مراقبت از اعتماد مهم‌ترین اصل در همکاری بانک کارآفرین و داتین
EN
EN
نمایشگاه دستاوردهای بانکی

داتین در نمایشگاه دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان حضور پیدا کرد

رویداد معرفی دستاوردهای شبکه بانکی در تامین مالی شرکت‌های دانش‌بنیان، هفتم بهمن ماه با حضور داتین به‌عنوان یک شرکت دانش‌بنیان فعال در حوزه بانکی برگزار شد.

رویداد معرفی دستاوردهای شبکه بانکی در تامین مالی شرکت‌های دانش‌بنیان با همت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری هفتم بهمن ماه برگزار شد. در این رویداد، معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان رییس جمهوری، وزیر امور اقتصادی و دارایی، رییس کل بیمه مرکزی، رییس مرکز استراتژی ریاست جمهوری، رییس هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی و تنی چند از مقامات اقتصادی به‌همراه مدیران عامل بانک‌های کشور حضور داشتند.

داتین با هدف معرفی خدمات و محصولات و همچنین آخرین دستاوردهایش در این رویداد حاضر شده بود. این شرکت بیش از ۱۲ سال تجربه در صنعت مالی و توسعه نرم‌افزار دارد. داتین به‌همراه ۱۷۰۰ سرمایه انسانى خود به ۲۰ سازمان در سراسر کشور از جمله ۱۰ بانک و موسسه مالی و چهار شرکت بیمه خدمات تخصصی ارائه می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

دانشگاه فردوسی مشهد روز 13 تیرماه، جشن دانش‌آموختگی دانشجویان مهندسی کامپیوتر را که ورودی سال 1399 بودند، با حمایت مدرسه داتین برگزار کرد. در این مراسم بیش از 100 دانشجوی فارغ‌التحصیل حضور داشتند؛ کسانی که به‌زودی کار خود را در اکوسیستم فناوری کشور آغاز خواهند کرد.
مدیرمحصول بانکداری دیجیتال داتین در سمینار نرم‌افزاری دانشگاه صنعتی شریف:
لیلا پاکروان‌نژاد، مدیرمحصول بانکداری دیجیتال داتین در نخستین سری از سمینارهای نرم‌افزاری دانشگاه صنعتی شریف به ارائه‌ای تحت عنوان «چارچوب چابک مقیاس‌شده» پرداخت و جدیدترین تجربیات خود درباره رویکرد اجایل را برای حاضران تشریح کرد.
داتین در برگزاری سومین دوره مسابقات ملی برنامه‌نویسی Decode Cup (کدگشایی) همراه دانشگاه خاتم شد تا دانشجویان سراسر کشور بتوانند در رویدادی یک‌روزه، دانش برنامه‌نویسی خود را محک بزنند.
داتین و مدرسه داتین، به‌همراهی نخستین سری از سمینارهای نرم‌افزاری دانشگاه صنعتی شریف با نام Sharif Software Seminar Series یا S4 آمده‌اند تا متخصصان داتینی تجربه‌های خود را در حوزه نرم‌افزار با دانشجویان به اشتراک بگذارند.