همراهی داتین در طرح آموزشی فناپ کمپس
سکوی تجربه

قسمتی از تجربه‌نگاری مسیر یازده ساله داتین در طراحی و توسعه نرم‌افزارهای بزرگ مقیاس، تحت‌نام «سکوی تجربه» و با پیام «بازخوانی تجربه‌های داتین» در سایت داتین به آدرس www.dotin.ir/experience-platform در دسترس قرار گرفت. 

«سکوی تجربه» داتین، بازخوانی تجربه‌های همکاران داتین است و محتوای آن با هدف انتقال دانش در حوزه فنی و مهارت‌های نرم در بین متخصصان حوزه بانکی و مالی و آشنایی با فرهنگ سازمانی داتین در اختیار عموم قرار می‌گیرد. 

یازده سال از فعالیت داتین در صنعت مالی، بانکی و بیمه‌ای می‌گذرد و اکنون «سکوی تجربه» جایی خواهد بود که در آن تجربیات کسب‌شده در طراحی و اجرای انواع محصولات در حوزه‌های بانکداری، بیمه‌ای، سازمانی، پردازش تراکنش و تحلیلی و نظارت روایت می‌شود. 

به اشتراک‌گذاشتن تجربیات یکی از مهمترین عناصر توسعه، ارتقاء دانش و مهارت در داتین محسوب می‌شود و بخش مهمی از تجربه‌های روایت‌شده در «سکوی تجربه»، درس‌آموخته‌های همکاران داتین است که به‌واسطه پاسخگویی و حل مسائل مرتبط با نیازهای جدید بانک‌ها‌، سازمان‌ها و موسسات مالی به‌دست آمده است. 

در سکوی تجربه، همکاران داتین راوی خواهند بود و آنها از درس‌آموخته‌های خود در حوزه‌های مهارت‌های نرم، حل مسئله، نحوه برخورد با چالش‌های تیمی و نرم‌افزاری خواهند گفت. عنوان اولین مطلب منتشرشده، «مصلحت‌طلبی جمعی؛ راهکار برون‌رفت از تعارض کار تیمی» است که از طریق صفحه اختصاصی سکوی تجربه در اختیار عموم قرار می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

داتین در اقدامی جدید، همراه طرح آموزشی فناپ کمپس با شعار «توانا بود هر که دانا بود» شده تا به افراد مستعد و توانمند برای مهارت‌آموزی و ورود به بازار کار فناوری اطلاعات کمک کند.
ویپاد، ترابانک پاسارگاد، از شیوه جدید تسهیلات‌دهی کاملا آنلاین و بدون ضامن و وثیقه تا سقف سی میلیون تومان به نام «تسهیلات برآیند» رونمایی کرد. در این شیوه جدید، کاربران در فرایندی کاملا آنلاین، براساس دریافت امتیاز در وی‌کلاب (باشگاه مشتریان ویپاد) می‌توانند وام سی میلیون تومانی دریافت کنند.
پروانه تحقیق و توسعه از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به شرکت‌هایی تعلق می‌گیرد که شرایط مطلوب و لازم را از نظر ساختار سازمانی و تجهیزات و زیرساخت داشته باشند.
اپلیکیشن ویپاد، ارائه‌دهنده نسل جدیدی از خدمات مالی و بانکی دیجیتال است که کاربران با استفاده از آن می‌توانند تا سقف سی میلیون تومان تسهیلات را به‌صورت کاملا آنلاین، بدون ضامن و وثیقه دریافت کنند.