چهارمین مسابقه برنامه‌نویسی کدناک دانشگاه شریف با حمایت داتین برگزار می‌شود

Bitmap@3x
از 1387 تاکنون

بانک پاسارگاد حاصل یک تفکر هشت ساله است که از سال 1376 توسط مدیران و راهبران فکری آن پایه‌گذاری شده و از نیمه دوم سال 1383 گام‌های اجرایی برای تاسیس آن برداشته شد. یک سال بعد و با تاسیس فناپ، تولید راهکار جامع بانکی برای این بانک آغاز شد.

در نهایت در سال 1387، این بانک از سیستم قبلی خود به سیستم بانکی ترنج به صورت تدریجی مهاجرت داده شد و این راهکار بانکی در دیگر شعب بانک پاسارگاد نیز به بهره‌برداری رسید.

به عنوان نخستین گام از طرح بانکداری باز، اولین APIهای بانک پاسارگاد شامل برخی خدمات سپرده و کارت، توسط داتین راه‌اندازی شد و در ادامه، نسل دوم این راهکارها به بهره‌برداری رسید. علاوه بر راهکار جامع بانکی، سامانه ERP داتین در بانک پاسارگاد به بهره‌برداری رسید

محصولات ارائه‌شده

سامانه‌های بانکداری متمرکز
سامانه‌های پردازش تراکنش
سامانه‌های بانکداری مدرن
سامانه‌های تحلیلی
راهکار جامع سازمانی
اپلیکیشن «ویپاد» به عنوان بستر بانکداری دیجیتال
سامانه مدیریت سهام و مجامع آنلاین داتین
خدمات مهاجرت داده و سامانه

آخرین اخبار

 
عوامل بسیاری بر GDP کشورها تاثیرگذار هستند. پیشرفت‌­های فناوری یکی از این عوامل هستند که می‌­توانند با افزایش بهره‌­وری و کارایی، باعث افزایش GDP شوند و در این میان، فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) به یکی از عوامل اصلی رشد اقتصادهای مدرن مبدل شده و رشد سریع صنعت ICT اقتصاد جهانی را متحول کرده است.
 
با برگزاری مناقصه «سامانه مدیریت منابع انسانی» در بانک سینا، شرکت داتین در ارزیابی‌های فنی و نهایی به‌عنوان برنده این مناقصه اعلام شد. به این ترتیب با انعقاد قرارداد، بانک سینا تصمیم گرفته تا خدمات مربوط به سرمایه‌های انسانی را از طریق سامانه HRM داتین به همکاران خود ارائه دهد.
گفت‌وگو با معاون بانکداری نوین داتین درباره نقش فناوری در توسعه فراگیری مالی و افزایش توان مالی جامعه
در ایران، بیش از آنکه فناوری موجب توسعه توانمندسازی مالی افراد جامعه شود، موجب تسهیل‌کردن فرایندها و افزایش دسترسی افراد شده است. این بخشی از صحبت‌های محمد آجدانی، معاون بانکداری نوین داتین در گفت‌وگو با فصلنامه «فناوری‌های مالی» است.
 
برای پرداختن به حوزه دانش‌بنیان صنعت بیمه و چالش‌های آن بهتر است مروری بر مؤلفه‌ها و معیارهای تولید و اقتصاد دانش‌بنیان داشته باشیم و از این زاویه به موضوع بنگریم.