سواد مالی چیست و چرا مهم است؟/ روش‌هایی برای بهبود سواد مالی

از 1393 تاکنون

مدیریت تراکنش‌های امور خارج از شعب بانک، امکان برقراری ارتباط با شبکه‌های بین بانکی و پرداخت مانند شتاب و شاپرک از جمله قابلیت‌های سامانه سوئیچ پرداخت الکترونیک داتین است که از سال 1393 در اختیار تجارت الکترونیک ایران خودرو قرار گرفته است.

همچنین سامانه مدیریت کارت و کارت اعتباری داتین دیگر محصولی است که در اختیار این شرکت قرار گرفته است. این محصول با قابلیت ایجاد کارت‌های اعتباری مبتنی بر عقود تسهیلاتی نظیر مرابحه که در بازار بانکی کشور مورد استفاده است، امکان صدور کارت‌های اعتباری و مدیریت بازپرداخت آن را برای بهره‌بردار محصول میسر می‌سازد.

Rate this customer

محصولات ارائه‌شده

سوئیچ پرداخت الکترونیک
سامانه مدیریت کارت

آخرین اخبار

 
داتین استراتژی خود را بالابردن سطح دسترس‌پذیری افراد جامعه به خدمات مالی و توانمندسازی آنان قرار داده و حالا در یازدهمین سال فعالیتش، بر اساس این استراتژی در بلوط سرمایه گذاری کرد تا پازل خدمات خود را با محوریت توسعه فراگیری مالی بهبود دهد.
 
خودکارسازی خدمات بانکداری سنتی یا همان بانکداری دیجیتال، عنصر اصلی تعامل با مشتری و سودآوری بهتر است. به‌ عبارت ‌دیگر، بانکداری دیجیتال ترکیبی از بانکداری آنلاین و همراه است. بانکداری آنلاین به معنای دسترسی به خدمات بانکی از طریق وب‌سایت بانک است.
 
هوش مالی یا همان Financial intelligence اصطلاح نسبتا جدیدی است که در میان صاحبان مشاغل و افراد جامعه محبوبیت روزافزونی به‌ دست آورده است. این هوش، مهارتی اکتسابی است که می‌توان با تمرین و تکرار آن را آموخت. به ‌عبارت دیگر هوش مالی توانایی درک و کسب دانش و مهارت در زمینه امور مالی در دنیای کسب‌وکار است.