مراقبت از اعتماد مهم‌ترین اصل در همکاری بانک کارآفرین و داتین
EN
EN
حامد-حسینی-نژاد--عصر-تراکنش

مدیر توسعه سرمایه‌های انسانی داتین، جایزه مدیر منابع انسانی منتخب را دریافت کرد

سید حامد حسینی‌نژاد، مدیر واحد توسعه سرمایه‌های انسانی داتین، جایزه مدیر منابع انسانی منتخب شرکت‌های بانکی و پرداخت عصر تراکنش را دریافت کرد.

چهاردهم اسفندماه جایزه عصر تراکنش برگزار شد. در این رویداد، مدیران منتخب شرکت‌های بانکی و پرداخت کشور معرفی شدند. سیدحامد حسینی‌نژاد، مدیر واحد توسعه سرمایه‌های انسانی داتین، به‌دلیل توسعه برند کارفرمایی و مدیریت رشد سریع سرمایه‌های انسانی این شرکت، به‌عنوان مدیر منتخب شرکت‌های بانکی و پرداخت در حوزه منابع انسانی برگزیده شد.

او جایزه خود را از زهرا میرحسینی، نایب رئیس هیئت‌مدیره شرکت داتین دریافت کرد. حسینی‌نژاد در رویداد جایزه عصر تراکنش عنوان کرد: «این انتخاب باعث خوشحالی و افتخار من است‌. خوشحالی دیگر من پررنگ‌تر شدن حوزه منابع انسانی در فضای فین‌تک است. امیدوارم بتوانیم سهمی در رشد این حوزه داشته باشم.»

او در ادامه اظهار کرد: «امیدوارم بتوانیم سهم کوچکی در رشد این حوزه و شرایط و فعالیت افراد داشته باشیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

معاون مشارکت‌ها و سرمایه‌گذاری‌های داتین:
داتین از جمله مهم‌ترین شرکت‌های ایران در حوزه ارائه راهکارهای مالی به بانک‌هاست و طبق گفته هومن مسگری در 12 سال گذشته موفق به تولید 42 محصول متنوع شده و در جایگاه دومین شرکت عرضه‌کننده این نوع خدمات ایستاده است. عوامل متعددی در کسب این موفقیت نقش دارد که فرهنگ سازمانی و تخصص‌گرایی در صدر آن قرار می‌گیرد. مسگری در این گفت‌وگو علاوه‌بر معرفی شرکت داتین به جزئیات پروژه مهاجرت بانک کارآفرین نیز می‌پردازد.
فعالان صنایع مالی بر این باورند که با بلوغ نسل بومی عصر دیجیتال و تغییر زنجیره‌های ارزش خدمات مالی، امور مالی تعبیه‌شده در ایران و جهان در سال‌های آینده توسعه بیشتری پیدا خواهد کرد، اما توسعه آن در ایران احتمالاً درگیر چالش‌هایی خاص شود؛ ازجمله نحوه رویارویی رگولاتور با آن. در این مطلب به سراغ فاطمه حیدری، مدیر محصول منابع بانکداری متمرکز داتین رفتیم و با آنها درباره وضعیت امور مالی تعبیه‌شده در ایران و جهان، مزایا و معایب آن و آینده‌ای که در انتظارش است، صحبت کردیم.
با رویکرد سرمایه‌گذاری در توسعه سازمانی؛
داتین در پیروی از فرهنگ سازمانی فراگیر و با نگاه به سرمایه‌گذاری در جذب سرمایه‌های انسانی از سراسر ایران، دفاتر شیراز و قزوین را راه‌اندازی کرد و تعداد دفاتر استانی خود را به چهار رساند.
دانشگاه فردوسی مشهد روز 13 تیرماه، جشن دانش‌آموختگی دانشجویان مهندسی کامپیوتر را که ورودی سال 1399 بودند، با حمایت مدرسه داتین برگزار کرد. در این مراسم بیش از 100 دانشجوی فارغ‌التحصیل حضور داشتند؛ کسانی که به‌زودی کار خود را در اکوسیستم فناوری کشور آغاز خواهند کرد.