داتین از چهارمین دوره مسابقه کدنویسی مبهم حمایت می‌کند

منظور از تحول دیجیتال تغییر و تبدیل فرایندها، فعالیت‌ها و مدل‌ها برای دستیابی به ملزومات اقتصاد دیجیتال است. تحول دیجیتال یک انقلاب در شیوه نگرش به فناوری از ابزار کسب‌وکار به هسته کسب‌وکار است که برای هر یک از اصناف معنای متفاوتی دارد. اجرای این مفهوم در کسب‌وکارهای بانکی، پرداخت و بیمه نیز نیازمند شناخت کافی و تخصصی از فضای کسب‌وکار مرتبط خواهد بود.

شرکت داتین با تکیه بر تجربه حاصل از سال‌ها فعالیت تخصصی در این صنعت، همسو با روند آغاز شده در کسب‌وکارهای مرتبط، مطالعات و اقدامات موثر و اثربخشی در زمینه مشاوره و فراهم آوری الزامات حرکت به سوی تحول دیجیتال داشته است که منجر به ایجاد آمادگی لازم برای تدوین برنامه راهبردی تحول دیجیتال، مشاوره‌های مرتبط و اجرای برنامه‌ تحول مذکور شده است.

Rate this software-systems
ویژگی‌ها
زیرسیستم

آخرین اخبار

 
داتین از چهارمین دوره مسابقه کدنویسی مبهم با هدف حمایت از دانشجویان مستعد کشور حمایت می‌کند. سیزدهم بهمن ماه داتین درحالی از رویداد کدنویسی مبهم با حضور دانشجویان برنامه‌نویس حمایت می‌کند که چند سالی است از ایده تاسیس مدرسه داتین می‌گذرد.
 
 برخی بانک‌ها محصول آماده کربنکینگ را خریداری و بعضی دیگر خود این سامانه متمرکز را تولید می‌کنند. شرکت نرم‌افزاری داتین از جمله تولیدکنندگان کربنکینگ  در ایران است که می‌تواند خدمات مختلفی را در قالب کر خود به بانک‌ها ارائه دهد.
 
داتین استراتژی خود را بالابردن سطح دسترس‌پذیری افراد جامعه به خدمات مالی و توانمندسازی آنان قرار داده و حالا در یازدهمین سال فعالیتش، بر اساس این استراتژی در بلوط سرمایه گذاری کرد تا پازل خدمات خود را با محوریت توسعه فراگیری مالی بهبود دهد.