مراقبت از اعتماد مهم‌ترین اصل در همکاری بانک کارآفرین و داتین
EN
EN
ویپاد

قرعه‏‌کشی 2.5 میلیارد تومانیِ جشنواره طوفانی باشگاه مشتریان ویپاد برگزار شد

قرعه‏‌کشی جشنواره طوفانیِ 2.5 میلیارد تومانی  باشگاه مشتریان ویپاد به‌صورت زنده روز دوشنبه 26 برگزار و طی آن، 102 کاربر خوش‌‏شانس به‌عنوان برنده معرفی شدند.

در این جشنواره که از 3 خردادماه تا 23 تیرماه برگزار شد، هدایایی در دو بخش مختلف برای کاربران در نظر گرفته شده بود. در بخش 0.5 میلیارد تومانی، دو جایزه 300 و 200 میلیون تومانی و در بخش 2 میلیارد تومانی، 100 هدیه تا سقف 20 میلیون تومان (بر اساس کدهای شانس تهیه‏‌شده) برای 100 نفر از کاربران در نظر گرفته شده بود.

این سومین مرحله از جشنواره‏‌های باشگاه مشتریان ویپاد (وی‏‌کلاب) از زمان راه‌‏اندازی این سرویس است و در آینده نزدیک نیز جشنواره‏‌های دیگری برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره‌‏های ویپاد کافی است ضمن افتتاح حساب با ویپاد، موجودی حساب‌ خود را افزایش داده و با جمع‏‌آوری امتیاز، از این امتیازات برای خریداری کد شانس در جشنواره‌‏های وی‏‌کلاب (باشگاه مشتریان ویپاد) استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

معاون بانکداری نوین داتین:
محمد آجدانی، معاون بانکداری نوین داتین، در برنامه اتاق آبی از وضعیت نئوبانک‌ها در ایران صحبت کرد. او در این برنامه به شرط نگهداشت کاربران در نئوبانک‌های ایرانی پرداخت و به این سوال پاسخ داد که آیا حیات این پلتفرم‌ها در گرو پرداخت تسهیلات است؟
ویپاد پس از طرح تسهیلاتی «برآیند» با سقف پنجاه میلیون تومان و طرح تسهیلات «پشتوانه» با سقف سی میلیون تومان، اکنون خبر از راه‌اندازی طرح تسهیلاتی «پیش‌‌درآمد» می‌دهد. ویژگی بنیادی این طرح همانند طرح‌های قبلی، دسترسی شفاف و آنی به خدمات مالی است. 
بیست‌وهفتم فروردین ماه، مدیران عامل پارک فناوری پردیس، به میزبانی داتین، گرد هم آمدند و نخستین دوره از سلسله نشست‌های دورهمی خود را در سال 1403 کلید زدند.
گفت‌وگو با حمیدرضا آموزگار، معاون توسعه محصول داتین به مناسبت ۱۲‌ سالگی این شرکت
معاون توسعه محصول داتین می‌گوید که برنامه آنها برای سال سیزدهم این شرکت این است که فعالیت‌هایشان در حوزه B2C را توسعه دهند و علاوه بر این، روی استفاده حداکثری هوش مصنوعی در محصولات‌شان متمرکز شوند.