داتین از چهارمین دوره مسابقه کدنویسی مبهم حمایت می‌کند

از 1395 تاکنون

شرکت پیشگامان پویا (وابسته به بانک ملی) از محصول زیرساخت کارت اعتباری داتین استفاده می‌کند. این شرکت از سال 1395 شروع به صدور کارت اعتباری کرده و در یک سال‌ونیم، بالغ بر 350 هزار کارت اعتباری توسط این بانک صادر شد.

دو ویژگی خاص و منحصربه‌فرد سامانه مدیریت کارت و کارت اعتباری داتین این است که در وهله نخست، فرایندها و قابلیت‌هایی که در این سامانه وجود دارد به نیاز مجموعه‌ها پاسخ می‌دهد و ویژگی بعدی، معماری و طراحی بسیار انعطاف‌پذیری است که باعث می‌شود به‌راحتی قابلیت‌های جدیدی به آن اضافه کرد و آن را توسعه داد.

Rate this customer

محصولات ارائه‌شده

سوئیچ پرداخت الکترونیک
سامانه مدیریت کارت اعتباری

آخرین اخبار

 
داتین از چهارمین دوره مسابقه کدنویسی مبهم با هدف حمایت از دانشجویان مستعد کشور حمایت می‌کند. سیزدهم بهمن ماه داتین درحالی از رویداد کدنویسی مبهم با حضور دانشجویان برنامه‌نویس حمایت می‌کند که چند سالی است از ایده تاسیس مدرسه داتین می‌گذرد.
 
 برخی بانک‌ها محصول آماده کربنکینگ را خریداری و بعضی دیگر خود این سامانه متمرکز را تولید می‌کنند. شرکت نرم‌افزاری داتین از جمله تولیدکنندگان کربنکینگ  در ایران است که می‌تواند خدمات مختلفی را در قالب کر خود به بانک‌ها ارائه دهد.
 
داتین استراتژی خود را بالابردن سطح دسترس‌پذیری افراد جامعه به خدمات مالی و توانمندسازی آنان قرار داده و حالا در یازدهمین سال فعالیتش، بر اساس این استراتژی در بلوط سرمایه گذاری کرد تا پازل خدمات خود را با محوریت توسعه فراگیری مالی بهبود دهد.