برگزاری بوت کمپ آموزشی Administration مدرسه داتین در روزهای آغازین 1402

سامانه مدیریت حقوقی،‌ نرم‌افزاری جامع جهت ثبت و نگهداری کلیه اطلاعات دعاوی حقوقی و پرونده‌‌ها است.

ثبت اطلاعات کلیه فرم‌های حقوقی سازمان و یکپارچگی این اطلاعات در قالب پرونده‌های حقوقی باعث افزایش سرعت رسیدگی به مکاتبات حقوقی از طریق فرم‌های دعاوی حقوقی و گردش الکترونیکی مکاتبات می‌شود. با استفاده از این سیستم می‌توان به‌سرعت به اطلاعات، تصاویر، سوابق فرم‌های حقوقی، پرونده‌های حقوقی و اقدامات مرتبط با پرونده همانند لوایح ثبت‌شده در سیستم دست پیدا کرد.

در سیستم دعاوی حقوقی، تمام اطلاعات مربوط به دعاوی، اصل سند و ارجاعات، تصاویر نگهداری‌شده، خواسته، مراجع رسیدگی، لایحه، وکلای پرونده و… در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. همچنین می‌توان گزارش‌های مدیریتی دقیقی نیز از این سیستم استخراج کرد.

Rate this software-systems
ویژگی‌ها

حذف كاغذ از گردش كار دعاوی حقوقی
امكان به گردش درآوردن تمامی‌ فرم‌های حقوقی در سازمان
امكان نگهداری كامل مراحل گردش یك فرم با ذكر اطلاعات اشخاص و زمان
امكان ارتباط كاری كامل بین اداره كل حقوقی و اداره حقوقی مناطق
امکان ثبت و گردش لایحه به همراه نگهداری تاریخچه اقدامات مرتبط
نمایش تقویم کاری وکلا با توجه به پرونده‌های ارجاعی
امکان ارتباط پرونده‌ها
امکان ثبت نامه‌های وارده و صادره به امور حقوقی سازمان
امکان تعریف وکلای داخل و خارج سازمان
ثبت نظرات و نتایج مربوط به لایحه‌های ارجاعی
امکان به گردش انداختن پرونده‌ها در سازمان با توجه به فرایندهای مورد نیاز سازمان
امکان تعریف انواع پرونده
امکان تعریف مراجع رسیدگی با جزئیات

زیرسیستم

آخرین اخبار

 
با توسعه فناوری‌های مالی در دهه‌های اخیر، انواع روش‌های پرداخت نیز دچار تغییر و تحول شده و صورت‌های جدیدی به خود گرفته‌اند. یکی از این روش‌ها، ‌BNPL است که از زیرمجموعه‌های روش پرداخت اعتباری است.
 
سومین شماره از فصلنامه فناوری‌های مالی با نگاهی پرونده‌ای به موضوع «اقتصاد صنعت فناوری اطلاعات» و پرداختن به عناوینی همچون ارزش‌گذاری و قیمت‌گذاری نرم‌افزار، ملاحظات شرکت در مناقصات نرم‌افزارها و... منتشر شد.
 
بانکداری اجتماعی رویکردی متفاوت برای بانکداری و منفعت ناشی از عملیات بانکداری اراِئه می‌کند. طبق این تعریف، مسئولیت اصلی بانک‌ها افزایش تعامل و شراکت در توسعه‌ جامعه و موفقیت در حفظ محیط زیست در امروز و آینده است. بنابراین بانک‌های اجتماعی بر منافع مشترک و همگانی جامعه متمرکز می‌شوند و در فعالیت آنها خود پول و سود مالی صرفا هدف نهایی نیست.