مراقبت از اعتماد مهم‌ترین اصل در همکاری بانک کارآفرین و داتین
EN
EN
سکوی تجربه

راه‌اندازی سکوی تجربه با هدف بازخوانی تجربه‌های داتین و انتقال دانش 

قسمتی از تجربه‌نگاری مسیر یازده ساله داتین در طراحی و توسعه نرم‌افزارهای بزرگ مقیاس، تحت‌نام «سکوی تجربه» و با پیام «بازخوانی تجربه‌های داتین» در سایت داتین به آدرس www.dotin.ir/experience-platform در دسترس قرار گرفت. 

«سکوی تجربه» داتین، بازخوانی تجربه‌های همکاران داتین است و محتوای آن با هدف انتقال دانش در حوزه فنی و مهارت‌های نرم در بین متخصصان حوزه بانکی و مالی و آشنایی با فرهنگ سازمانی داتین در اختیار عموم قرار می‌گیرد. 

یازده سال از فعالیت داتین در صنعت مالی، بانکی و بیمه‌ای می‌گذرد و اکنون «سکوی تجربه» جایی خواهد بود که در آن تجربیات کسب‌شده در طراحی و اجرای انواع محصولات در حوزه‌های بانکداری، بیمه‌ای، سازمانی، پردازش تراکنش و تحلیلی و نظارت روایت می‌شود. 

به اشتراک‌گذاشتن تجربیات یکی از مهمترین عناصر توسعه، ارتقاء دانش و مهارت در داتین محسوب می‌شود و بخش مهمی از تجربه‌های روایت‌شده در «سکوی تجربه»، درس‌آموخته‌های همکاران داتین است که به‌واسطه پاسخگویی و حل مسائل مرتبط با نیازهای جدید بانک‌ها‌، سازمان‌ها و موسسات مالی به‌دست آمده است. 

در سکوی تجربه، همکاران داتین راوی خواهند بود و آنها از درس‌آموخته‌های خود در حوزه‌های مهارت‌های نرم، حل مسئله، نحوه برخورد با چالش‌های تیمی و نرم‌افزاری خواهند گفت. عنوان اولین مطلب منتشرشده، «مصلحت‌طلبی جمعی؛ راهکار برون‌رفت از تعارض کار تیمی» است که از طریق صفحه اختصاصی سکوی تجربه در اختیار عموم قرار می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

«زنجیره ارزش؛ مشارکت‌ها و توسعه بازار» موضوع هشتمین شماره فصلنامه فناوری‌های مالی است و از این می‌گوید که شرکت‌ها چطور می‌توانند برای توسعه و گسترش حضور خود در محیط بازار، به تکمیل زنجیره ارزش بپردازند.
دانشگاه فردوسی مشهد روز 13 تیرماه، جشن دانش‌آموختگی دانشجویان مهندسی کامپیوتر را که ورودی سال 1399 بودند، با حمایت مدرسه داتین برگزار کرد. در این مراسم بیش از 100 دانشجوی فارغ‌التحصیل حضور داشتند؛ کسانی که به‌زودی کار خود را در اکوسیستم فناوری کشور آغاز خواهند کرد.
همکاری و مشارکت بیمه پاسارگاد و داتین با چشم‌انداز ریتون  
«ریتون» با هدف ارائه راهکارهای جامع، نوین و فناوری‌محور بیمه‌گری و با رویکرد پوشش خلاهای فعلی زیست‌بوم بیمه کشور در حوزه راهکارهای نرم‌افزاری و زیرساختی، فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت قصد دارد با ارائه معماری فنی به‌روز و استاندارد در کنار ساختاری چابک و جوان، بسترساز تغییر و تحول در حوزه فناوری صنعت بیمه شود. 
بانک شهر پس از بررسی مستندات فنی و تخصصی تامین‌کنندگان نرم‌افزارهای جامع شرکت‌کننده در مناقصه سامانه مدیریت املاک و ساختمان، داتین را برنده این مناقصه اعلام کرد. سامانه داتین پیش‌تر توسط بانک‌های سپه و پاسارگاد انتخاب و برای مدیریت جامع حوزه املاک این د‌و بانک به کار گرفته شده بود.