سواد مالی چیست و چرا مهم است؟/ روش‌هایی برای بهبود سواد مالی

از 1387 تاکنون

بانک پاسارگاد حاصل یک تفکر هشت ساله است که از سال 1376 توسط مدیران و راهبران فکری آن پایه‌گذاری شده و از نیمه دوم سال 1383 گام‌های اجرایی برای تاسیس آن برداشته شد. یک سال بعد و با تاسیس فناپ، تولید راهکار جامع بانکی برای این بانک آغاز شد.

در نهایت در سال 1387، این بانک از سیستم قبلی خود به سیستم بانکی ترنج به صورت تدریجی مهاجرت داده شد و این راهکار بانکی در دیگر شعب بانک پاسارگاد نیز به بهره‌برداری رسید.

به عنوان نخستین گام از طرح بانکداری باز، اولین APIهای بانک پاسارگاد شامل برخی خدمات سپرده و کارت، توسط داتین راه‌اندازی شد و در ادامه، نسل دوم این راهکارها به بهره‌برداری رسید. علاوه بر راهکار جامع بانکی، سامانه ERP داتین در بانک پاسارگاد به بهره‌برداری رسید

Rate this customer

محصولات ارائه‌شده

سامانه‌های بانکداری متمرکز
سامانه‌های پردازش تراکنش
سامانه‌های بانکداری مدرن
سامانه‌های تحلیلی
راهکار جامع سازمانی
اپلیکیشن «ویپاد» به عنوان بستر بانکداری دیجیتال
سامانه مدیریت سهام و مجامع آنلاین داتین
خدمات مهاجرت داده و سامانه

آخرین اخبار

 
داتین استراتژی خود را بالابردن سطح دسترس‌پذیری افراد جامعه به خدمات مالی و توانمندسازی آنان قرار داده و حالا در یازدهمین سال فعالیتش، بر اساس این استراتژی در بلوط سرمایه گذاری کرد تا پازل خدمات خود را با محوریت توسعه فراگیری مالی بهبود دهد.
 
خودکارسازی خدمات بانکداری سنتی یا همان بانکداری دیجیتال، عنصر اصلی تعامل با مشتری و سودآوری بهتر است. به‌ عبارت ‌دیگر، بانکداری دیجیتال ترکیبی از بانکداری آنلاین و همراه است. بانکداری آنلاین به معنای دسترسی به خدمات بانکی از طریق وب‌سایت بانک است.
 
هوش مالی یا همان Financial intelligence اصطلاح نسبتا جدیدی است که در میان صاحبان مشاغل و افراد جامعه محبوبیت روزافزونی به‌ دست آورده است. این هوش، مهارتی اکتسابی است که می‌توان با تمرین و تکرار آن را آموخت. به ‌عبارت دیگر هوش مالی توانایی درک و کسب دانش و مهارت در زمینه امور مالی در دنیای کسب‌وکار است.