همراهی داتین در طرح آموزشی فناپ کمپس
ویپاد

قرعه‏‌کشی جشنواره طوفانیِ 2.5 میلیارد تومانی  باشگاه مشتریان ویپاد به‌صورت زنده روز دوشنبه 26 برگزار و طی آن، 102 کاربر خوش‌‏شانس به‌عنوان برنده معرفی شدند.

در این جشنواره که از 3 خردادماه تا 23 تیرماه برگزار شد، هدایایی در دو بخش مختلف برای کاربران در نظر گرفته شده بود. در بخش 0.5 میلیارد تومانی، دو جایزه 300 و 200 میلیون تومانی و در بخش 2 میلیارد تومانی، 100 هدیه تا سقف 20 میلیون تومان (بر اساس کدهای شانس تهیه‏‌شده) برای 100 نفر از کاربران در نظر گرفته شده بود.

این سومین مرحله از جشنواره‏‌های باشگاه مشتریان ویپاد (وی‏‌کلاب) از زمان راه‌‏اندازی این سرویس است و در آینده نزدیک نیز جشنواره‏‌های دیگری برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره‌‏های ویپاد کافی است ضمن افتتاح حساب با ویپاد، موجودی حساب‌ خود را افزایش داده و با جمع‏‌آوری امتیاز، از این امتیازات برای خریداری کد شانس در جشنواره‌‏های وی‏‌کلاب (باشگاه مشتریان ویپاد) استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

ویپاد، ترابانک پاسارگاد، از شیوه جدید تسهیلات‌دهی کاملا آنلاین و بدون ضامن و وثیقه تا سقف سی میلیون تومان به نام «تسهیلات برآیند» رونمایی کرد. در این شیوه جدید، کاربران در فرایندی کاملا آنلاین، براساس دریافت امتیاز در وی‌کلاب (باشگاه مشتریان ویپاد) می‌توانند وام سی میلیون تومانی دریافت کنند.
اپلیکیشن ویپاد، ارائه‌دهنده نسل جدیدی از خدمات مالی و بانکی دیجیتال است که کاربران با استفاده از آن می‌توانند تا سقف سی میلیون تومان تسهیلات را به‌صورت کاملا آنلاین، بدون ضامن و وثیقه دریافت کنند.
ویپاد پس از اعطای چند ‌صد هزار فقره تسهیلات ۱ تا ۱۰ میلیون تومانی، سقف این تسهیلات را تا ۱۵ میلیون تومان افزایش داده است. تسهیلات پشتوانه، نسل جدیدی از تسهیلات است که ویپاد آن را به‌صورت کاملا آنلاین، آنی و بدون ضامن و چک و سفته به کاربران خود اعطا می‌کند.
گام روبه‌جلوی ویپاد در افزایش سقف اعتباردهی بدون ضامن و وثیقه
از زمستان سال ۱۴۰۰، ویپاد با هدف توسعه فراگیری مالی و دسترسی همگانی به خدمات پایه بانک پاسارگاد امکان دریافت تسهیلات خرد با نام حساب پشتوانه ویپاد را برای مشتریان خود فراهم کرده است.