داتین از چهارمین دوره مسابقه کدنویسی مبهم حمایت می‌کند

سامانه بانکدارى متمرکز ریالی شرکت داتین، بر خلاف سیستم‌هاى توزیع‌شده و شعبه‌محور، تمامی اطلاعات مربوط به فعالیت‌هاى بانکى را به صورت مجتمع و متمرکز در یک سیستم پایگاهى واحد، ذخیره و پردازش می‌کند. با توجه به گسترش بسترهاى مخابراتى، استفاده از این سیستم‌ها تحولى در مدیریت و ارائه خدمات بانکى ایجاد کرده است.

Rate this software-systems
ویژگی‌ها

پشتیبانی کامل از گردش کار در سطوح افقی و عمودی بانک
قابلیت ارائه اطلاعات بلادرنگ، یکپارچه و مفید به تمام سطوح بانک
حذف حداکثری کاغذ
امکان نظارت و بازرسی غیرحضوری
تراز لحظه‌ای و یا روزانه شعبه و بانک
اطلاع‌رسانی لحظه‌ای به شعب
ساختار متمرکز و مبتنی بر وب
پارامتریک بودن
استقلال نرم‌افزاری و سخت‌افزاری از پایگاه داده
استقلال از پلتفرم

زیرسیستم

مدیریت
حسابداری
مشتریان
سپرده و اوراق
چک‌ها
تسهیلات
ضمانت‌نامه
وصول‌مطالبات
سامانه‌های بانک مرکزی
گزارشات

آخرین اخبار

 
داتین از چهارمین دوره مسابقه کدنویسی مبهم با هدف حمایت از دانشجویان مستعد کشور حمایت می‌کند. سیزدهم بهمن ماه داتین درحالی از رویداد کدنویسی مبهم با حضور دانشجویان برنامه‌نویس حمایت می‌کند که چند سالی است از ایده تاسیس مدرسه داتین می‌گذرد.
 
 برخی بانک‌ها محصول آماده کربنکینگ را خریداری و بعضی دیگر خود این سامانه متمرکز را تولید می‌کنند. شرکت نرم‌افزاری داتین از جمله تولیدکنندگان کربنکینگ  در ایران است که می‌تواند خدمات مختلفی را در قالب کر خود به بانک‌ها ارائه دهد.
 
داتین استراتژی خود را بالابردن سطح دسترس‌پذیری افراد جامعه به خدمات مالی و توانمندسازی آنان قرار داده و حالا در یازدهمین سال فعالیتش، بر اساس این استراتژی در بلوط سرمایه گذاری کرد تا پازل خدمات خود را با محوریت توسعه فراگیری مالی بهبود دهد.