیلی

آخرین اخبار

 
داتین استراتژی خود را بالابردن سطح دسترس‌پذیری افراد جامعه به خدمات مالی و توانمندسازی آنان قرار داده و حالا در یازدهمین سال فعالیتش، بر اساس این استراتژی در بلوط سرمایه گذاری کرد تا پازل خدمات خود را با محوریت توسعه فراگیری مالی بهبود دهد.
 
خودکارسازی خدمات بانکداری سنتی یا همان بانکداری دیجیتال، عنصر اصلی تعامل با مشتری و سودآوری بهتر است. به‌ عبارت ‌دیگر، بانکداری دیجیتال ترکیبی از بانکداری آنلاین و همراه است. بانکداری آنلاین به معنای دسترسی به خدمات بانکی از طریق وب‌سایت بانک است.
 
هوش مالی یا همان Financial intelligence اصطلاح نسبتا جدیدی است که در میان صاحبان مشاغل و افراد جامعه محبوبیت روزافزونی به‌ دست آورده است. این هوش، مهارتی اکتسابی است که می‌توان با تمرین و تکرار آن را آموخت. به ‌عبارت دیگر هوش مالی توانایی درک و کسب دانش و مهارت در زمینه امور مالی در دنیای کسب‌وکار است.