سواد مالی چیست و چرا مهم است؟/ روش‌هایی برای بهبود سواد مالی

سامانه جامع تخصصی بیمه عمر به عنوان یک سامانه مستقل در حوزه بیمه‌های زندگی با پوشش کامل نیازمندی‌های شرکت‌های بیمه در این حوزه عرضه شده و توسط همین شرکت‌ها در حال استفاده است.

این سامانه قابلیت طراحی و عرضه محصولات متنوع بیمه‌ای در شاخه بیمه‌های زندگی اعم از عمر و سرمایه‌گذاری، عمر و پس‌انداز، عمر مانده بدهکار، تمام عمر، مستمری، عمر به شرط حیات و عمر به شرط فوت و غیره را دارا است و حجم بالای عملیات بیمه‌گری، صدور و وصول اقساط حق بیمه و محاسبه و پرداخت کارمزد شبکه گسترده فروش را مدیریت می‌کند.

Rate this software-systems
ویژگی‌ها

پوشش کامل نیازهای شرکت‌های بیمه‌ای
مدیریت حجم بالای تراکنشات
امکانات وب‌سرویسی جهت اتصال به سایر زیر سیستم‌ها و سامانه‌های مرتبط
اتصال به سیستم‌های پرداخت و بانکی
امکان صدور بیمه‌نامه‌های ترکیبی در قالب یک رشته بیمه‌نامه
تعریف منعطف و پارامتریک محصولات بیمه‌ای
مدیریت تاریخچه فرایندهای محاسباتی و کنترلی
انطباق با آخرین استانداردها و قوانین

زیرسیستم

آخرین اخبار

 
داتین استراتژی خود را بالابردن سطح دسترس‌پذیری افراد جامعه به خدمات مالی و توانمندسازی آنان قرار داده و حالا در یازدهمین سال فعالیتش، بر اساس این استراتژی در بلوط سرمایه گذاری کرد تا پازل خدمات خود را با محوریت توسعه فراگیری مالی بهبود دهد.
 
خودکارسازی خدمات بانکداری سنتی یا همان بانکداری دیجیتال، عنصر اصلی تعامل با مشتری و سودآوری بهتر است. به‌ عبارت ‌دیگر، بانکداری دیجیتال ترکیبی از بانکداری آنلاین و همراه است. بانکداری آنلاین به معنای دسترسی به خدمات بانکی از طریق وب‌سایت بانک است.
 
هوش مالی یا همان Financial intelligence اصطلاح نسبتا جدیدی است که در میان صاحبان مشاغل و افراد جامعه محبوبیت روزافزونی به‌ دست آورده است. این هوش، مهارتی اکتسابی است که می‌توان با تمرین و تکرار آن را آموخت. به ‌عبارت دیگر هوش مالی توانایی درک و کسب دانش و مهارت در زمینه امور مالی در دنیای کسب‌وکار است.