سواد مالی چیست و چرا مهم است؟/ روش‌هایی برای بهبود سواد مالی

از 1400 تاکنون

تیرماه 1400 سامانه جامع مدیریت منابع انسانی داتین به عنوان یکی از زیرسیستم‌های راهکار برنامه‌ریزی منابع سازمانی این شرکت در بانک شهر پیاده‌سازی شد. سامانه داتین با اتصال به کربنکینگ این بانک، مدیریت امور مرتبط با جذب، حضور و غیاب، حقوق ‌و دستمزد، پرسنلی ‌و احکام، تشکیلات ‌و سازمان، ارزشیابی، آموزش، مدیریت سهام کارکنان، بیمه ‌و رفاهی، پورتال اطلاع‌رسانی و سیستم ارسال پیام کوتاه را مدیریت می‌کند.

تمایز اصلی راهکار برنامه‌ریزی منابع سازمانی داتین (ERP) در مقایسه با دیگر محصولات مشابه تولیدشده، تطابق کامل طراحی ساختاری و فرایندی آن با کسب‌وکارهای بانکی، پرداختی و بیمه‌ای است. به‌ طور‌ی ‌که محصول داتین بر اساس بهین‌روش‌های این بانک اختصاصی‌سازی شده است.

Rate this customer

محصولات ارائه‌شده

سامانه مدیریت منابع انسانی (HRM)

آخرین اخبار

 
داتین استراتژی خود را بالابردن سطح دسترس‌پذیری افراد جامعه به خدمات مالی و توانمندسازی آنان قرار داده و حالا در یازدهمین سال فعالیتش، بر اساس این استراتژی در بلوط سرمایه گذاری کرد تا پازل خدمات خود را با محوریت توسعه فراگیری مالی بهبود دهد.
 
خودکارسازی خدمات بانکداری سنتی یا همان بانکداری دیجیتال، عنصر اصلی تعامل با مشتری و سودآوری بهتر است. به‌ عبارت ‌دیگر، بانکداری دیجیتال ترکیبی از بانکداری آنلاین و همراه است. بانکداری آنلاین به معنای دسترسی به خدمات بانکی از طریق وب‌سایت بانک است.
 
هوش مالی یا همان Financial intelligence اصطلاح نسبتا جدیدی است که در میان صاحبان مشاغل و افراد جامعه محبوبیت روزافزونی به‌ دست آورده است. این هوش، مهارتی اکتسابی است که می‌توان با تمرین و تکرار آن را آموخت. به ‌عبارت دیگر هوش مالی توانایی درک و کسب دانش و مهارت در زمینه امور مالی در دنیای کسب‌وکار است.